BUNLAR MI MİLLİ? * Cumhur’un Başı bu programda aynen şunları söylüyordu; ÇÖZÜM SÜRECİ İÇERİSİNDE VALİLERİMİZ, VERDİĞİMİZ TALİMATLAR DOĞRULTUSUNDA ŞU ANDAKİ GİBİ OPERASYONLARA GİRMİYORDU.

03 Ekim 2015
Rifat Serdaroğlu

BUNLAR MI MİLLİ?

Tarih: 16 Eylül 2015 (17 gün önce)
Yer: TRT. Programı sunan Nasuhi Güngör. (Bu kişi, Erdoğan için daha önce “Tayyip Erdoğan’ı işbaşına Amerika’daki Yahudi Lobisi getirdi” demişti.Şimdi aklandı-paklandı ve TRT Haber Dairesinin başına getirildi!)

Cumhur’un Başı bu programda aynen şunları söylüyordu;
Neden terör örgütü kendisini temsil edecek birilerini arıyordu? (Biz varız ya, demek istiyor!) Bizim de yerimiz olsun dediler, önce bağımsız girdiler, arkasından parlamentoya girdiler. Fakat sonra bu hâl nedir? Şu anda ülkemizin değişik yerlerinde yapılan bu terör eylemleri milleti rahatsız ediyor.

Bunun için de tedbirler aldık. ÇÖZÜM SÜRECİ İÇERİSİNDE VALİLERİMİZ, VERDİĞİMİZ TALİMATLAR DOĞRULTUSUNDA ŞU ANDAKİ GİBİ OPERASYONLARA GİRMİYORDU. Bunun ardında bir hazırlık safhasına girdiler.”

Bu sözler “Vatana İhanetin” inkâr edilemeyecek belgesidir.Bu sözler, PKK’ ya “git şehirlerde istediğin gibi örgütlen” demektir.Bu sözlerin sahibi bugünlerde kaybettiğimiz yüzlerce şehidimizin, en tepedeki sorumlusudur…

Erdoğan Ailesinin koruyucusu ve “Polise, Bilal’in evine yaklaşan kim olursa olsun vurun” emrini veren Efkan Ala, başına gelecekleri bildiği için suçu, Askerin üzerine atmaya çalışıyor. Ala; “Askerin operasyon yapması için Vali’den izin almasına gerek yok” diyor!

Asker ne yapacaktı, “Vali’den değil de, Validenizden mi izin alacaktı?
EMASYA Protokolünü (Emniyet-Asker- Yardımlaşma) siz kaldırmadınız mı?
Asker’in PKK’ya müdahale etmek için Valiliklerden izin isteyip de alamadığı yüzlerce tutanak var ya, işte onlar teker-teker Yüce Divana sevk için yeterli olacaktır…

Türk Milletine mutlaka açıklanması gereken iki iddia Erdoğan, Davutoğlu ve Sinirlioğlu’nun önünde duruyor. Bunlar;

-HDP’li Süreyya Önder’in, Süleyman Şah Türbesinin taşınmasını dönemin Müsteşarı Sinirlioğlu ile beraber organize ettik. Başbakan Davutoğlu’da Rojava’ya ve PYD’ye teşekkür etti. Bunlar kayıtlarda var, iddiası!

-DTK Eşbaşkanı Hatip Dicle’nin, “Öcalan ile yapılan görüşmelerde, Devlet Heyetinin “Demokratik Özerklik” kavramının çok uç gelebileceğini, bunun adının “Yerel Demokrasi” konmasına karar verildiğini, tutanakta üç tane Devlet görevlisinin imzası bulunduğu, Cumhurbaşkanı ve Başbakan’dan izin alınarak bu imzaların atıldığı iddiası!

Bu iki iddia, öyle üzeri örtülecek, Türk Milletinden gizlenecek türden değildir.17/25 Hırsızlık-Yolsuzluk-Rüşvet olaylarında milyarlarca avroyu yutan boğazlar, iddialar gerçekse bunları yutamazlar. Boğazlarında tıkanır, kalır…

Bu yazılanlar önümüzdeki dönemde mutlak ortaya çıkarılacaktır.
Korkarım o zaman istikamet Yüce Divan değil, Divan-ı Harp olacaktır…

Eee Tombalak Paşa, gelelim size;
Nasılsınız iyi misiniz? Gönül huzuru içinde emekliliğinizi yaşıyor musunuz? Başınızı yastığa koyar koymaz fosur-fosur uyuyabiliyor musunuz? Sizden ricamız Türk Milletine, terör örgütüne niçin müdahale etmediğinizi veya edemediğinizi ve Divan-ı Harp ’in ne olduğunu anlatmanızdır! Siz de Cumhur’un Başı ve Başbakanla aynı kaderi paylaşacaksınız.Tabağınıza hep baklava-börek konacak değil ya! Bunun bir de kürek kısmı var! Şimdi sıra onda…

Gelelim yazının başlığına! Bunlar mı Milli, diye sormuştuk.
Bunlar ne Milli’dir ne de Yerli’ dir. Bunlar ekmek yediği kaba pisleyen,
Türk Milletini ve Türk’ü sevmeyen, arkadan kurmalı oyuncak gibidirler…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2015/10/03/bunlar-mi-milli/

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *