SİZ PADİŞAH DEĞİLSİNİZ, YARGILACAKSINIZ!

SİZ PADİŞAH DEĞİLSİNİZ, YARGILACAKSINIZ!

Rıfat Serdaroğlu: 24 Ağustos 2022


TUR/21. Ayet; Herkes kazandıklarına (yaptıklarına) karşı bir rehindir.
MÜDDESSİR/38. Ayet; Her nefis kazandığına (yaptıklarına) karşılık bir rehindir.

Siz, seçim şekli- görev süresi- yetkileri-sorumlulukları, Türk Milleti tarafından kabul edilmiş olan, Türk Tarihi ve Türk Milleti önünde ona uyacağınıza yemin ettiğiniz Anayasa’da yazan seçilmiş bir kişisiniz. Her yaptığınız icraattan hukuk ve Türk Milleti önünde sorumlusunuz.
Anayasa’yı ihlal suçunu defalarca işlediniz. YARGILANACAKSINIZ.
FETÖ’yu devlete siz soktunuz. FETO ve arkasındaki CIA ile, Türk Ordusuna KUMPAS kurdunuz. Yüksek Yargıyı, Adalet Bakanınız Sadullah Ergin eli ile FETÖ’ya teslim ettiniz. Hırsızlık-Yolsuzluk-Rüşvet ortaya çıkınca, MİLAT (!) ilan edip, 17/25 2013’ten öncesi sorgulanamaz dediniz. Siz MİLAT ilan edemezsiniz. Milat ilan etme hakkı Türk Milletinindir ve bunu Anayasa’da belirler. Türk Milletinin koyduğu tek milat vardır. O da 29 Ekim 1923’tür. Orduya kumpas kurmaktan, Yargıyı FETÖ’ya vermekten, YARGILANACAKSINIZ.
“Çözüm Süreci” denen “İHANET SÜRECİNİ” siz başlattınız. PKK militanlarına dokunulmaması için Valilere siz talimat verdiniz. Türk Askerini, Türk Polisini şehit eden pislikleri, seyyar mahkemelerde yalandan yargılatıp, davul zurna ile karşılattınız. Hendek-Tünel olaylarına önce siz izin verdiniz. Sonra temizlemek için 800 kişinin ölümüne sebep oldunuz. YARGILANACAKSINIZ.
Suriye Devleti ile aramızı, Davutoğlu’nu Esad’a gönderip “İhvancıları kabinene al” dedirterek siz bozdunuz. Ülkemize 10 Milyon sığınmacıyı, Suriye’de YPG/PYD/PKK Devletine alan açmak için, sınırlarımızı açarak siz aldınız. Türk Milletinin evlatlarının Suriye’de şehit edilmelerinin sorumlusu sizsiniz.
Milyarlarca dövizimizi, Ortadoğu’nun kafa kesicilere, ite kopuğa, militanlara siz yedirdiniz. Sığınmacıları kanunsuz olarak “Vatandaş” yapıyorsunuz, 250 bin dolara Türk Pasaportu satıyorsunuz. Kaç sığınmacıyı, gerek doğrudan, gerekse konut satarak vatandaş yaptığınızı, SEÇMEN yaptığınızı açıklamıyorsunuz. Milli İrademizi saptırmak amacıyla suç işliyorsunuz. YARGILANACAKSINIZ.
Ekonomiyi bitirdiniz. Hazine garantili işlerle, Türk Milletinin önümüzdeki 25 yılına ipotek koydunuz. Merkez Bankası rezervlerini erittiniz. Enflasyonda dünya şampiyonusunuz. YARGILANACAKSINIZ.
Aziz Türk Milleti;
“Müslüman” olmakla övünen sapkınlara, ahlaksızlara ders olsun, uyarı diye Kur’an-ı Kerim’den iki ayet yazdık. Gerçi, inancını hırsızlık aracı olarak kullananlara değil bu iki ayet, Kur’an-ı Kerim’in tamamını yazsak da nafile!
……………
Erdoğan, “Aynı gemideyiz, batarsak beraber batarız” dedi. Aynı gemide değiliz. Siz ve yandaşlarınız gemidesiniz, biz Türk Milleti olarak denizdeyiz, boğuluyoruz. Yakında yer değiştireceğiz. Az kaldı, görecek ve yaşayacaksınız…
Sağlık ve başarı dileklerimle
This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *