İngiltere’den Suriye’ye kimyasal silah komplosu Rusya’da yayın yapan Ridus haber ajansı, dünyayı ayağa kaldıracak bir haber yayınladı.

Değerli okur,

Irak da böyle işgal edilmişti !
“Kimyasal silah var ve Saddam tarafından kullanılacak ” dediler !!!
ABD daha sonra bunun YALAN olduğunu itiraf etmek zorunda kaldı.
Irak’ta kimyasal silah bulunamadı.

Bir süre önce Alman bir albay Suriye’den Reyhan’lıya ÖSO tarafından atılmış olan havan mermilerinin Nato envanterinde olduğu açıklanmıştı.Şimdilerde ise İngiliz özel ordusu tarafından tezgahlandığı yazılan başka bir kimyasal olayı gündeme geldi.Libya ordusunda bulunan Rus menşeli zehirli gaz bombalarının Suriye’ye gizlice getirilerek,Bir Ukrayna’lı tarafından patlatılması.!!!

Şimdi de aynı tezgah Suriye için kuruluyor.Irak’ta Özgür Suriye Ordusu ÖSO adıyla savaşan paralı askerlerin
%80-90 nının Suriyeli olmadığı basında yazıldı.Özetle Suriye’de yabancılardan oluşan paralı bir lejyoner ordu vardır.Fas-Tunus-Libya-Cezayir-Yemen – Suudi Arabistan’dan toplanan işsiz gençler Bir süre ülkemizde basından saklanmaya çalışılarak oteller ve hastahanelerde barındırıldılar.Daha sonra da Türkiye üzerinden Suriye’ye geçirildiler.

ÖSO ABD-İsrail-İngiltere-İsrail-Yemen-Katar ve Suudi Arabistan tarafından desteklenerek silahlandırılmaktadır.
Yabancı ve yerli basında sık sık silahların Türkiye üzerinden ve MİT gözetiminde lejyonerlere gönderildiği yazılmaktadır.Başbakan Erdoğan ve AKP iktidarının Suriye’de yürütülen iç savaşı destekledikleri görülmektedir.
Türkiye komşu bir ülkenin iç işlerine karışarak yangına benzinle gitmektedir.

Bilindiği gibi Suriye ile aramızda sınır kalmamış olup,savaşan lejyonerler akşamları ülkemizde bulunan
kamplara dönerek barınmaktadır.Bu bağlamda sınır güvenliği de kalmamıştır.Bugün Hatay Reyhanlı’da meydana gelen iki büyük patlama ve 42 vatandaşımızın ölümü ve yüzden fazla kişini yaralanması da komşu bir ülkenin içişlerine karışmamızın ve muhalif güçleri destekliyor olmamızın sonucudur.

AKP iktidarı Türkiye’yi Ortadoğu’da BİZE AİT OLMAYAN bir savaşa sürüklemektedir.Görevimiz emperyalizmin GOP amaçlı savaşının taşaronu olmaktır.Ne demişti büyük politikacı ! ve dışişleri bakanı Davutoğlu ;

KOMŞULARLA SIFIR SORUN !!!

Helal olsun bakana !!!

Naci Kaptan
11 Mayıs 2013

İngiltere’den Suriye’ye kimyasal silah komplosu
Rusya’da yayın yapan Ridus haber ajansı,
dünyayı ayağa kaldıracak bir haber yayınladı.

27 Ocak 2013 Pazar

İSTANBUL- İddiaya göre “JasIrX” kod adlı hacker, İngiltere’de özel ordu sayılan ve emekli SAS komandolarından oluşan Cama Britam Defense güvenlik şirketinin şifresini kırarak bilgisayarlarına girdi. Hacker, buradan Suriye ve Rusya’ya karşı büyük bir komplo hazırlandığı yönünde gizli bilgiler elde etti.

T24’ün haberine göre; Hacker’ın ele geçirdiği belgelerde Britam’ın müdürü David Golding ile başkanı Philip Doughty arasında şöyle bir yazışma da yer alıyor:

“Philip selam. Yeni bir iş teklifi aldık. Yine Suriye ile ilgili. Katar bize büyük paralar ve ABD’nin onayladığı bir iş teklif ediyor. Bizim yapmamız gereken Libya’da bulunan Rus yapımı birkaç zehirli gaz bombasını Suriye’nin Humus şehrine nakletmemiz gerek. Bu bombalar Esad’ın depolarında bulunanlardan aynısı olacak. Kimyasal silah yüklü bombalar Humus’a nakledildiğinde bizim Ukraynalı personel kullanılarak patlatılması isteniyor. Bombayı patlatma işlemi kayda alınacak ve personelin Rusça konuştuğu net biçimde anlaşılması isteniyor. Pek temiz bir iş değil, ama vadettikleri paralar astronomik. Teklif hakkında ne düşünüyorsun?”

Aynı hacker, Britam’ın bilgisayarında Suriye’nin Humus şehrinde kimyasal bombanın Ukrayna vatandaşı Artaşes Manasyan tarafından infilak ettirileceğinin planlandığına dair bilgiler olduğunu da iddia etti.

İNGİLTERE: SURİYE’DE KİMYASAL SİLAH VAR

İngiltere Dışişleri Bakanı William Hague, Aralık ayı başında düzenlediği basın toplantısında Suriye’nin kimyasal ve biyolojik silahlar bulundurduğuna ve bunları kullanacağına dair ellerinde kanıt olduğunu öne sürmüştü.

“Bu konuda derin endişelerimiz bulunuyor, kanıtlar kaygı verici” diye konuşan Hague, bu kanıtları şimdilik gizlik tuttuklarını belirtti. Ancak kanıtların gizli tutulmasını gerektiren sebebi açıklamadı.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/dunya/ingiltereden-suriyeye-kimyasal-silah-komplosu-h28054.html

This entry was posted in DEVRİM VE KARŞI DEVRİMLER, EMPERYALİZM, Gundem, ORTADOĞU ÜLKELERİ, TERÖR. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *