Erdoğan’ın kızı ve damadının evrakları imha telaşı

Cumhuriyet.com.tr
27 Şubat 2014 Perşembe

Erdoğan’ın kızı ve damadının evrakları imha telaşı

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen Erdoğan-Bilal Erdoğan ses kaydının ardından bugün de ‘evrak imha etme’ görüşmesi olduğu öne sürülen yeni bir ses kaydı yayınlandı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal arasındaki ses kaydının ardından Haramzadeler grubu yeni bir ses kaydını sızdırdı. Söz konusu ses kaydında, evrakların imhası için bir ‘öğütücü makinesi’ alındığı öne sürülüyor.

Twitter’daki Haramzadeler, yeni bir ses kaydı yayınladı. Bu kayıtta, Başbakan’ın kızı Esra Albayrak ve damadı Berat Albayrak’ın sabah erken saatlerde şoförü Medet Nabi Yanık ile telefon konuşmaları yer alıyor.

Berat Albayrak, evrakları yok etmek için öğütücü almaya yolladığı Medet Nabi Yanık’a Çin malı almaması konusunda sinirli bir şekilde uyarıda bulunuyor. Damat, “Ben şimdi öğütücü aldığımız yerdeyim” diyen Nabi Yanık’a kızıyor.

Çin malı için kazık yediğini belirten Berat Albayrak, “Orada dolanma ora 5 para etmez. Ben ona niye para vereyim bir daha. Adam gibi büyük bir şey al” diyor. Berat Albayrak, “Yabancı marka büyük bir şey al. Büyük bir şey al yani” diyor.

Ses kaydının devamında Erdoğan’ın kızı Esra Albayrak’a ait olduğu iddia edilen ses de şoför Yanık’a “Şeyi getirecektin ya… Bir daha taşımayalım ben aşağıda çalıştığım için” ifadelerini kullanıyor.

This entry was posted in Politika ve Gundem, SİYASİ PARTİLER, YOLSUZLUKLAR. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *