İKİNİZİ DE YENECEĞİZ *** “Herkes, yakınında bulunan komşularına sahip çıkmalıdır. PKK denen kanlı örgüt, tüm Kürt kökenli vatandaşlarımızın temsilcisi değildir. Hepimiz el-gönül birliği içinde, daha önce yaptığımız gibi, Türk Devletinin resmi güvenlik güçleri sayesinde ve yasalar çerçevesinde PKK’yı akıttığı kanda boğacağız”

09 Eylül 2015
Rifat Serdaroğlu

İKİNİZİ DE YENECEĞİZ

Türk Milleti olarak ikinizin de oyununa gelmeyeceğiz.
Tarih boyunca sizler gibi “kandan ve ihanetten” beslenen çok zavallı gördük. Emperyalist Devletlerin oyuncağı olup, kendi insanını arkadan bıçaklayan bu zavallıları, dedelerimiz atalarımız nasıl tarihin derinliklerine gömdülerse,bizler de bugünkü zavallılara hak etikleri derslerini vereceğiz

Türk Milletinin, tarih boyunca değişmeyen iki belası vardır. Başımıza gelen her silahlı kalkışmanın temelinde bu iki grubu görürsünüz. Bunlar zaman-zaman “Demokrat”, “İnsan Hakları Savunucusu”, “Barış Gönüllüsü”, “İmam” kılığına girip, kendilerine inanacak çok sayıda oğlak bulurlar! Bunlar;

-Ermeni ve Haçlı destekli Kürtçü-Bölücü Hareketler,
-Şeriat isteyen, Ortaçağdan kalma Tarikat ve Cemaat kafası taşıyan hırsız takımıdır.

Uyuşturucu kaçakçısı, organ kaçakçısı, insan kaçakçısı PKK denen Kürtçü-Bölücü çete, Erdoğan-AKP ve onların çapsız bürokratları tarafından şımartılıp beslenince yine kan akıtmaya başladı! Bu örgütün ve arkasındaki güçlerin ilk hedefi Türkiye’de bir iç çatışma çıkartıp, Türk Milletini birbirine düşürmektir.

BU OYUNA GELMEYECEĞİZ.
Herkes, yakınında bulunan komşularına sahip çıkmalıdır. PKK denen kanlı örgüt, tüm Kürt kökenli vatandaşlarımızın temsilcisi değildir. Hepimiz el-gönül birliği içinde, daha önce yaptığımız gibi, Türk Devletinin resmi güvenlik güçleri sayesinde ve yasalar çerçevesinde PKK’yı akıttığı kanda boğacağız…

Milli Devlete ve Ulus Devlet’e karşı olan, Cumhuriyet’i ve Cumhuriyetin tüm değerlerini tanımayan, TC Devletini ve Türk Vatanını “Dar-Ül Harp” olarak gören, terör olaylarına şaşı bakan siyasi hareketin öncelikli amacı, ülkeyi kargaşa ortamına sokup, sonucunda “İslam Devletine” dönüştürmektir.

BU OYUNA DA GELMEYECEĞİZ.
Demokratik Rejim içinde ve Hukuk Devleti anlayışıyla, herkesi kucaklayarak 1 Kasım 2015 seçimlerinde hepimiz ama hepimiz oylarımızı kullanarak bu seccade şeytanlarını da tarihin çöplüğüne gömeceğiz. 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak seçimler aynı zamanda bazıları için son seçim olacaktır!

-Erdoğan-Davutoğlu-Fidan için, son seçim olacaktır!
-Kılıçdaroğlu-Bahçeli için son seçim olacaktır!

1 Kasım’da yapılacak Genel Seçim, bu iki derdimizi çözemezse, Türk Milleti, güveneceği-inanabileceği-dürüst- bilgili-namuslu vatanseverlerden oluşacak ve yeniden “Kurtuluş-İmar-Zenginleşme Mücadelesini” başlatacak “Yeni Partisini” kuracaktır. Vatanımızı ve insanımızı savunmak hepimizin görevidir.

Ne Mutlu Türküm Diyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/365825/istihbarat_.html

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *