YENİ VE ÖNEMLİ BİR KİTAP * Erdoğan’ın eğitim hayatı kitap oldu : D İ P L O M A S I Z

Timur Eren
mustafakemal.selanik1881@gmail.com
13.12.2017

Erdoğan’ın eğitim hayatı kitap oldu :

D İ P L O M A S I Z

Diplomasız’’ da Erdoğan’ın eğitim yaşamının seyir defteri incelenmiş ve ortaya bir dizi iddia atılmış. her iddia bir birinden çarpıcı. kanıt sunulmuş mu? Bunun yanıtını kitabı alan okuyucular verecek.

Araştırmacı Yazar Ergün Poyraz’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eğitim hayatını anlattığı “Diplomasız” kitabı, 14 Şubat Günü Siyah Beyaz Yayınları etiketi ile raflardaki yerini alacak. (kitap satışta – fiyatı indirimli 17 TL – N.K.)

Dağıtıma başlamasından hemen sonra toplatma kararı alınabileceği ifade edilen kitap hakkında, yayınevinin sayfasında yeralan tanıtım yazısı şöyle:

“Görevi ihmal: 3/132 esas numaralı dosyanın konusu; zimmet, kamu taşıma biletlerinde kalpazanlık, resmi evrak ve kayıtlarda sahtecilik ile cürüm işlemek için teşekkül oluşturmaktır.”

Bu suçlamanın muhatabına, dünyanın hiçbir ülkesinde devlet görevi verilmez. Ne yazık ki R.T. Erdoğan, bununla suçlanırken, önce milletvekili, ardından Başbakan, sonra da sahte diploma ile Cumhurbaşkanı oldu.

Kitapta yukarıdaki suçlamanın ayrıntılarının yanısıra R.T. Erdoğan’ın ;

-Sahte diplomalarını

-İmam Hatip Lisesi kütük kaydını

– İmam Hatip Lisesinde “ Arapça ” ve “ Kur’an ” derslerinden bütünlemeye kalarak bitirebildiğini ve başka tahsil yaşamının olmadığını belgeleri ile göreceksiniz…

Diploma konusu çok önemli!!!

Çünkü R.T.Erdoğan’ın diploması yoksa; Cumhurbaşkanlığı düşer, düşmekle kalmaz, hiç Cumhurbaşkanı olmamış kabul edilir. Attığı imzalar ve yaptığı atamalar geçersiz sayılır. Onayladığı hükümet düşer. Dokunulmazlığı kalkar.

Sonrası… ‘’ Diplomasız’’ da R.T. Erdoğan’ ın tahsil hayatının seyir defterini bulacaksınız.

***

BEN DE KİTABA İLİŞKİN BİR HABERİ PAYLAŞAYIM 

Erdoğan’ın eğitim hayatını konu alan ‘Diplomasız’
adlı kitabın grafikeri gözaltına alındı

25.02.2017

Ergün Poyraz’ın yeni yayınlanan ve Tayyip Erdoğan’ın eğitim hayatını konu alan “Diplomasız” adlı kitabının mizanpajını gerçekleştiren grafiker gözaltına alındı, telefonuna ve bilgisayarına el konuldu.

Odatv’de yer alan habere göre, kitabın yayıncısı Siyah Beyaz Kitap’tan yapılan açıklama şu şekilde:

“Yaklaşık 15 gün önce piyasaya çıkardığımız yazar Ergün Poyraz’ın DİPLOMASIZ kitabının mizanpajını yapan arkadaşımız dün sabah 9’da evinden polislerce gözaltına alınmıştır. İfade için karakola götürülen çalışma arkadaşımızın telefonuna ve bilgisayarına el konulmuş, ifadesi alınmış, akşam saat 22.00 civarında serbest bırakılmıştır. Yayınevi olarak yayınladığımız kitap yasal çerçeveler dahilinde, sözleşmeye tabii ve Bakanlık tarafından izinleri alınıp yayınlanmış bir eserdir. Son günlerde referandum süreciyle beraber kültür merkezlerine ve yayınevlerine saldırılar artmış, muhalif her ses üzerinde baskılar şiddetlenmiştir.

Kitabımızdaki tüm belgeler daha önce haber sitelerinde, dergilerde yayınlanmıştır.

Siyah Beyaz Kitap olarak yazarlarımızın, çalışma arkadaşlarımızın, yayınlarımızın daha önce de olduğu gibi şimdi de yanındayız.”

Naci Kaptan

This entry was posted in EĞİTİM, Yeni Kitaplar. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *