ORGANİZE İNCE HESAPLAR * ERDOĞAN NASIL KAZANDI?

ORGANİZE İNCE HESAPLAR * ERDOĞAN NASIL KAZANDI?


1-Size direkt neticeye etki eden sistemli oy çalmayı bildiriyorum. Sandıkları bin defa da saysanız netice değişmeyecek. Sandıklardaki itiraz vb durumlar projektörü istedikleri noktaya tutup bilinmesi gerekeni saklamaktır. Seçmen listeleri hazırlanırken oy çalındı.


2- Seçimden önce AKP lilere bile sorsanız size şu matematiği yapardı.
AKP 35% * MHP 5%
Bu durumda CB olmak için küçük partilerde eklense 50% imkansız.


3- Bu durumda 10% çalmak gerekiyordu. Bunun tek yolu vardı seçmen sayısını artırıp 10% CB adayı Erdoğana eklemekti.


4- Seçmen sayısının %10 na tekabül eden deprem bölgesinde binlerce can gitmesine ve yüzlerce aile şehir dışına taşınmasına rağmen Türkiye genelinde rekor seviyede katılım oldu. Aslında bu vatandaşın yüksek katımını değil Erdoğan için hazırlanmış 10% zarfları idi.


5- MHP nin kendi adına seçime katılmak istemesine kimse anlam veremedi hatta 20 MV kaybediyorlardı ve sebebini kimse sorgulamadı. MHP ve YRP, AKP çatısı altında seçim sonucunda 50% AKP alsaydı herkes oy çalındığı kanaatine varacaktı.


6- Planlı bir şekilde MHP kendi logosu ve ismiyle , yine Erbakan dışında partiden ikinci kişi sayamayacağımız YRP de kendi logosu ile seçime katıldı. İşte matematik burada devreye girdi.


7- Plana göre AKP herkesin tahmin ettiği oy oranında kalacak ancak terör gündeme getirilip MHP nin adına 7% ek zarf sisteme sokulacak yine dikkat çekmeme adına 3% de YRP den sisteme zarf sokulacaktı!


8- Böylece Erdoğanın Başkan olabilmesi için 50% çoğunluk sağlanmış olacaktı. Seçime yoğun ilgi var deyip sisteme sokulan zarflarda böylece meşru bir şekilde neticeye dahil edildi!


9- Fahrettin Altun başkanlığında tüm Türkiyedeki sandıkların tüm şartları göz önünde bulundurularak başta deprem bölgesi olmak üzere zarflar sisteme sokuldu. @herkesicinCHP deprem bölgesindeki seçmen listeleri bile durumu ortaya çıkarır.


10- Bir kişinin 3 ayrı sandıkta oy kullandığı birincisinde AKP- Erdoğan , ikincisinde MHP Erdoğan , üçüncüsünde YRP- Erdoğan şeklinde oy kullandığını bilirseniz sonucun anlayabilirsiniz @kilicdarogluk Tek tek sandık sandık kim MHP Erdoğan kim YRP Erdoğan verecek belli ise ?!!!


11-Şimdi neden MHP nin ayrı bir şekilde seçime girdiği ve adı esamesi bile olmayan Yeniden Refah Partisinin ve HüdaPar ın dahil edildiğini sanırım anlamışsınızdır.


12- Erdoğana Başkan olmak için lazım olan 50% oy oranının karşılığı dikkat çekmeme adına AKP dışındaki ortaklara dağıtıldı .. Herkes AKP yi takip ederken işlem MHP -YRP ve HüdaPar üzerinden gerçekleşti.


13- Son Nokta : Parmak boyası neden kaldırıldı şimdi anlaşılmıştır sanırım.


14- Milliyetçi oylar MHP kaydı diye ortaya çıkan neticede ne HüdaPar a nede Göçmenlere karşı tek laf edilmemesinin tek nedeni ! Seçmen listesine yerleştirilen göçmen oyları ki bu oylar tamamen MHP, YRP ve HüdaPar a yazıldı tabi karşılığındaki 10% da CB için Erdoğana!


15- YSK bu 10% luk kısmı seçmen listesine oradan da hazır oy olarak Başkanlıkta Erdoğana karşılık olarak MV seçiminde MHP , Yeniden Refah ve HüdaPara nasıl mı yazdırdı? Deprem Bölgesi kontrol edilemez bir alan . Ayrıca Büyük şehirlerde hakeza aynı şekilde.


16- Sisteme eklenen 10% Kemal Beyin ortalamasınj 52 den 44 e indirdi. Matematik bilenler ne demek istediğimi anlamışlardır. Araştırma şirketleri göçmenlere soru sormadı sorsalar da onlarda cevap vermedi. Daha seçime gitmeden hazır 10% oy vardı ve anketlere hiçbir zaman yansımadı!


17- Bana genelde sorulan bukadar yabancı seçmen farkedilirdi nasıl olabilir diyenlere , hazırlıklardan sadece birini buraya bırakıyorum. Bakınız mahkeme kararı olmadan bir defaya mahsus isim değiştirme hakkı verildi bu ülkede. Yüzbinlerce insan ad soyad değiştirip vatandaş oldu


18- Bana genelde sorulan bukadar yabancı seçmen farkedilirdi nasıl olabilir diyenlere , hazırlıklardan sadece birini buraya bırakıyorum. Bakınız mahkeme kararı olmadan bir defaya mahsus isim değiştirme hakkı verildi bu ülkede. Yüzbinlerce insan ad soyad değiştirip vatandaş oldu.


19- Oğanın 5% alması da sürpriz oldu ve kimse şu anda onun oylarını sayma ihtiyacı duymuyor ancak herkes biliyor ki oyu %1-2 arasındadır.

%5 olarak sabitlenmesinin sebebi ;
2. turda Erdoğan 52% aldığında Oğan’dan geldi diyecek.
1% gösterilseydi Erdoğan’ın 2. turu sıkıntıya girecekti


F…. Ö….K – MATEMATİKÇİ VE SOSYAL ANALİZ UZMANI

This entry was posted in Politika ve Gundem, SEÇİM - SEÇSİS, YOLSUZLUKLAR, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *