ASLINI İNKAR EDEN HARAMZADEDİR..

Rifat SERDAROĞLU / 29 Nisan 2019

ASLINI İNKAR EDEN HARAMZADEDİR..


“AK YARGI” başlığıyla yazdığım yazı, Emniyet İstihbarat Dairesi Eski Başkanı Sabri Uzun’u tutuklayan Yargıç Ali İde’nin şikayetiyle, Ankara 2. Sulh Ceza Hakimliği kararıyla erişime kapatıldı.

Fakat mahkeme hiç yapılmayanı yaparak benim kişisel sitemi de kapattı.
Bu usulsüz karar için elbette ki yargıda sonuna kadar hakkımızı arayacağız…

Bir defa herkes şunu bilmeli ve anlamalıdır.Biz T.C Devletinin bir “Hukuk Devleti” olarak kalması için, sonunda ölmek-hapse girmek de olsa, her Anayasal hakkımızı kullanırız.

Bizi yolumuzdan, ne birbirlerini “Devlet Hazinesini Soydular” diye suçlayan AKP-MHP Genel Başkanları, ne de cübbesini iktidara kiraya vermiş, adalet mensupları döndürebilir. Bizi üzebilirler, canımızı acıtabilirler ama asla sindiremezler. Biz bu ülkenin 82 milyonda 1 hissesinin sahibiyiz.

Biz, 15 Temmuz gibi hala gerçeklerin aydınlanmadığı darbe girişimlerine değil, idam sehpalarının kurulduğu askeri darbelere, sıkıyönetim mahkemelerinde kafa tutmuş, teslim olmamış, hakkını devletten kopara kopara almış bir nesiliz.

Kimin, evinin kirasını veremezken aniden dünyanın en zengin sekizinci adamı olduğunu belgeleriyle biliriz.Kimin, Avukatlığı bırakıp hangi amaçla önce Savcı, sonra Yargıç olduğunu yine belgeleriyle biliriz.

Suskunluğumuz, şimdilik gündemimizi Türk Devletinin, Türk Milletinin
dertleri ve Çoban Ateşi Hareketinin örgütlenmesine harcadığımızdandır.

Böyle basit hesaplaşmaları ilerde Türk Milletinin huzurunda yapacağız… Bize nelerin yapılacağını, önümüzdeki günlerde nelerle boğuşacağımızı çok iyi biliyoruz. Her şeye hazırız. Biz Çoban Ateşi üzerinde yürüyoruz.Bize haksız yere çelme takmaya çalışan cemaat ve tarikat artıklarını bizim ateşimiz yakar kavurur…

Gelelim Yargıç Ali İde’ ye;
Sayın Yargıç, niçin sinirlenip,
siteyi kapattırdınız?
Yazımın neresinde yanlış vardı?

Siz, Ömrünü FETÖ ile mücadeleye vermiş, devlet terbiyesiyle yetişmiş bir emekli bürokratı tutuklamadınız mı? Bu karar sizi ömür boyu takip etmeyecek mi?

Yargıç olmadan evvel, AKP Adıyaman İl Gençlik Kolu Başkanlığı yapmadınız mı?
TBMM sayfasına kendini “Kürt Kökenli” diye yazdıran AKP Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın ekibinden değil miydiniz? Yıllarca Adıyaman’daki işbirliğinizi bilmediğimizi mi zannediyorsunuz?

Adalet Bakanlığı mensubu olmanızda sizi tezkiye eden Ahmet Aydın değil mi?

Bunlar sizin aslınız, geçmişinizdir. İnsan geçmişinden utanır mı?
Önce Savcı oldunuz, sonra da Yargıçlığa atandınız. Türk Devletinin elinde önemli kişilerin kayıtları olduğunu bilmiyor musunuz?

Sayın Yargıç biz biliriz. 71 yaşındayım. Aslımla her zaman iftihar ettim. Siz de dilerseniz, benim aslımı yazabilirsiniz. Sizinle ve sitemi haksız yere kapatan Yargıç ile Türk Yargısı önünde hesaplaşacağız…

Değerli Okurlar;
AKP-MHP işbirliği ile bugünkü muhalefet partileri uğraşamaz.Emirle Başbakanlığa gelen ve emirle Başbakanlıktan kaçan klonlanmış AKP’liler de mücadele edemez. AKP, isterse bunları sokağa çıkarmaz.

Bizler yani Çoban Ateşi Hareketi gönüllüleri hem bunlarla hem de Türk Devletini Federe İslam Devletine dönüştürmeye çalışan şeytanlarla boğuşur, haklarından geliriz.

Bizler tüm vatan sathındaki Kuvayı Millicileriz. Bizler Atatürk’ün, Türk Milletinin askerleriyiz.

Bizler, Hoca Ahmet Yesevi gibi önce Türk sonra da Müslüman olan Türk Milletiyiz. Bize dayatılan Arap Milliyetçiliğini kökten reddediyoruz. Türk Milleti çatısı altında özgürce yaşamak isteyen tüm demokratları, vatanseverleri kucaklarız.

Ne Mutlu Türküm Diyene

Sağlık ve başarı dileklerimle
Rifat Serdaroğlu

https://rifatserdaroglu.net/2019/04/28/aslini-inkar-eden-haramzadedir/

This entry was posted in FAŞİZM, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *