AKP BUNU HEP YAPIYOR * Mühürsüz pusula sahtekarlığı nasıl yapılıyor ? *** Demokrasinin verdiği hakla iktidara gelen AKP tüm seçimlerde hile yaparak iktidarını sürdürüyor. Kendisine “HAKSIZ” yasal destek verecek olan tüm kamu kurumlarına “KENDİ ADAMLARINI” atayarak iktidar olmak gücünü faşist yöntemlerl oluşturuyor. Tıpkı YSK başkanında olduğu gibi . AKP’nin dindar olduğunu söyleyen seçmen tabanının büyük kısmı ise seçimlerde oy hırsızlığı dahil her türlü suçu işliyor ve Demokratik bir hak olan SEÇME HAKKINI para karşılığı satıyor. İşte günümüzün müslümanları böyle , Allah ve Kul hakkı korkusu yok.

Mühürsüz pusula sahtekarlığı şu şekilde yapılıyor

Olay şu şekilde gelişmiş

AKP ilçe teşkilatlarında daha önce YSK dan alınan mühürsüz filigranlı pusulalara evet basılarak üyelere dağıtıldı. Sonra seçim günü bunu sandık kurulunun verdiği mühürlü pusula ile değiştirmesi istendi.Bunu yapıp mühürlü pusulaları ilçeye götürenler karşılığında bizim vergilerimizle ödenen bir bedel aldı.

Miktarının 350 – 400 TL olduğu söyleniyor.

İstenseydi sandık kurulunun mührü de tıpkı pusulalar gibi önceden AKP ilçe yönetimlerine dağıtılabilirdi ama neden dağıtılmadı? Çünkü kendilerinin hazırladıkları mühürsüzle mühürlü pusulanın yer değiştirdiğini teyit etmeleri gerekiyor.

Yoksa uyanık vatandaş her iki pusula da aynı olursa ya ben sizin dediğinizi attım der ama yine de istediğine verebilir.Gelir bi güzel de parasını alır. Onun için iki pusula arasında bir fark gerekiyor.Ya sandık mühürü olmayacak ya da tercih yerine evet mührü basılacak.

Tabi sandıklar açılmaya başlandığında bu dalavere YSK ya bildiriliyor ve YSK üyeleri de 2010 tarihli yasaya ve referandum yasasına aykırı bir biçimde bu mühürsüz ya da evet mühürlü “satılmış oy pusulalarını” geçerli sayıyor.

Al sana adalet!

http://www.turkishnews.com/tr/content/2017/04/18/muhursuz-pusula-sahtekarligi-su-sekilde-yapiliyor/
This entry was posted in ANAYASA, SEÇİM - SEÇSİS, YOLSUZLUKLAR, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *