“LÂİKLİK NEDİR” PANELİ * Hizbullah terör örgütünün siyasi uzantısı Hüda-Par, Erdoğan’ı destekleme kararı aldı! Menzilciler olarak anılan yobazlar da, Erdoğan’ı destekleyecek!

“LÂİKLİK NEDİR” PANELİ

Rıfat Serdaroğlu: 17 Mart 2023

Hizbullah terör örgütünün siyasi uzantısı Hüda-Par, Erdoğan’ı destekleme
kararı aldı! Menzilciler olarak anılan yobazlar da, Erdoğan’ı destekleyecek!
Tıpkı, çocuk tecavüzcülerine iş veren Ensar gibi, vergi vermeyen
ve izin almadan bağış toplayan hırsız vakıflar gibi!
“Laiklik” kelimesini işitmeye bile tahammül edemeyen bu yobaz takımı,
panele katılmayı reddettiler! Çok üzüldük, çok…
Moderatör; Kadir İnanır!
Panelistler; AKP Genel Başkanı Erdoğan- Kadir Mısıroğlu-Cübbeli Ahmet Hoca-Sinan Çetin!
Komser Şekspir filminde etek giyip bonus kafa peruklar taktığı için karizmayı çizdiren, Çözüm Süreci denen ihanet sürecinin “Akil İnsanı” etekli Kadir, toplantıyı açıp ilk sözü Kadir Mısıroğlu’na verdi!
Kadir Mısıroğlu;
“Ne lâikliği yahu! Yere batsın bu lâiklik! Kurtuluş Savaşını Türkler kazandığı için lâik olmuşuz. Keşke savaşı Yunanlılar kazansaydı! O zaman ne hilafet yıkılırdı, ne şeriat kaldırılırdı ne medrese lağvedilirdi ne hocalar asılırdı! Bunların hiçbiri olmazdı” dedi ve kafasındaki fesi yere atıp üzerinde tepinmeye başladı…
Cübbeli Ahmet Hoca;
“Muhterem Zevat ve Zerzevat; Lâiklik, çevik ve atik olmayı icap ettirir. Ben bu yüzden jetskisine binerim. Önümde oturan o iriyarı delikanlıya arkadan sıkı-sıkı sarılırım, düşmemek için! Siz de yapın. İyi bir Müslüman donanımlı olmalıdır. Bu yüzden sizlere şimdilik iki yeni ürün takdim ediyorum. Biri, kabir azabını azaltan ve yanmayan kefen. Giydiniz mi cuuup cennettesiniz! Diğeri, Ayağınıza giydiğiniz gece rüyanızda Hz. Peygamberi gösteren terlik! Kefen 150 TL, Terlik 130 TL. Kapış-kapış gidiyor, yetişin siz de alın…”
Sinan Çetin;
“Burada olmayan, hangi nedenle olmadığını bilmediğim büyük bir düşünür, din adamı bir insana teşekkür ederim. Ona teşekkür etmemin en önemli tarafı bu ülkeyi, bu insanları, bu dili sevdirdiği için, Orhan Pamuk’a ‘seni öldüreceğiz’ diyenlere bu ülkeyi bırakmadığı için, bu ülkeyi sevmenin bir suç olmadığını hatta gurur verici olduğunu, dünya ile bütünleştirdiği için Fethullah Gülen Hocaefendi Hazretlerine teşekkür ederim…”
Erdoğan;
“İnsan hem lâik hem Müslüman olmaaaazzz!
Ya Müslüman olacaksın ya da Lâik! İkisi bir arada olmaz!
Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir lafı külliyen yalandır yalan!
Müslüman’ın yaratıcısı olan Allah, kayıtsız şartsız egemendir! Allah’u Ekber!”
Türk Ordusunun Genelkurmay Başkanı Hulusivil Paşa, miting meydanında gördüğü Cübbeli Hoca ile tokalaşarak sohbet etti, hasret giderdi! Aynı Hulusivil Paşa yanına Oslo işbirlikçisi Hakan Fidan’ı alıp “Yaşasın Şeriat” ve “Cumhuriyet okullarında okuyanların çoğu din düşmanı, işbirlikçidir” diyen Nuri Pakdil’i evinde ziyaret edip elini öptüler. Bunlar ise izleyici olarak en ön sırada yerlerini almışlardı…
Akşam, Saraydaki yemek masasında Erdoğan’ın sağında Fesli Kadir Mısıroğlu solunda Cübbeli Ahmet Hoca oturuyordu. Karşısında ise göğsü madalyalar omuzu yıldızlarla dolu Hulusivil Paşa vardı!

Değerli Okurlar;
Bu kişiler yukarıda yazılan sözleri ve hareketleri farklı zamanlarda, farklı yerlerde söylediler ve yaptılar. Biz sadece bir gülmece derlemesi yaptık. T.C Devletini yöneten AKP Hükümetleri ve Erdoğan’ın meşru kabul ettikleri hukuk, İslam Hukukudur, yani şeriattır. Anayasa Mahkemesi bu sebeplerden AKP’yi “Lâiklik karşıtı eylemlerin odağı” olarak görmüş ve 11 üyenin 10 tanesinin oyuyla mahkûm etmiştir. Karar halen yürürlüktedir.
AKP, lâikliğe düşman, bilimsel düşünceye karşı, özgür düşünceyi yok etmek isteyen, biat kültürüne inanan bir organizasyondur. Bu iktidar sürü haline getirilmiş, itaat eden, boyun eğen, sorgulamayan, itiraz etmeyen, yalnızca verilen sadakaya şükreden bir toplum dizayn etmeye çalışmaktadır. Siz kendinizi nerede ve nasıl konumlandırıyorsunuz?
Eğer bizler gibi özgür düşünceden yana iseniz, sesinizi çıkaracaksınız.
Hem de her gün daha yüksek, daha gür bir sesle haykıracaksınız…
“Yalan yalan yalan, dolan dolan dolan, yirmi bir yıl oldu, istifa et ulan Beyefendi!”
Sağlık ve başarı dileklerimle
This entry was posted in DİN-İNANÇ, İrtica, Politika ve Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları, SEÇİM - SEÇSİS, ŞERİAT - İRTİCA - KARANLIĞIN AYAK SESLERİ, SİYASAL İSLAM, TARİKAT VE CEMAATLAR, YOBAZLIK - GERİCİLİK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *