NEREDE BU DARBECİLER

25 Ekim 2014
Rifat Serdaroğlu

NEREDE BU DARBECİLER

17/25 Yolsuzluk-Hırsızlık-Rüşvet operasyonu yapılalı 45 gün sonra 1 seneyi bulacak…

Erdoğan Hükümetinin 4 önemli Bakanı, mızrak çuvala sığmadığı, hırsızlıklar-rüşvetler önceden örtülemediği, işin ucu Erdoğan ve ailesine gideceği için, Erdoğan’ın emri ile istifa etmek zorunda kaldılar.

Bakanlardan biri “Ben ne yaptımsa Başbakan emrettiği için yaptım. İstifa edilecekse önce onun istifa etmesi gerekir” diye tv canlı yayınında konuştu!

Yeni yetme Bakan Çocukları, milyonlarca dolar-avro paralarla yakalandılar. Hepsinin fotoğraflarını gördük. Zaten hiçbiri “Aman Allahım, bu paralar kimin, kim koydu bunları benim yatak odama” demedi, sus-pus olup kabullendiler. Mahkeme kararıyla kayda alınmış onlarca ses kaydı dinledik.

Hiç biri ciddi delillerle çürütülmedi. Ayakkabı kutularındaki milyonlarca dolar-avro inkâr edilemedi. Banka Genel Müdürü olan sepet “Bu paralar nerden çıktı yahu, benim haberim yok” diyemedi…
“Haram Havuzuna” 630 Milyon Dolar avanta veren devlet müteahhiti kılıklı sepetler, “Evet bu paraları verdik. Bazılarımız o gece hiç uyuyamadık. Karılarımızın, çocuklarımızın yüzlerine nasıl bakacağız” dediler…

Türk Milletinin ve dünyanın gözü önünde yapılan hırsızlıklar-yolsuzluklar alınan rüşvetler, Allahtan korkmadan-kuldan utanmadan, her türlü yasa ve ahlâk kuralları çiğnenerek, yüzler kızarmadan tetikçiler kullanılarak kapatılmaya çalışıldı!

Daha sonra İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, tüm sanıklar için “Takipsizlik” kararı verdi ve “Hukuk Örtüsü” ile hırsızlığı örterek Hukuk Devletinin canına okudu…

Günün sorusu şu;
Erdoğan’ın ve AKP sözcülerinin hırsızlığı örtmek için kamuoyuna söyledikleri neydi?

“Efendim, olay yolsuzluk olayı değildir. Paralel yapı, hükümeti devirip darbe yapmak istedi. Bunlar bu sebeple söylendi.Darbecileri yakalayacağız. İnlerine gireceğiz ve bu demokrasi düşmanlarına hadlerini bildireceğiz!”

İyi de yaklaşık bir sene geçti, nerede bu darbeciler?
Erdoğan ve AKP, binlerce polisi sürdü, bazı Savcılar yüzlerce polisi gözaltına aldı. Mahkemeler tamamına yakınını serbest bıraktı! Erdoğan, tüm bu şaibelere rağmen Cumhurbaşkanı oldu,

Nerde bu darbeciler? Niçin yakalamıyorsunuz?
Yoksa darbe bahane, dolar-avro şahane mi?
Eyy Müslüman Erdoğan, nerede bu darbeciler yahu? Yakala şunları da yüzlerine beraberce tükürelim!

YAZILI EMİR İSTEYİN

Türk Ordusunun değerli Komutanları,
Emniyet Teşkilâtının değerli Müdürleri.

Tuzağa düşmek üzeresiniz. Sorumlu olduğunuz bölgelerden “Peşmerge” adı altında AĞIR SİLAHLI PKK militanları geçiş yapacaklar! Sizin yasal göreviniz bunları yakalayıp adalete teslim etmektir.

Fakat sizlere sözlü emir veriliyor ve bunlara dokunmayın, deniyor!
Yarın bu iktidar değiştiğinde, başta Erdoğan olmak üzere tüm AKP’li Bakanlar bu ihanetten dolayı yargılanacaklardır. Adım gibi biliyorum ki bu siyasiler Yüce Divanda verdikleri emirleri inkâr edeceklerdir.
“Göz yumdular, yakalasalardı! Suç güvenlik görevlilerinin” diyeceklerdir.

Lütfen bir üstünüzden YAZILI EMİR isteyin. Yoksa kendi kendinizi yakarsınız

NE MALEZYA İMİŞ BE

Bademlerin ilerde sığınacakları tek ülke Malezya’dır.Boru mu? Küçücük Kısa Adam bile Malezya’da İslam Kalkınma Örgütünün kurduğu “Uluslararası İslam Üniversitesinde” okudu.

Bu gariban Malezya’nın bazı şirketleri, ne hikmetse Türkiye’ye yüz milyonlarca dolarlık yatırım yapıyorlar. Son olarak 285 Milyon Avro ödeyerek Sabiha Gökçen Uluslararası Hava alanının tamamına sahip oldular!

İnsan, İstanbul’da sıfırlanan milyarlarca avro ’nun Malezya’da yıkanıp temizlendikten sonra, vatan hasretine dayanamayıp tekrar Türkiye’ye geldi mi diye düşünmeden edemiyor yahu!

Ne Malezya imiş be! Ne bitmez paraları varmış…

Sağlık ve başarı dileklerimle

25 Ekim 2014
Rifat Serdaroğlu

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları, SİYASİ TARİH, YOLSUZLUKLAR. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *