MÜJDECİ SEROK! * Abisi altından Başbakanlığı, elinden örtülü ödeneği, Bakan-Milletvekili- Parti yönetimi belirmeyi, İl Emniyet Müdürü ve kendisine müşavir atama yetkisini elinden aldı, Serok Ahmet hala Başbakan gibi dolaşıp duruyor!


24 Mart 2016
Rifat Serdaroğlu

MÜJDECİ SEROK!

Beş tane kitap yazmış, altıncısını da Nisan 15’ i gibi sizlere sunacak olan biri olarak, Serok Ahmet’in o meşhur “Stratejik Derinlik” adlı kitabı nasıl yazdığını hala anlayamadım!

Abisi altından Başbakanlığı, elinden örtülü ödeneği, Bakan-Milletvekili- Parti yönetimi belirmeyi, İl Emniyet Müdürü ve kendisine müşavir atama yetkisini elinden aldı, Serok Ahmet hala Başbakan gibi dolaşıp duruyor!

Serok Ahmet’e bakınca “TC Başbakanlık Makamı” adına çok üzülüyorum.
Bu makam, darbe dönemlerinde bile bu kadar aşağılanmamış, boş kalmamıştı!

Serok Ahmet tabirimi mazur görün, köy meydanındaki deli danalar gibi koşturup duruyor. “Bakın, bakın ben buradayım. Ne işler yapıyorum görmüyor musunuz? Görün beni” diye kendini parçalıyor…

Kendilerinin besleyip büyüttükleri PKK ve IŞİD terörü Ankara’da bomba mı patlattı, hemen has adamları olan ve tek ortak yönleri Türk olduklarını söylemekten utanan Kürtçü Ala- Bulgar Mehmet-Arap İmam Bekir’i çağırıp “zırva” toplantısı yapar ve derhal Avrupa Birliği yetkilileri ile görüşmeye gider!

Ertesi gün müjdeyi verir, “Haziran’da Türk Vatandaşları vizesiz Avrupa’ya gidebilecekler. Anlaşmayı imzaladık!” Peki, olay gerçek midir? Elbette ki değil. Serok Ahmet Türk Milletini kandırmak için yalan söylemekte, AB yetkilileri ise, tebessüm ederek susmaktadır.Olay gerçekmiş gibi yandaş medyada parlatılır ve kıçında donu olmayan, Avrupa’ya gitmeyi rüyasında bile göremeyecek gariban bademler de sevinirler…

Canlı bombalar patlamaya, insanlarımız pisipisine ölmeye devam ederken, gündem değiştirip, öne çıkmak isteyen Serok Ahmet, yine Avrupa’nın yolunu tutar ve ertesi gün nasıl bir zaferle döndüğünü anlatır. Serok Ahmet, mülteci sorununu çözmüştür!

İyi de nasıl çözmüştür? Mucize formül bakar mısınız?
Yunanistan’daki mültecilerden birini biz alacağız, Avrupa da bizden birini alacak! Eee nasıl iş bu? 1 aldık, 1 verdik! Bize kakalanan 3 milyon Suriyeli ne olacak?

Türk gençleri üniversiteye sınavla girmeye çalışır yarısı giremez ama Suriyeli gençler imtihansız ve üstelik istediği üniversiteye girerler ve parasını da devlet öder! Böyle ahlaksızlık olur mu?

Türk Gençlerini, vatanını savunmaktan korkup kaçan Suriyeliler kadar sevmeyen bir hükümet olabilir mi? Türk Milleti, AKP ile böyle bir hükümeti görmüş oldu…

İşte böyle değerli okurlar;
Serok Ahmet sayesinde yalanın adı “Müjde” oldu! Adam adım attıkça yalan söylüyor!

Yapılacak olan bellidir. Türk Milleti ayağa kalkmalı, mutlaka kalkmalı ve kaderine el koymalıdır.Dünyadaki muhatapları ile başa baş mücadele edip, onlardan daha üstün olduklarını defalarca kanıtlayan milyonlarca genç beynimiz var. Onlar dünyanın her yerinde iş bulabilen, başarılı olan bizim çocuklarımız!

“Dünya vatandaşı” olan bu gençlerimiz Türkiye’nin kaderine el koyduklarında,öncelikle hırsızlığa-yolsuzluğa-rüşvete ve ihanete bulaşan ne kadar Bakan-Başbakan-Cumhurbaşkanı varsa hepsinin ismi-resmi oldukları yerden indirilecek ve çöpe atılacaktır.
Ben Türk Gençliğine güveniyorum…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2016/03/24/mujdeci-serok/

This entry was posted in Politika ve Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *