OTOKRASİDEN FAŞİZME POLİS DEVLETİ * Damat Berat’ın hükmüyle yargı harekete geçti

Damat Berat’ın hükmüyle yargı harekete geçti

Odatv.com / Sabahattin Önkibar /  03.12.2019


Evren Devrim Zelyut, Rıza Zelyut Hoca’nın oğludur.100 bin abonesi olan YouTube kanalı Avrasya Yatırım’da, her gün uzmanlığı gereği ekonomik yorumlar yapar. Devletine kayıtsız-şartsız bağlı ve katıksız bir Atatürk milliyetçisi olan sevgili Evren dün sabah karanlığında göz altına alındı niye mi? Terörist olduğu iddiasıyla!

Peki Evren nasıl mı terörist şüphelisi olmuş ya da terör faaliyeti yapmış?
İktidarın ekonomi politikalarını somut verilerle eleştirdiği için!

Altını çizerek yazayım, Evren’in ilgili videosunda ne tahrik ne ajitasyon var. Sadece ve sadece bilimsel eleştiri var ki, yukarıda söyledim Evren, meşruiyetçi yani kanun dışılığa karşı olduğunu her zaman dillendirir.

DAMAT BERAT’IN HÜKMÜYLE YARGI HAREKETE GEÇTİ

Öyle iken durumdan vazife çıktı yani Damat Berat’ın, “Ekonomiyi eleştirenler, teröristlerle aynı saftadır” hükmü artık yargı için harekete geçme sebebidir. Öyle olmasa savcı sabahın köründe polisleri Evren’in evine göndermezdi.

Beyefendiler, hanımefendiler ve ey Türkiye….

Bu fotoğraf Hitler’in Almanya’sı, Franco’nun İspanya’sı ve Mussolini’nin İtalya’sını çağrıştırmıyor mu?

Şuraya bakar mısınız?
Adeta SS’ler hortlamış ve ülkemizde görev başındadır.
Değilse nedir bu olanlar söyler misiniz?

Bu hal abartısız parti savcısı, parti devleti tablosudur ki bu şekilde devleti yaşatmamız mümkün değildir.AKP 17 yıldır var, oysa Türk Devleti 3 bin yıldır tarih sahnesinde.Bu olanlarla sadece iktidarın değil, bizzat devletimizin sonunu getirecekler.

Sevgili Evren anlattı, uluslararası ajanslar, kendisi ile gün boyu röportaj yapıp Türkiye’deki rejimin faşizm olduğunu bütün dünyaya duyurdular.

Avazım çıktığı kadar bağırıyorum, durumdan vazife çıkaran veya emir alan bu savcılar, iktidara ve devleti iyilik değil kötülük yapıyorlar nasıl mı?

Türkiye’de diktatörlük olduğu ve hukukun siyasallaştığı iddialarını bu şekilde adeta kanıtlayarak. Bu son yaşananlardan sonra iktidarın normal yollardan gitmeyeceğine dair kuşkum biraz daha derinleşti…Dilerim yanılıyorumdur….

This entry was posted in FAŞİZM. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *