Buyurun Cehenneme * Şeyh Hazretleri intiharcıya “Kendini havaya uçurup düşmanları yok ettikten sonra Melaikeler gelir parçalarını toplar ve Allah’ın huzuruna bırakırlar. Yüce Rabbimiz sana tekrar can verecek ve Cennetin kapısını sana açarak buyur edecek” der ve onu ‘kutsal yolculuğuna’ gönderir.

Yurtgazetesi
Hüsnü Mahalli
14.10.2015

Buyurun Cehenneme

IŞİD saflarında savaşan teröristlerin büyük bölümü Türkiye sınırlarından Suriye’ye girdi. CIA’(ye göre bu teröristlerin sayısı en az 35 bin.

İntiharcılar spor olsun diye eylem yapmazlar.Günlerce ya da haftalarca süren bir hazırlık ve prova dönemi var.Örneğin intiharcı olmak isteyenler, ya intiharcı olarak seçilenler yoğun bir beyin kilitleme seanslarına tâbi tutulur ve yapacakları işin kutsal olduğuna inandırılırlar.

Şeyh Hazretleri intiharcıya “Kendini havaya uçurup düşmanları yok ettikten sonra Melaikeler gelir parçalarını toplar ve Allah’ın huzuruna bırakırlar. Yüce Rabbimiz sana tekrar can verecek ve Cennetin kapısını sana açarak buyur edecek” der ve onu ‘kutsal yolculuğuna’ gönderir.

İntiharcı eylemi gerçekleştireceği yere bir kaç kez gider, incelemelerde bulunur ve o ‘kutsal gün’ için kendini hazırlar. İntiharcı o ‘ kutsal gün’ öncesinde patlayıcılarla ilgili kurs görür ve genel olarak yanında birileri olur.

Kaide, IŞİD, Nusra ve benzeri ruh hastası terör örgütlerini biraz olsun tanıyanlar intiharcılarla ilgili bu basit bilgileri bilir.

Peki Başbakan Davutoğlu ne dedi ?

‘Türkiye’de intihar eylemi yapabilecek kişilerin belli bir listesi var. Takip ediyorsunuz ama bunun öyle bir eylemi gerçekleştirme anına kadar müdahale edemiyorsunuz. Demokratik hak ve özgürlüklerden feragat etmeden yürütülmesi gereken bir mücadele.

İlk duyduğumda bunun sürçü lisan olabileceğini düşündüm.

Tüm eleştirilere karşın bir düzeltme yapılmadığına göre demek ki Başbakan Davutoğlu söyleminde ciddi.Oysa  MİT’in elinde IŞİD ve diğer tüm terör örgütleri ile ilgili sınırsız ve çok önemli bilgiler vardır.

IŞİD saflarında savaşan teröristlerin büyük bölümü Türkiye sınırlarından Suriye’ye girdi.CIA’(ye göre bu teröristlerin sayısı en az 35 bin. 23 Şubat 2015’teki demecinde Başbakan Yardımcısı Arınç, IŞİD’e katılan Türk gençlerinin sayısının bin olduğunu söyledi.Arap medyasına konuşan AKP’li Zahit Gül “IŞİD saflarında 7 bin Kürt kökenli Türkiyeli var” dedi.

Elbette MİT en doğrusunu bilir.

‘Alevi Esad’ı yıkarlar’ diye herkes onlara yardım etti.Önceki gün Nusra lideri Colani, militanlarına “Özellikle Alevi hedeflere saldırın ve hepsini öldürün” dedi.

IŞİD, Nusra ve diğer gruplarda kaç intiharcı var bilinmez ama karar vermişse intiharcıyı durdurmak  hiç kolay değil.Örneğin IŞİD’çi intiharcı en az kendisi gibi Müslüman olan Nusra’cıların arasına dalıp onlarcasını öldürebiliyor. Çünkü Şeyhi ona “Nusracılar kafir ve katli vaciptir” demiştir.

Aynı şey Nusracı bir intiharcı için geçerli.İntiharcının kafası işte böyle bir yapıda.
MİT ve güvenlik birimlerinin bu kafaları bilmemesi imkansız.MİT ve güvenlik birimlerinin bu tiplerin her an eyleme geçeceğini bilmemesi imkansız.Adamlar ‘makul şüpheli’ değil yüzde yüz ve peşinen suçlu.

Yani canavar.

Ankara katliamını gerçekleştirenler en az iki hafta önce görevlendirilmiş, bölgede en az beş kez prova yapmış ve belli mekanlardan malzemelerini sağlamışlardır.

Başbakan Davutoğlu’nun sözünü ettiği liste MİT’te olduğuna göre intiharcıların her adımı takip edilmiştir.

Neden yakalanmadılar?
Bu sorunun hiç bir şekilde yanıtı yoktur.

Eylemi yapıp havaya uçtuklarına göre şimdi ‘cennetten’ bize el sallıyorlardır savcılar ‘delil oluştuğuna göre’ onlar için tutuklama talebinde bulunur.Polis de gider onları cehennemden alır getirir.Bir daha söylüyorum: IŞİD ve Nusra’da yüzlerce belki de binlerce intiharcı var.

Her iki örgüt Suriye ve Irak’’ta sayısı belli olmayan çocukları kaçırıp intiharcı olarak yetiştiriyor.Bir düşünün bu intiharcılar Türkiye’ye girdi ve güvenlik birimleri bunların listesini Başbakan Davutoğlu’na verdi. O da “Demokrasi ve özgürlük var” dedi.

Şimdi şu korkunç tabloyu bir düşünelim :

İki ruh hastası Ankara’daki  katliamı yaptığına göre yüzlerce ruh hastası acaba ne yapar ?

Beyler tablo korkunç ama söylediğim şey çok ciddi.
Bu adamlar ruh hastası, sapık ve manyak.

Bu adamlar hepimizi düşman  bellemiş ve bizi öldürmekle direkt cennete gideceklerine inanıyorlar.Onlara göre biz makul şüpheli değil ayetli suçluyuz.Onlar ise ‘demokratik hak ve özgürlüklerden feragat etmeden kutsal mücadele veriyorlar’.

Tek farkla: Allah adına.
Onun için listelerine kimse dokunamaz.
‘Allahsızlar’ için listeye bile gerek yok!
Hepsi de makul yani maktul şüpheli!

http://www.yurtgazetesi.com.tr/buyurun-cehenneme-makale,11012.html

This entry was posted in RADİKAL İSLAM. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *