SULTANLAR BAHÇESİ AK SARAY *** Şimdi sen benim dediğim projeye odaklan ve çalışmalara derhal başla.Sen, dünya kurulduğundan bu yana ilk defa “Türbe Kaçırma Operasyonunu” gerçekleştiren siyasetçisisin…

26 Şubat 2015
Rifat Serdaroğlu
SULTANLAR BAHÇESİ AK SARAY

Eyy Cumhurun Başı;
Elindeki bütün işleri derhal bırak ve beni dinle. Sana öyle bir kıyak yapacağım, öyle bir akıl vereceğim ki, onu gerçekleştirince tüm dünya seni alkışlayacak. İsmin Afrika’dan Kafkaslara, Balkanlardan Ortadoğu’ya kadar tüm yüksek tepelere verilecek!

Türk Milleti ise; “Sana 400 yetmez yiğidim, dükkân senin, 550 olsun” diyecek!

Sen zaten 13 senede Türk Milletine yapabileceğinin fazlasını yaptın.
Cumhuriyet tarihi boyunca tüm hükümetler uğraşa-uğraşa 129 Milyar Dolar borç yaptılar. Sen, 13 senede borcumuzu üçe katladın, 400 Milyar Doları bile solladın geçtin. Üstelik Cumhuriyetin yaptığı tüm eserleri “Babalar gibi” sattın, savdın, dağıttın.

Türkiye’yi Polis Devleti haline getirdin. Cumhuriyet Tarihinin en çok hakarete uğrayan Cumhurun Başı ünvanını kazandın.Avrupa basınına göre, dünyanın en zengin 8 siyasetçisinden biri oldun. Oğlun Bilal, tek kalemde 100 Milyon Dolar BAĞIŞ alacak vakıf sahibi oldu. Soy-sop-sülale-yandaş hepsi köşe oldular.

Biraderin ve oğlunun nikâh şahidi kart zampara Berlusconi gibi, televizyonlar-gazeteler sahibi oldun.Cemaati bile 12 sene kullandın, beraber iş tuttun, Genelkurmay Başkanını zindana attın ve sonra da silkeleyip cemaati attın.

Barzani’yi Onur Konuğun, İmralı Apo’ sunu muhatabın yaptın.İnan Yiğidim, kırk ananın doğurduğu biraraya gelse, senin yaptığın hizmetleri (!) 80 senede dahi yapamazdı…

Şimdi sen benim dediğim projeye odaklan ve çalışmalara derhal başla.
Projemi açıklıyorum;

Sen, dünya kurulduğundan bu yana ilk defa “Türbe Kaçırma Operasyonunu” gerçekleştiren siyasetçisisin! Şimdiye kadar, “Makber” adlı şarkıyı duyduk, “Saraydan Kız Kaçıranı” gördük, ama senin gibi “Türbe Kaçıranını” görmedik be yiğidim. Kendinle ne kadar övünsen azdır…

-Osmanlının 36 tane Padişahı var.-Ak Sarayın bahçesine 36 adet türbe yaptır. Her biri döneminin mimari özelliklerine göre yapılsın.

-Osman Gazi’den- Sultan Vahdeddin’e kadar Şanlı ecdadımızın mezarları dört bir yana savrulmuş, çoğu harap halde duruyor. Örnek vermek gerekirse ;

Murad-ı Hüdavendigar Kosova’da, Kanuni Sultan Süleyman Han Zigetvar’da, Sultan Vahdeddin Şam Süleymaniye Camiinde, Sultan Abdülmecit Paris’te yatıyor.   6 Padişahımızın kabri Bursa’da, diğerlerinin kabirleri İstanbul’un değişik camilerinde bulunmaktadır. Her birini dolaşıp, birer Fatiha okumaya kalksan, inan insanın ömür yetmez.

-Ak Saray’da kuracağın “SULTANLAR BAHÇESİ” ile tüm rahmetli Sultanları
bir arada toplamış olacaksın.

-Her türbenin, döneminin kıyafetleri giymiş, kadrolu “Hafızları ve Askerleri” olsun. 7/24 ilahiler-dualar okunsun.

-Sultanlar Bahçesi, öyle kurnazca düzenlenmeli ki, ziyarete gelenler oradan çıkmak için zorunlu olarak, senin kartondan yapılmış bire-bir portrenin önünden geçsinler. Suudi dostlarının yaptığı gibi, kartonda açtıracağın bir delikten çıkacak bir el, her ziyaretçinin elini mutlaka sıkmalıdır. Böylelikle, ikide bir muhtarları zorla getirtip, küçücük bir salona sıkışmak külfetinden kurtulup, her gün binlerce seçmene bedavadan ve yorulmadan propaganda yapmış olacaksın.

-Sultanlar Bahçesinin işletilmesini Kazan-Kazan anlayışına göre, Bilal Oğlanın Türgev Vakfına ver. Giriş, çıkışa ve tuvaletlerin önlerine konacak“Bahşiş Kutularına” herkes bağış yapmalıdır. Yapılan bağışın büyüklüğüne göre, çeşitli ihalelerde kolaylık yapılacağı havuz medyasından duyurulsun!

Bağış kutularının yanlarında bulunan AK Gençlik üyeleri sürekli olarak,
“Ne verirsen elinle, o gelir seninle” , “Boş geçmeyelim” , “Taraf olmayan bertaraf olur” , “Paralele inanma Şeytana tapma” , “Ver bana, dönsün sana” şeklinde bağırmalıdırlar!

Allah geçinden versin, emri hak vaki olunca seni de 37. Sultan olarak,
Padişah Deli İbrahim Sultan’ın yanına koyarız. Rahat ol…

Nasıl proje ama? Cillop gibi değil mi?
Sana bir şey diyeceğim Sultanım; Danışman dediğin benim gibi yaratıcı olmalı! Bende daha ne parlak projeler var! İyisi mi sen o dandik danışmanları at, beni danışman olarak yanına al. İnan bana yiğidim, milleti proje manyağı yapmazsak, bana istediğini söyle!

Hadi kal sağlıcakla. Allah Türk Milletinin ve bizim gibilerin yardımcısı olsun…

Not;
Beni şimdilik arama, buradaki doktorlar daha iki üç ay daha seni salamayız, diyorlar. Sözde, insanlara saldırıp ısırıyormuşum! Çıkınca ben seni ararım. Burada Sümeyye kızımıza büyü ile suikast yapmak isteyen bir çatlak vardı. Ben icabına baktım, sen kafana takma. Alnından öptüm yiğidim…

Manisa Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi,
3. Koğuştan Çaybaşı’ lı Çamur Şevket…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2015/02/26/sultanlar-bahcesi-ak-saray/

This entry was posted in Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *