Şşşşt, bir bak hele

Şşşşt, bir bak hele

Rifat SERDAROĞLU
rifatserdaroglu@superonline.com

23 Mayıs 2013 Perşembe

*Cumhuriyet yanlış temeller üzerine kuruldu.

*Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal(Atatürk diyemez, dili kurur) Dersim’de Katliam yaptı. İnsanları mağaralarda sinek gibi öldürttü.

*Cumhurbaşkanı İnönü aynı Hitler(Tarihteki en gaddar katil) gibidir.Bunların kökü budur.

*Cumhurbaşkanı Demirel, İşçi Partisinin koyunu oldu.

*Kılıçdaroğlu, katil Esed’le kol kola.

*Bahçeli, kandan-şehit cenazelerinden beslenir.

T.C Başbakan’ı Recep Tayyip Erdoğan bunların tamamını, hatta çok daha ağırlarını siz söylediniz. Hakkın rahmetine kavuşmuş Devletimizin kurucularına-Devlet Büyüklerimize, zekâsının gölgesi bile sizden daha akıllı olan Cumhurbaşkanı’na hakaret ettiniz. Türk Vatanı uğruna can vermiş şehitlerimize “Kelle” diyerek küfür ettiniz.Kalp kırdınız, ah aldınız.

Şimdi lütfen beni iyice dinleyin ve diyeceklerimi vicdanınızda tartın, sonra konuşalım;

-Siz Demokratik Rejim sayesinde Başbakan oldunuz.Ağır hakaret ettiğiniz Cumhuriyetin kurucuları Türk Devletini kurmasalar ve sonra gelen Devlet Adamlarımız Demokratik Rejime geçmeselerdi, sizin şimdi geri getirmek için uğraştığının “İslam Devleti” devam etseydi, siz şimdi ofis olarak sülalece kullandığınız Dolmabahçe Sarayına, ziyaretçi olarak dahi girebilir miydiniz?

-Atatürk’ten bu yana görev yapan Siyaset ve Devlet Adamlarımız da, sizin gibi seçimle işbaşına geldiler. Her şartta Demokratik Rejimi korumaya çalıştılar, Türk Vatanının birliğini-bütünlüğünü-Türkçenin tekliğini asla pazarlık konusu yapmadılar. Dış güçler tarafından başımıza bela edilen terörle mücadele ettiler. 54 Bin insanımızı öldürten Narko-Terör Örgütünün emrine girmediler.

-Hakaret ettiğiniz Devlet Adamlarımız defalarca darbelere maruz kalmalarına rağmen, içlerinden hiçbirinin zamanında, Türk Ordusunun Genelkurmay Başkanı “Terör Örgütü Önderi” olarak zindana atılmadı.

-Sizden evvel görev yapan ve bugün sizin hakaret ettiğiniz Devlet Adamlarımız, servetlerinin ve yaptıkları hizmetlerinin hesabını verdiler ve görevlerini açık alınla kendilerinden sonra gelenlere teslim ettiler. Siz ve çocuklarınız servetlerinizdeki olağanüstü artışı açık-net bir şekilde açıklayabiliyor musunuz?

“Velinimetiniz” Erbakan-“Önderim” dediğiniz Barzani dostu Federasyoncu Özal ve “Ablam” dediğiniz Çiller servetlerinin kaynaklarını açıklayabiliyorlar mı?

-Bilerek hakaret ettiğiniz Devlet Adamlarımızın tamamının savaş yılları dâhil kullandığı örtülü ödenek tutarı, sizin tek başınıza kullandığınız örtülü ödenek tutarı kadar değildi. Bunların hiçbiri devletin uçağıyla, çoluk-çocuk, torun-torba, konu-komşu kızlarının diploma törenine gidip, haram yemediler.

-Katil-Faşist-Diktatör-Koyun dediğiniz Devlet Adamlarımızın hiçbirinin zamanında Türk Bayrağı taşımak, Atatürk’ün Türk Gençliğine Hitabesini okumak suç olarak gösterilemedi, TC kaldırılmadı, Ne Mutlu Türküm Diyene ilkesi silinmedi, PKK paçavrası taşımak suç olmaktan çıkarılmadı.

TC Başbakanı Erdoğan;
Yazılanları okuduktan sonra şu soruya da vicdanınızda cevap verin lütfen.

-Uludere’de yaşanan vahşet, İnönü’nün zamanında yaşansaydı, ne diyecektiniz?

-Reyhanlı’da yaşanan katliam-facia, Demirel zamanında yaşansaydı, ne diyecektiniz?

TC Başbakanı Erdoğan, sizin Türk Milleti ile olan hesabınız çok kabarık. Allah ömür verirse, mutlaka ve mutlaka Türk Tarihine-Türk Milletine-Türk Yargısına bu dünyada iken hesap vereceksiniz.

Öteki dünyada kimin nasıl hesap vereceğini sadece Allah bilir. Ama sizi orada da Suriye Müftüsü bekleyecek. Müftü; “Erdoğan Allahın huzuruna çıktığında, ben de orada olacağım. Ondan, ellerine silah verip üzerimize gönderdiği eşkıyalar vasıtasıyla Suriye’de 40 Bin Müslüman’ın öldürülmesine sebep olduğu için şikâyetçi olacağım” diyor!

Sırada, “Sağ-salim ülkenize dönmeniz için dua ediyorum” dediğiniz Amerikan Askerlerinin öldürdüğü-tecavüz ettiği Irak ve Afganistan’daki milyonlarca Müslüman’ın hakları var.

Sizin hakaret ettiğiniz Devlet Adamlarımız, başta Büyük Atatürk olmak üzere, tamamı bu İslam ülkelerinde hala hayır-dua ile anılmaktadırlar.

Yetti mi Türkiyeli?

This entry was posted in DEVRİM VE KARŞI DEVRİMLER, EMPERYALİZM, FAŞİZM, Politika ve Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *