HIRSIZLIĞI DİNE UYDURMAK

Rifat Serdaroğlu
30 Haziran 2014

HIRSIZLIĞI DİNE UYDURMAK

Müslümanları “Allah” ile aldatanlar, hırsızlığı-soygunu dine uydurduğunu sananlar insanî mertebelerin en zelil, en aşağılanmış yaratıklarıdır.Bunların gideceği yer, cehennemin en dibi olarak bilinen “Esfel-i Sâfilin”dir.

*Ağzınız, Türkiye “Lâik bir Cumhuriyet”tir diyecek, kalbiniz “İslam ve Lâiklik ikisi bir arada olmaz, ya o, ya diğeri” diye inanacak! Bu kişiler inandığını söylemekten aciz, korkak, aşağılık kişilerdir. Bunlar insanları “Allah” adını kullanarak aldattıklarını zanneden zavallılardır.

*Hocam; Bir hayırsever “Sen devletin başındasın, devleti yönetiyor ve İslam’a hizmet ediyorsun. Al şu kutu-kutu paraları harca” dedi, caiz midir?

-Elbette caizdir. Ülke, devleti yönetenlerin mülküdür. İstediğin gibi tasarruf etmek senin hakkındır.

*Hocam; Bazı işadamlarına ihale verirken, desteğimi koyuyor ve arkalarından kaktırıyorum. Sonra da onlardan ihale bedelinin % 10-15-20’sini alıyorum.Caiz midir?

-Caizdir. Çünkü sen o paradan hem fakir-fukara, garip-gureba ’ya yardım ediyor, hem de İslam’a hizmet ediyorsun. Caizdir, al-al!

*Hocam; Adamlarım, yabancı bir işadamından avanta almışlar. Kendileri aldıkları gibi çocukları da malı götürmüşler. Milyonlarca doları da istiflemişler.Bunlar caiz midir?

-Caizdir, caizdir. Sana caiz olan, adamların içinde geçerlidir. İçiniz müsterih olsun.

Yaşşa be hocam, derin ilminiz önünde saygı ile eğiliyorum. Önümü açtınız, elimi rahatlattınız. Aklınızla bin yaşayın, şu kutuyu kabul ederseniz beni mutlu edersiniz.

-Koy evladım oraya, ne de olsa biz hizmet kervanının garip bir kuluyuz, değil mi?

PKK ve ona ısrarla “Terör Örgütü” demeyenler, AKP’yi siyasi arenada boyunduruk altına aldılar. Hesapları açık ve net;

“Ver Kürdistan’ı-Al Çankaya’yı.”

AKP buna dünden razıdır. PKK denen uyuşturucu kaçakçısı ve katiller sürüsü ile yaptığı pazarlığın gereğini yerine getirmek için çırpınıyor ve TBMM’ yi de suçuna ortak etmek istiyor.Şimdilik 6-7 maddeden oluşan bir kanunu kabul ettirmeye çalışıyorlar.Bu çıkarılacak kanun, Anayasamıza tamamen aykırı bir kanun olacaktır.

-Bu kanun, anayasamızın “Eşitlik” ilkesine kökten aykırıdır.

-Bu kanun, Demokrasimizin ve Anayasamızın olmazsa-olmaz şartı “Kuvvetler Ayrılığı” prensibine aykırıdır. AKP Hükümeti, çıkaracağı kanunla yürütme olarak yargının yerine geçecektir.

-Bu kanun, aziz şehitlerimizin-yakınlarının ve Türk Milletinin sırtına AKP tarafından saplanan bir hançerdir.

-Bu kanun, devletine-yasalara bağlı-namuslu vatandaşlara yapılan en büyük hakarettir.

-Bu kanun, teröristleri “AF” edecek bir yasadır.

-Bu kanun, ülkedeki terörist faaliyetleri durduramayan AKP’nin “Ben teröristler içinde ‘teröre bulaşmamış olanları biliyorum, sadece onları af edeceğim’ dediği saçma-sapan bir kanundur.

-Bu kanun “Teröristleri Rehabilitasyona tabi tutacağız diye teröristlere devlette iş ve kadro verme kanunudur.

Eğer bu kanun çıkarsa AKP, Müslümanları Allah ile aldatanlarla-Hırsızlığı, soygunu dine uydurmaya çalışanlarla birlikte Esfel-i Sâfilin deki yerini alacaktır.

Duaların kabul edildiği mübarek Ramazan Ayında, Allah’tan dileğim şudur;
Kim ki Türk Milletine düşmanlık eder, kim ki milletten aldığı emaneti hırsızlık-yolsuzluk yapmak için kullanır, kim ki kutsal dinimizi kullanarak insanları aldatır, Allah onları kahretsin. Âmin…

Sağlık ve başarı dileklerimle
http://rifatserdaroglu.com/2014/06/

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları, YOLSUZLUKLAR. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *