DEVLET ELİYLE İRTİCA’NIN YERLEŞTİRİLMESİ * Devlet eliyle İrtica’nın yerleştirilmesi işinin fedailiğini DİYANET İŞLERİ BAŞKANI-SADAT BAŞKANI-DANIŞTAY 10. DAİRE üyeleri ve AKP kadroları üstlenmiştir.

Rıfat Serdaroğlu / 27 Temmuz 2020
Devlet eliyle İrtica’nın yerleştirilmesi işinin fedailiğini DİYANET İŞLERİ BAŞKANI-SADAT BAŞKANI-DANIŞTAY 10. DAİRE üyeleri ve AKP kadroları üstlenmiştir.
2008 yılında Anayasa Mahkemesi tarafından “İRTİCAİ EYLEMLERİN ODAK NOKTASI” olduğu tespit edilen ve SUÇLU bulunan AKP GENEL BAŞKANI, sütre gerisinden eylemi yönetmektedir. Yani MAŞA KULLANMAKTADIR.
Diyanet İşleri Başkanı olan sefil fani, muhatap alınacak biri değildir. Onun yolu ve sonu bellidir.  Dünkü açıklamasında, Atatürk’e hakaret etmediğini, geleceğe ait konuştuğunu söyleyerek, TAKİYYE yapmaktadır.
Türkiye’de tek hukuk geçerlidir.
O da CUMHURİYET HUKUKUDUR.
1’inci Dünya Savaşı sonunda Osmanlı Hanedanının ülke üzerindeki hakimiyeti de, mülkiyeti de sona ermiştir. Bu bitiş, dönemin padişahının İstanbul’u İngilizlere teslim etmesiyle perçinlenmiştir.
1923 yılında Mülkiyet ve Hukuk değişmiş, geçmiş için de gelecek için de sadece CUMHURİYET HUKUKU geçerli kılınmıştır. HUKUK da YARGININ İŞİDİR. Hukuk NE ZAMANDIR DİYANET’İN İŞİ OLDU?
Atatürk’e hakaret etmediğini söyleyen bu sefil fani, “Türkiye Diyanet Vakfının” İslam Ansiklopedisinde, ATATÜRK için “OTOKRAT VE DESPOT” ifadelerinin kullanılmasından utanmadı mı?
Cumhurbaşkanı, Anayasamızın 103’üncü maddesine göre, LAİK CUMHURİYETE BAĞLI KALACAĞINA YEMİN eder. Bu yemini eden T.C CUMHURBAŞKANI, televizyonların önünde Kur’an okuyup gösteri yapamaz. Neden mi?
Çünkü T.C Cumhurbaşkanı, devletin başıdır. Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milletinin birliğini temsil eder ve Anayasamızın korunmasını sağlar. Bu ülkede Müslüman çoğunluğun yanında, BAŞKA DİNLERE İNANAN veya hiç İNANMAYAN vatandaşlarımız da vardır. CB, onların da Cumhurbaşkanıdır ve o vatandaşlarımıza SAYGI göstermek zorundadır.
Bu kervana son katılanlar ise, AYASOFYA Camisine RESMİ ÜNİFORMALARIYLA giden GENELKURMAY Başkanı ve KUVVET KOMUTANLARIDIR. Bu kişilerin üniforma ile Camiye gitmeleri doğru değildir. Binlerce yıllık bir orduya komuta etmektedirler. Ordumuzda başka dinlerden, başka inançlardan vatandaşlarımız da vatani görevlerini yapmaktadır. Türk Ordusunun birliğini temsil eden paşaların, Atatürk’ün ordusunda görev yaptıklarını hiç unutmamaları gerekir.
Namazdan sonra Cumhurbaşkanı, Pakdil Hulusi, Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları Fatih’in kabrini ziyaret ettiler. O sırada bir grup insan tekbirler eşliğinde “HİLAFET” İSTEDİ!
Ne Cumhurbaşkanı, ne Akar, ne de tüm paşalar, “Ne Hilafeti, burası Laik Türkiye Cumhuriyeti. KENDİNİZE GELİN” DİYEMEDİ, iyi mi?
Yazıyı Gaziantep’ten hukukçu kardeşim M. Emin Durap’ın bir gönderisiyle bağlayalım;
“Tut ki, Ali’den sana miras kaldı Zülfikar,
Sende yoksa Ali’nin yüreği,
ZÜLFİKAR NEYE YARAR…”
ATATÜRK’ÜN bir zamanlar giydiği ÜNİFORMAYI hakkıyla taşıyamayanlara YUH OLSUN, YUH…
Sağlık ve başarı dileklerimle.
Rifat Serdaroğlu
http://www.bandirmamanset.com/kose-yazilari/devlet_eliyle_irtica-12307.html
This entry was posted in İrtica, Rifat SERDAROĞLU yazıları, YOBAZLIK - GERİCİLİK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *