DİYANETİ PAPAZLAŞTIRMAK Veya; Evanjelist Müslümanlığa evirmek…* Müftüler Genel Seçimlerde görevlendirildi mi ?

Zahide UÇAR

DİYANETİ PAPAZLAŞTIRMAK
Veya; Evanjelist Müslümanlığa evirmek…

Bugün bir arkadaşımdan, “acil” diyerek posta kutuma bir mesaj düştü. Mesajda;

“Üstat Merhaba; Ben şu an Kızılcahamam’da termal tesislerinde kendi devre mülkümdeyim. Türkiye’nin tüm ilçelerinin Müftülerini, kongre ismi altında 5 günlüğüne, eşleri ve okula giden çocuklarıyla birlikte buraya toplamışlar. Harcırahlı ve her şey bedava, açık büfe yiyip içiyorlar. Esas bizi ilgilendiren kısmı, ‘mahalli seçim için neler yapacakları hususunda’ bilinçlendiriliyorlar. Burada internet olmadığı için ilgili yerlere duyurmakta zorlanıyorum. Lütfen yardımcı olun.”

Sanki ülkede; ‘ihanet-cehalet-cinayet’ kavramlarını içinde
barındıran bir dizi film ÇEVİRİLİYOR. Karabasan gibi…

İhanet: Dini paspas gibi kullanmak dine ihanettir. DİN DÜŞMANLIĞIDIR. Dini siyasallaştırmak, şahsi ve siyasi çıkarları için kullanmak, Yezit’in mirasına sahip çıkmaktır.

Cehalet: Dini siyasetin maymuncuğu haline getirmek, dini CEHALETDİR! Dinsizliktir!!

Cinayet: Devlet gücünü kullanarak, ‘yandaş-muhalif-ateist-deit-gayri müslim’, yani milletin tamamından alınan vergilerle müftü devşirmek bir CİNAYETTİR.

AKP; bütün millete hizmet vermekle görevli olan bir kurumu, siyasetin oyuncağı haline getiriyor. Diyanet parti kurumu haline geldiğinde, AKP’nin bütün yolsuzluklarına, yanlışlarına ortak olmuş olacaktır. Bu durumda bırakın saygı duyulmayı, ülkenin %60’ının nefretine mazhar(!) olacaktır.

Müftülerin mahalli seçimde AKP adına kullanılması, Diyanet kurumunu hançerlemektir. Diyaneti dinsizleştirmektir. Milletin tamamına ait olan parayı, siyasetin malzemesi yapmak için Müftü ve ailelerine harcamak, haram yemektir. Yiyen de, yediren de haramzadedir. Haramzadeden din adamı olmaz. Aslında hiçbir şey olmaz.

DEMEDİ DEMEYİN!..
Yazın bir yere: AKP ve AKP’ye köle olan siyasallaşmış sözde din adamları, gelecekte Diyanet İşleri Başkanlığının kapatılmasının taşlarını döşüyor. Milletin üzerine abanmış, haram-helal kavramını kaybetmiş, ahlaki değerleri iflas etmiş, ruhban sınıfına dönüşmüş, papaza kesmiş bir Diyaneti kim, niye istesin ki??

Zahide UÇAR
06.03.2019(Alanya)

This entry was posted in DİN-İNANÇ, İrtica, SEÇİM - SEÇSİS, ŞERİAT - İRTİCA - KARANLIĞIN AYAK SESLERİ, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *