ŞİDDET VE TÜRK DÜŞMANLIĞ

ŞİDDET VE TÜRK DÜŞMANLIĞI

engin uçar – 19.01.2022
<z_eucar@yahoo.com.tr>

Şiddet AKP’nin dilidir. Yöntemidir. Korkutma politikasıdır. Kadın cinayetleri AKP SİYASETİNİN BİR SONUCUDUR. Doktor ve sağlıkçılara uygulanan şiddet AKP SİYASETİNİN BİR SONUCUDUR.

AKP yandaşını vandallaştırmış, eğitimli insanları bu ezik, kompleksli yandaşlarına “bir proje gereği” ezdirmiş, ezdirmeye devam etmektedir. İstiyorlar ki kadın değersizleşsin, ikinci sınıf vatandaş olarak evlere kapatılsın…. Kapanmak zorunda kalsın. İstiyorlar ki, eğitimli insanlar ülkeyi terk etsin!
İstiyorlar ki, doktorlar istifa edip ayrılsın. Hatta ülkeyi terk etsin!
Bir ara Yunan doktor getireceğiz demişlerdi de, büyük tepkiyle karşılaşmışlardı.

Irak savaşından önce eğitimli insanlar ülkeyi terk etmişti.
Aydınını, öncüsünü yitiren bir millet yığınlaşır.
Bu gerçeği unutmayalım. Irak yığınlaşmıştı. İşgal bu nedenle çok kolay oldu.

Tabii ki T.C. Devleti Irak ile kıyaslanmaz ama gene de yıkıcı sonuçları olur. Hele ki 10 milyon geçici sığınmacının olduğu ülkemizde durum gerçekten çok sıkıntılıdır.

Suriye yüzer-gezer teröristlerle karıştırılmadan önce AKP Suriyeli Arap, Kürt ve Ermeniler için hazırlık yaptı. Türk yurduna sokmadığı tek kesim, Suriye Türkmenleridir. 50 Türk çocuğu Türkiye sınırında bekletildi. Türkiye’ye sokulmadı. 50 Türkmen çocuğu sınırda donarak öldü. Suriye hapishanelerinden çıkarılan katiller, sapıklar, hırsızlar, tecavüzcüler bile içeri alındı ama 50 Türk çocuğu alınmadı. Bu acı durum bize neyi anlatıyor?

AKP T.C. Devletini TÜRKSÜZLEŞTİRME PROJESİNİN TAŞERONUDUR!

NOKTA!

Kurucu unsura düşman devşirmenin din kılıfına sarılmış KİNDAR İNTİKAMI…. Ülkemizi sığınmacıya cennet yapanlar, Türk Milletine kendi ülkesini cehennem yaptı. Eğitimli Türkleri ülkeyi terk etmeye zorluyorlar. Bilerek ve isteyerek…

10 MİLYON SIĞINMACI…

Biliyor musunuz? Araplar asla asimile olmaz. Gittikleri yeri, beldeyi, ili asimile ederler.

Zaten Türk Milletine Arap gelenekleri din diye dikte edilmiş. O nedenle asimilasyon kolay olacaktır. Güney illerimizin bazılarında sığınmacı Arap nüfusu yerleşik nüfusu geçmiştir. Hiçbir ülke böyle tehlikeli bir yerleşime izin vermez. İzin verildiyse, bunun altında mutlaka bir hesap vardır. Açıktan T.C. Devletinin adı değişecek deyip sinir uçlarımızı kontrol ediyorlar. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz;

“Türkçe ölmüştür, herkes Arapça konuşsun.” Diyebilecek kadar cesur(!)…
İngiliz Vatandaşı Mr. Şimşek’de; “Anadilimiz Arapçaya geri dönmeliyiz” demişti.

Birinci Dünya Savaşı Türkleri Anadolu’da boğma, yok etme savaşıydı. Başarılı olamadılar. O savaş hala devam ediyor. Türklüğü yok etmek isteyen Türk düşmanları, Türk vatandaşlığı kimliği altına gizlenip, YARIM KALAN HESABINI GÖRÜYOR. Hem de Türklerin gözünün içine baka baka… ÇOK CESARETLİLER(!)… Kuzu kuzu susacağımızı sanıyorlar.

SUSMAYACAĞIZ!
KORKMAYACAĞIZ!
SUÇSUZLARIN SUÇLULARDAN KORKTUĞU NEREDE GÖRÜLMÜŞ?
TÜRK MİLLETİNE SALLADIĞINIZ O PARMAKLARI …..!

Zahide UÇAR -19.01.2022

Saglik ve huzurla kalin…

This entry was posted in Zahide Uçar. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *