ETKİSİZ ELEMANLAR

05 Ekim 2015
Rifat Serdaroğlu

ETKİSİZ ELEMANLAR

Cehaletleri, görgüsüzlükleri, Cumhuriyete ve çağdaş değerlerine karşıtlıkları, kendilerini tüm dünyada alay konusu haline getirdi! Alay konusu olan sadece kendileri olsa hiç umurumuzda olmaz ama kendileriyle birlikte Türk Devletinin itibarını da düşürmeye devam ediyorlar…

Tüm efelenmeleri, kabadayılık gösterileri, yüklenmeleri ülke içinde geçerli! İşadamlarını tehdit etmek, gazetecilere gözdağı vermek, milleti aptal yerine koyup sürekli yalan söylemek! Türk Milletine korku salmak, polisi-yargıyı kendi özel örgütü gibi kullanmak, kul hakkı yemek, devlet olanaklarını babalarının malları gibi kullanmak!

Bu tarz mafyavari davranışlara başvuran çapsız ve açgözlü siyasetçileri daha önce de gördük! Silinip gittiler, yaşamakta olanlar ise insan içine çıkamaz halde, adeta kaçak hayatı yaşar gibi tek başlarına nefes alıp vermeye devam ediyorlar…

Kendi insanlarını hiçe sayan, televizyonların önünde yumruklayan çakma delikanlı, Obama’nın, Putin’in önünde gayet uysal bir siyasetçi oluveriyor.

Obama ve sözcüleri, PKK’ya ve YPG’ye açıkça destek veriyorlar. Amerikalı uzmanların bu katillerle birlikte çekilmiş resimleri, videoları elden ele dolaşıyor. Eğit-Donat denen tuzağı bundan böyle PKK-YPG ile yürüteceklerini açıkça ilan ediyorlar!

Cumhur’un Baş’ından tek ses, bir karşı duruş, bir eylem var mı?
Aksine, İncirlik’ten sonra Diyarbakır Askeri üssünü de Amerikan Askerlerine açtılar, sırada Malatya var!

Cumhur’un Başı, Rusya’ya gitti! Zannedersiniz ki Türkiye-Rusya Uzay İstasyonu açılışı yapıyorlar! Aça aça Moskova’da parasını bizim verdiğimiz bir Caminin açılışını gerçekleştirdiler!

Cumhur’un Başı, Rusya’nın Suriye politikası hakkında konuştuklarını, “Esed’li bir geçiş dönemine” razı olabileceğini söyledi. Yani son dört yıldır söylediğinin tam aksini söylemeye başladı. Bu görüşmeden sonra Rusya, Hava-Kara birlikleri Suriye’ye yerleştiler ve Esed’ e hizmet etmeye başladılar!

Cumhur’un Başı sadece şunu söyleyebildi; “Rusya Suriye’nin komşusu mu?
Ne işi var orada? Bizim 911 km sınırımız var!” Putin derhal yanıt verdi; “Amerika-İngiltere Suriye’nin sınır komşusu mu? Onların ne işi varsa benim de o işim var! Bana söyleyin bakayım, Müslüman ülke liderlerinden olup da, Amerikan’ın uydusu olmayan biri var mı?”

Cumhur’un Başı’nın çıkıp “TC Devletinin Cumhurbaşkanı hiçbir ülkenin uydusu olamaz” diye konuşmasını öyle çok isterdim ki…

Suriye konusunda Amerika-Rusya-İngiltere- PKK-YPG etkili eleman durumundalar. Bölgeyi onlar istedikleri gibi düzenleyecekler!

Biz? Biz ne durumdayız? Durumumuz, “Etkisiz Eleman” diye ifade edilebilir mi?

Peki, gerçekleri Türk Milletinin öğrenmemesi için, hakkında “Gizlilik Kararı” çıkartılan MİT Tırları ile gönderilen silahlar-paralar ne oldu?
Bunlar Türk Milletine kurşun-kan-şehit cenazesi olarak geri dönecekler mi?

Yeteeer, kimse bizim gücümüzü test etmesin, biz kimsenin Türkiye üzerinde operasyon yapmasına izin vermeyiz diye bağırmış Kiziroğlu Daavud! Rüyasında canıııım…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2015/10/05/etkisiz-elemanlar/

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *