İYİLİK/GÜZELLİK/DOĞRULUK DÜŞMANLARI *** Siz, ABD’de öldürülen 3 Müslüman genç için Obama’yı sorumlu tutuyorsunuz da vahşice katledilen zavallı Özgecan için sorumluluğu kabul etmiyorsanız!…

17 Şubat 2015
Rifat Serdaroğlu
İYİLİK/GÜZELLİK/DOĞRULUK DÜŞMANLARI


İnsan olanın, amacı bulunduğu topluma hizmet etmek olan kişinin rehberi “İyilik/Güzellik/Doğruluk” olmalıdır. Eğer insan ilerlemek, huzur ve mutluluğa ulaşmak, “Kâmil İnsan” olup olgunlaşmak istiyorsa kişinin yolu bu olmalıdır…

Güzellik insan içindir, insana hoş gelen demektir.
İyilik toplum içindir, topluma hoş gelendir.
Doğruluk evren içindir, evrendeki tüm varlıklara hoş gelendir…

Toplumu yönetenler, herkese “İyilik-Güzellik-Doğruluk” konusunda örnek olmalıdırlar.Fakat Türkiye ve Türk Milleti yaklaşık 13 yıldır bunları unuttu!

Türkiye’yi yönetenler bu evrensel değerlere o kadar karşı ve düşmanlar ki, her konuşmalarında her davranışlarda bu değerleri yok etme, toplumu parçalama adımlarını açıkça ifade etmekten çekinmiyorlar…

Siz, ülkeyi yöneten kişi olarak, “Kadın-Erkek eşitliği yaratılışa ters” derseniz!

Siz, “Annenizin dizi bile görünmemeli, erkek tahrik olur” diyen sapığı baştacı yaparsanız!

Siz, “6-9 yaşındaki kızlarla evlenebilirsiniz” diyen sözde din adamının elini öperseniz!

Siz, “Tükürürüm ben böyle sanatın içine” derseniz!

Siz, “Tiyatro-Bale ahlâka terstir. Belden aşağı işler bunlar” derseniz!

Siz, ABD’de öldürülen 3 Müslüman genç için Obama’yı sorumlu tutuyorsunuz da vahşice katledilen zavallı Özgecan için sorumluluğu kabul etmiyorsanız!

Siz, kadını yok sayan bir rejimin temsilcisi Suudi Kral için “Ulusal Yas” ilan edip, her yıl artan kadın cinayetlerini görmezden gelirseniz!

Siz, işi gücü bırakıp o küçücük aklınızı milletin apış arasına takarsanız, kötülük ve çirkinliği savunan kişiler olursunuz.

Sizler böyle yapa-yapa, Türk Milletine Ortaçağ karanlığını dayata-dayata, Çağdaş Eğitimi baltalıya-baltalıya, “İyilik ve Güzelliği” öldürdünüz.

İyilik ve Güzelliğin katili oldunuz…

Siz, Başkanı olduğunuz belediyeyi soyup soğana çevirirseniz, 2002 yılında sizin için “Onun 1,5 Milyar TL nakit parası var” dendiğinde, susarak kabul ederseniz!

Siz, Avrupa Basınına göre 10 senede “Dünyanın en zengin 8 siyasetçisinden biri” olarak gösterilirseniz!

Siz, “Haram Havuzundan” su içerseniz!

Siz, ailece yolsuzluğa bulaşıp, sülalece devleti soyup zenginleşmekten utanmazsanız!

Siz, Müslümanların sadaka paralarını dolandıran hırsızları devletin tepe noktalarına getirir ve uçağınızda yanı başınızda tutarsanız!

Sizler böyle yapa-yapa, Türk Milletinin gözü önünde haksızca semire-semire,kul hakkı yiye-yiye “Doğruluğu” öldürmüş olursunuz. Doğruluk katili olursunuz…

Sizler Türk Milletinin” toplumsal yapısını bozdunuz. Dindar-Kindar diye-diye şiddet üreten bataklığa döndünüz.Bu yapının bozulduğu ülkelerde ne iyilik, ne güzellik, ne de doğruluk kalır…

Eyy AKP Milletvekilleri;
Görev süresinin sonuna geliyorsunuz. En az yarınız bir daha TBMM’ ye giremeyeceksiniz. İçinizde bir tane olsun, hırsızlığa-yolsuzluğa-rüşvete-yobazlığa-çirkinliğe karşı çıkacak Milletvekili yok mu? Bir (1) tane!

Bu kadar mı korkuyorsunuz? Senelerdir susuyor ve görmezden geliyorsunuz, “bana ne” diyorsunuz! Sizler can vermeyecek misiniz? Sizler hesaba çekilmeyecek misiniz? Sizler gerçekten Müslüman mısınız?

Değerli Okurlar;
Her zaman söylüyorum. Bunların sonları ibretlik olacak, ibretlik. Göreceksiniz…

Not;
Sümeyye Erdoğan ve kardeşi Esra Albayrak, rahmetli Özgecan’ın annesine baş sağlığı ziyaretinde bulundular.

Eyy Türk Milleti, demokrasilerde “Cumhurbaşkanı Kızı” diye bir makam yoktur. Bunlar devletin olanaklarını kullanamazlar. Kullanılırsa suç işlemiş olurlar!

Sümeyye ve Esra kızlarımız; Sizler ne hakla devlet olanaklarını kullanıyorsunuz? Şov yapmak niyetinde değilseniz, binin kendi arabanıza veya otobüse öyle Mersine gidin!

Hem sizin topluma öncelikle açıklamanız gereken olay şudur.Babanızın Kadın-Erkek eşitliği hakkındaki düşüncelerine katılıyor musunuz?

Sümeyye kızımız, sen 150 koruma ile gittiğin ve sakız çiğneyerek seyrettiğin tiyatronun, babana göre “belden aşağı” bir iş olduğunu bilmiyor muydun?

Bir zavallı kızın vahşice öldürülmesini bile istismar ettiniz ya, yazıklar olsun…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2015/02/17/iyilikguzellikdogruluk-dusmanlari/

This entry was posted in DEVRİM VE KARŞI DEVRİMLER, DİN-İNANÇ, FAŞİZM, İrtica, Politika ve Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları, TERÖR, YOLSUZLUKLAR. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *