GÖNÜLLÜ BADEM HIRSIZLARI * Anayasa, Erdoğan dahil herkesi bağlar mı? Bağlar, hem öyle bir bağlar ki, kimse kaynağını Anayasa’dan almadığı bir yetkiyi kullanamaz! Peki, Erdoğan bu konuda ne diyor? “Yemişim sizin Anayasa’nızı, ben Anayasa’nızı da Anayasa Mahkemesini de tanımam!”

10 Nisan 2017
Rifat Serdaroğlu

GÖNÜLLÜ BADEM HIRSIZLARI

Mevcut ve halen yürürlükte Anayasa’ya göre Erdoğan, TARAFSIZ CUMHURBAŞKANIDIR!

Anayasa, Erdoğan dahil herkesi bağlar mı? Bağlar, hem öyle bir bağlar ki, kimse kaynağını Anayasa’dan almadığı bir yetkiyi kullanamaz! Peki, Erdoğan bu konuda ne diyor? “Yemişim sizin Anayasa’nızı, ben Anayasa’nızı da Anayasa Mahkemesini de tanımam!”

Soru şu;  Erdoğan, 16 Nisan’dan sonra sonuç ne olursa olsun Anayasa’ya, tüm Türk Milletinin uyduğu gibi uyacak mı?

Yanıt şu; Nah uyacak! 12 Eylül 2010’da kendi yaptırdığı referanduma, sonucu %57,8 kabul olduğu halde uydu mu? Uymadı hem de defalarca! Üzerine yemin ettiği Anayasa’ya, 2010’da Türk Milletinin %57,8 oyla kabul ettiği Anayasa’ya uymayan Erdoğan, 16 Nisan’dan sonraki Anayasa’ya da uymayacaktır! Çünkü Erdoğan asla ve asla demokrat değildir.

Bu yüzden TEK ADAM Anayasa’sı istemektedir! Dikta Anayasa’sının kabul edilmesi için 16 Nisan Anayasa oylaması öncesi,Türk Milletinin iradesini çalmak, utanmadan-sıkılmadan suç işleyerek çalışan “Gönüllü Badem Hırsızlar” var!

Bu sepetler Türk Milletinin yüzkaralarıdır. Bunlar ileride mutlaka yargılanacaklar ve Türk Milletine hesap vereceklerdir. Birkaç örnek verelim;

AKP’nin organize ettiği “evet mitingleri” için AKP’li belediyeler tüm toplu taşıma araçlarını bedava kullandırıyorlar. 8 Nisan’da İstanbul Yenikapı mitingi için belediye otobüsleri-metrobüsler-Marmaray dahil hepsi ücretsiz!

Bu açıkça suçtur ve hırsızlıktır. AKP’liler bu hırsızlığı kılıfına uydurmak için, İstanbul Belediyesine fatura karşılığı cüzi bir ödeme yapmakta ve basına göstermektedir.

Yapılması gereken şudur;  Bir yıllık sürede kaç Cumartesi varsa ve bu günlerde tüm ulaşım araçları için belediyenin kasasına ne kadar para giriyorsa ortalaması alınır ve AKP’den o para talep edilir. Şimdiye kadar yapılan tüm AKP mitingleri için bu yöntem uygulanmalı ve AKP’li belediyelerden paralarımız tahsil edilmelidir…

9 Nisan İzmir Gündoğdu’da yapılacak AKP mitingi için, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Rektörü tüm üniversite öğretim üyelerine resmi bir duyuru yaptı! Duyuruda, üniversite bünyesindeki herkesin 9 Nisan günü saat 12.00 de üniversitede olması istendi ve imza karşılığı yoklama yapılacağını duyurdu! Bu sepet Rektör aklını oynatmış olmalı!

İsteyen mitinge gider, istemeyen gitmez. Rektörün görevleri arasında AKP mitinglerine insanları zorla götürmek var mı? Bu yapılan insanların zamanlarını çalmaktır, suçtur ve mutlaka hesabı sorulacaktır…Erdoğan, Türk Devletini ve Türk Milletini tüm kurumlarıyla kendisinin tapulu malı ve bizleri de köle olarak görmektedir!

Erdoğan ve Binali 9 Nisan’da İzmir’e gelecek diye, 7 Nisan’dan itibaren Adnan Menderes Havaalanındaki VIP-CIP otoparkları tamamen boşaltılmış ve araç park etmek İzmir Valisi tarafından yasaklanmıştır.İzmir’in, AKP İl Başkanı olan Valisine soruyorum;

TBMM’nin verdiği bir hakkı siz hangi hakla, hangi yetkiyle yasaklarsınız?

Elbette ki güvenlik tedbirlerinizi alacaksınız. Arabaları arayın, inceleyin sonra park edilmesine izin verin! Ya da o hizmeti siz verin ve yer gösterin.İnsanları elinde valizlerle kilometrelerce yürütmeye utanmıyor musunuz? Eşiniz böyle bir muameleye uğrasa siz ne yaparsınız?

Hiçbirini yapmayacaksınız, yasak hemşerim deyip, suç işleyeceksiniz!
Siz Vali olarak İzmir’i temsil edemezsiniz…

Değerli Okurlar;
Hem Müslümanım diyen hem Allah adını ağzından düşürmeyen hem de devletin tüm olanaklarını, uçaklarını-arabalarını-adamlarını-paralarını haksız yere kullanıp kul hakkı yiyen Bademler var ya! Ben kendi payıma bu sepetleri kınıyor ve “haram olsun” diyorum…

Lütfen bulunduğunuz çevreyi inceleyin. Evet afişlerini-belediyelerin reklam panolarında bile çok bol miktarda göreceksiniz. Bunlardan en küçüğünün kaça mal olduğunu sorun ve tüm ülke için AKP’nin kaç milyon dolarlar harcadığını tahmin edin. Sonra kendinize sorun; Nereden geliyor bu değirmenin suyu?

Bu çeşmenin suyu HARAM HAVUZUNDAN ve Gönüllü Badem hırsızlarından geliyor! Türk Devletinin ve Türk Milletinin paralarıyla propaganda yapan bu hırsızları, HAYIR oyları ile tokatlayalım!

Kim ki Türk Devletinin, Türk Milletinin emanetini kendi hırsızlıklarını örtmek, kendi sapık düşüncelerini gerçekleştirmek için kanunsuz olarak kullanıyorsa, inşallah tez zamanda ilahi adalet tarafından çarpılırlar ve insan içine çıkamaz hale gelirler!
HAYIR diyelim, dedirtelim ve Türk Milletinin gücünü bunlara gösterelim…

İzmir’in AKP’li Valisi ve 9 Eylül Üniversitesinin AKP’li Rektörü; Anadolu’da bir söz vardır; “Bağa dadanan ayıyı, pekmez s.çıncaya kadar kovalayacaksın” diye! Nerede olursanız olun, ne yaparsanız yapın İZMİR ’li size bunun hesabını soracaktır…

Sağlık ve başarı dileklerimle

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *