KUVA-Yİ İNZİBATİYE


KUVA-Yİ İNZİBATİYE

Rıfat Serdaroğlu – 08 Nisan 2021

Sadrazam Damat Ferit, Padişah tarafından Hükümeti kurmakla görevlendirildi!
Hükümetini kurduktan iki gün sonra 7 Nisan 1920’de Britanya Yüksek Komiseri
Amiral John de Robbeck ile, Atatürk ve Kuva-yi Milliye’ye karşı alınacak tedbirleri görüştü.
Alınan karar gereği, Kuva-yi Milliyeci’lerin eşkıya olduğu ve öldürülmelerinin sevap ve vatani bir yükümlülük olduğuna dair, Dürrizade Abdullah Efendi’den fetva çıkartıldı. Böylece, Türk Milletinin evlatları için “Sürek Avı” başlatıldı!
Yıl 2021! Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yönetiliyoruz. AKP, kendi özel Kuva-yi İnzibatiye teşkilatını kurdu. Hilafet isteyen, darbe uzmanı ne kadar emekli asker varsa yanına aldı. Türk Ordusunda ne kadar Atatürkçü vatansever subay varsa tasfiye edildi! Emekli olanların, konuşmaları bile yasaklandı!
Olayı biraz daha netleştirelim;
“Sadrazam Damat Ferit” adını alın, yerine “Süleyman Soylu” yazın.
Amiral John de Robbeck adını silin, “Barzani’nin Sazcısı İbrahim Kalın” yazın.
Dürrizade Abdullah Efendi adını çizin, yerine Ayasofya İmamı Boynukalın’ı yazın. İşte size, 2021 yılı Kuva-yi İnzibatiye’si! Aynen Damat Ferit’inki gibi!
Her biri Türk Milletinin gözbebeği olan Emekli Amiraller mi gözaltına alınacak?
Bağımsız ve Tarafsız olması gereken Cumhuriyet Savcıları, gece vakti Adliyeye çağrılır. Çağıran, Haznevi Tarikatı önderinin avucunun içini öpen Laik Cumhuriyetin Adalet Bakanı’dır!
Soruşturma süresi utanmadan, uzatıldıkça uzatılır, amaç emekli Amiralleri ezmektir. Aynı 1920’deki gibi, eşbaşkanlı devlet, kendi evlatlarından intikam almaktadır.
Tarih tekerrür etmiş, demek ki!
Ders almadığımız için tekerrür eden tarih!
Şimdi o mübarek Kuva-yi Milliyeci’lerin yerine, günümüzde güvendiğiniz sizi satmayacak bir partinin adını yazın. Eğer doğru partiyi bulur ve yazarsanız, tarih bir daha böyle tekerrür ermez. Ama ABD Eşbaşkanı, MOSSAD Taşeronu, FETÖ parası, TESEV destekli Sorosçu partilerden birinin adını yazarsanız, son Türk Devleti yıkılıncaya kadar, tarih tekerrür eder.
DOĞRU Parti olarak bizler, Türk Milletinin sevdalıları, Türk Milletinin iç ve dış düşmanlarının amansız takipçileriyiz. Tüm Türk Milletini kucaklayacak, “Türk Milleti” şemsiyesi altında, Anayasamızın ilk altı maddesine inanan, vatansever milliyetçileri, inancını Allah rızası için yaşayan mütedeyyinleri, sosyal devlete inananları, helal yoldan kazanıp üretenleri, hakça paylaşmaya razı olanları bir araya toplayacağız.
Türk Milletine sözümüz olsun;
Kim ki, Türk Milletini bölmeye çalışır, Türk Milletinin kör kuruşunu haksız olarak yer, Türk Milletinin vermediği yetkiyi kullanır, onlardan Türk Yargısı önünde hesap sormazsak, aldığımız nefes bize haram olsun…
Sağlık ve başarı dileklerimle
This entry was posted in İHANET VE YABANCI YANDAŞLAR, Rifat SERDAROĞLU yazıları, YOBAZLIK - GERİCİLİK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *