CASUSLUK VE MAFYOKRASİ * Kozmik Odaya girilmesi emrini veren AKP Genel Başkanı Başbakan, Dışişleri Bakanı, MİT Başkanı ve sorumlu olan Genel Kurmay Başkanları T.C. Devletine ihanet ve casusluk suçlamasıyla yargılanmalıdır!

CASUSLUK VE MAFYOKRASİ

Zahide Uçar


DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Metin Gürcan “Siyasi ve Askeri Casusluk” suçlamasıyla tutuklandı. Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıklamasına göre Metin Gürcan ifadesinde; İtalyan ve İspanyol iki diplomat için açık kaynaklardan telif karşılığı rapor hazırladığını söylemiş.

İki yabancı diplomatla buluştuğunda yakalansaydı, verdiği bilgilerin ne olduğu da ortaya çıkardı ama böyle yapılmıyor. Bir zaman kollanıp gerekli görülürse işlem yapılıyor.

Casusluk diye yandaş, Gürcan’ın üzerinde tepiniyor. DEVA Partisi benim için sabıkalı insanların partisidir. Ege Adalarının işgali, Ergenekon ve türevi kumpaslar, açılım rezillikleri, Irak ve Suriye savaşlarında ABD yanında BOP’a destek olmaları benim için yeterli. AKP’nin suç ortakları…

Yalnız CASUSLUK denince, T.C. Devleti kurulduğundan bu yana en alçak casusluk faaliyetini AKP ile yaşadı. Bu gerçeği haykıracak onurlu bir nefes, gerçek bir muhalefet bulamıyoruz.

Kozmik Oda vakası en alçak, en hain casusluk faaliyetidir. Kozmik odadan aldıkları savaş sırlarını YUNANİSTAN’A SERVİS ETTİLERYunanistan bugün savaş planlarını bu sırlara göre yeniledi. ABD bu sırlara göre Yunanistan’da “silahsız bölgelere” Lozan Antlaşmasını çiğneyerek yerleşti. Kozmik Oda ihanetinden sonra yabancı istihbarat ve terör örgütlerinin içine sızdırılmış istihbarat elemanlarımız (bir iddiaya göre 833, bir iddiaya göre binin üzerinde) şehit edildi. Bu korkunç bir durumdur.

İstihbarat elemanlarımız şehit edildikten sonra doğan güvenlik zaafından dolayı ne kadar şehidimiz oldu, kaç vatan evladı toprağa düştü bilmiyoruz. Ayrıca bir savaş durumunda iç direnişi örgütleyecek insanlarımızın isimleri ve saklanan silahların yerleri de açık edildi. Büyük bir güvenlik açığına neden oldular.

CASUSLUKSA;

Kozmik Odaya girilmesi emrini veren AKP Genel Başkanı Başbakan, Dışişleri Bakanı, MİT Başkanı ve sorumlu olan Genel Kurmay Başkanları T.C. Devletine ihanet ve casusluk suçlamasıyla yargılanmalıdır!

Bana bu ihanetin hesabını soracak ortadaki mevcutlardan TEK BİR PARTİ BAŞKANI söyleyin! Susuyorlarsa, bu güne kadar dillendirmedilerse, onlar da güvenlik sorunudur!

Gerçeklerden kaçarak ölümden kurtulamayız!


Arka Bahçeli faciası: Mafyokrasi

Bahçeli mafya lideri Alaattin Çakıcı’nın hapisten çıkmasını sağladı. Mafyokrasi yönetimine uygun bir çalışma…

Dövülen gazetecileri dövenler MHP’liydi. Bahçeli’nin görevi belli oldu. AKP genel Başkanı için saha temizliği yapmak ve MHP’yi lanetleterek toprağa gömmek…

Yeni Dünya Düzenine göre milliyetçi, ulusalcı bir gençlik istenmiyor. Ne isteniyor? Küresel yönetime uyumlu, milli duyguları törpülenmiş bir gençlik isteniyor.

Bahçeli bir parti Başkanı değil de, bir mafya lideri gibi Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı tehdit etti. “Ülkücüler ensende” dedi. Aleni suç işledi. Görev adamı ARKA BAHÇELİ…

Yavaş, AKP+MHP ortaklığında oluşturulan bu mafyokrasi sözcüsünü muhatap almadı. Ağırlığına yakışan bir açıklama yaptı.

UYARI

Yavaş ülkemizde en fazla sevilen isimlerden biri oldu. Ciddiyetle işini yapıyor. Magazine malzeme vermiyor. AKP’yi terk eden seçmen dahil her kesimden oy alabilecek bir isim. AKP ve küçük yaması iktidarı vermemek için her türlü zorbalığı yapacak bir kafaya sahiptir. O nedenle bu tehdidi hafife almayın. Gelecek için küresel projelere uygun bir ismi planlayan derin yapılar bu tehdidi değerlendirip harekete geçebilir. Fırsata dönüştürebilir. Geçmişte bu tür örnekler ülkemizde çok yaşandı.

Mansur Yavaş çok iyi korunmalıdır.  

Zahide UÇAR (01.12.2021)

This entry was posted in ABD - AB - EMPERYALIZM, BOP, ERGENEKON - BALYOZ, İHANET VE YABANCI YANDAŞLAR, İSTİHBARAT KURUMLARI, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *