YOBAZ ŞEYH ŞIH HOCA * Din ve inancın mistik uyuşturucu gücünü kullanarak kadın, erkek, çocuk demeden önlerine gelene taciz ve tecavüz ediyorlar. Örneğin Bursa’da badeci hoca, aptal müridlerinin karısını, kızını ve hatta adamları badeledi!!! * Adana’da 40 yaşındaki ilçe müftüsü cami lojmanında bir köyde Kuran kursu hocası olan kadın ile basıldı.kadın hocanın dershane öğretmenliği yapan kocası M.A. eve geldi. M.A.’nın, karısı ile müftüyü çıplak halde yakaladığı ve müftüyü tekme tokat dövdüğü yazıldı * Ensar Vakfında yüze yakın çocuk tecavüze uğradı ve daha yüzlercesi

YAZIYA YORUM
Oraj Poyraz at 11.08.2020  oraj.poyraz@openmail.cc
Ak saçlı, nur yüzlü bir ihtiyar.
Bir ermiş kişi, bir veli.
İslamın mübarek, makbul insanlarından birisi.
Ve ne  diyor bakın?
Şeriatta haram olan tarikatta helalmiş.

Peki bu nadir mi?
Hayır, kesinlikle hayır.
Bu yaygın, genel geçer bir durum.

Bazen düzenli olarak, bazen ara ara her Kur’an kursunda, her tarikat etkinliğinde bunlar yaşanıyor.
Ve sık sık basına, adliye haberlerine yansıyor.

O kadar sık görülüyor ki, artık meczup falan demek kurtarmıyor.
İslamın doğası kendini ortaya bırakıyor.

Zaten en temel kaynak Kur’anda peygamber ve diğer erkeklerin cinsel arzu ve isteklerini sağlamak için vaaz edilmiş sayısız ayet bize durumu kanıtlıyor. Kaynak bozuk, olunca kaynaktan çıkan her şey bozuk oluyor.

Dilerim ülkemin düzgün insanları atalarından, babalarından bildikleri ve öğrendikleri din ile, Kur’andaki, hadislerdeki, İcmadaki dinin çok farklı olduğunu az zamanda anlasınlar. Bu bozuk yollara girenler de umarım en kısa sürede islah olsun, nedamet getirsin, tevbe etsin ve dinden çıksın.

Din sapkın bir yoldur çünkü.
Din her zaman ikilik yaratır.
Din her zaman sömürüye aracılık eder.
Din her zaman şiddet, sulta, kan ve göz yaşı üretmiştir.
İstisnası dahi yoktur.
Genel geçer bir kuraldır bu.

Akıl ve bilim en hakiki mürşittir.
Terk edenlerler asla rahat, huzur bulamaz.


‘ŞERİATTA HARAM OLAN TARİKATTA HELALDİR’ DİYEREK İSTİSMAR ETMİŞ
31 Temmuz 2018 04:05
'Şeriatta haram olan tarikatta helaldir' diyerek
                istismar etmiş
 Tarikat şeyhi olan Süleyman Işık’ın 5 erkek müridine ‘cinsel istismarda’ bulunduğu iddiasıyla yargılandığı dava kapsamında ifadeleri alınan mağdurlar yaşadıklarını anlattı. Mağdurlar Işık’ın ‘Şeriatta haram olan tarikatta helaldir’  diyerek müritlerine istismarda bulunduğunu ileri sürdü.
Konya’da Faruki tarikatının il sorumlusu olduğu belirtilen Süleyman Işık’ın (65) olay tarihinde 17 ile 22 yaş arasında olan 5 erkek müridine ‘cinsel istismarda’ bulunduğu iddiasıyla yargılanmasına devam edildi. 70 yıla kadar hapis istemiyle tutuklu yargılanan ve suçlamaları kabul etmeyen Süleyman Işık’ın “Bana itaat ettiğin zaman manevi olarak rütbe alıp ilerleyeceksin” diyerek müritlerine istismarda bulunduğu ileri sürüldü.
Cinsel istismar iddiası tarikattaki sohbetlere katılan bir kişinin 2018 yılı başlarında Başbakanlık İletişim Merkezi’ne şikayetiyle ortaya çıktı. Şikayette kendisini cemaatin‘sözde’ halifesi olarak tanıtan Süleyman Işık’ın yaşları 18 yaşından küçük ve büyük kişilere cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Bunun üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında yaşları şu an 22 ila 29 arasında değişen 5 erkek mağdurun ifadesine başvuruldu. İfadelerde; cinsel istismarların çoğunluğunun 2011 yılından sonra olmak üzere 2008 ve 2017 yılları arasında gerçekleştiği belirlendi. Mağdurların da o dönemlerde 17 ila 22 yaşları arasında olduğu tespit edildi.
‘HZ. ALİ SÜT EMMEDEN PEMGAMBERİN DİLİNİ EMMİŞ’ DİYEREK DUDAKLARINDAN ÖPTÜ
Mağdurların ifadelerinde ayrıca Süleyman Işık’ın kendilerine dini sohbetler sırasında zikir çektirdiği yalnız kaldıkları ya da dergâh olarak kullandıkları yeri temizledikleri sırada da “Şeriatta haram olan tarikatta helaldir” Hz. Ali doğduğunda daha süt emmeden Peygamberimizin dilini emmiş ve bu şekilde Peygamberimiz ona ilim aktarmıştır” dediği belirlendi. Işık’ın mağdurları bu sözlerle kandırıp ilk önce dudaklarından öperek cinsel istismara başladığı ileri sürüldü.
MANEVİ RÜTBE ALACAKLARINI SÖYLEMİŞ
Süleyman Işık’ın ayrıca mağdurlara “Bu bir rahman durumudur. Bu durumu bilmeyen kişilere anlatmaman gerekir bana itaat ettiğin zaman manevi olarak rütbe alıp ilerleyeceksin. Bu tarz cinsel ilişkiler Mevlana ile Şems arasında ilahi aşk ilişkisi bu yöntemle birbirlerine ilim aktarmışlardır” diyerek cinsel istismarın boyutunu artırdığı iddia edildi. Işık’ın evinin altında dergâh olarak kullandığı bölümde ve kendine ait iş yerinde mağdurlara cinsel istismarda bulunduğu ileri sürüldü.
‘MANEVİ GÜCÜNDEN ETKİLENİP KARŞI KOYAMADIK’
Mağdurlar ifadelerinde dini bilgilerinin zayıf olduğunu Işık’ın manevi gücünden etkilenerek karşı koyamadıklarını söyledi. Mağdurlardan bazıları ise Süleyman Işık’ın kendilerini birbirleriyle de cinsel ilişkiye girmeye zorladığını ileri sürdü.
Soruşturma kapsamında fiili livataya uğradığı iddia edilen 3 mağdurun alınan doktor raporunda olay tarihi ve muayene tarihi arasında geçen süre ve iyileşme durumu nedeniyle herhangi bir bulguya rastlanılmadığı belirtti. Ayrıca yapılan aramada S. I. ‘nın bilgisayarında hayvana yönelik cinsel davranışlara ilişkin görüntüler bulundu.
SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ
Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede Süleyman Işık hakkında 5 kişiye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla ‘çocuğun cinsel istismarı’ ve‘cinsel saldırı’ suçlarından 70 yıla kadar hapis cezası istendi. Bu cezanın da cinsel istismarın bazı mağdurlara defalarca yapıldığı için zincirleme suç kapsamında artırılması talip edildi. İddianame 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.
Davanın ilk duruşmasında sanık Işık suçlamaları kabul etmeyip bağlı olduğu tarikatın Konya sorumlusu olduğunu evinin alt katını dergâh olarak kullandığını ve burada dini sohbetler yapıp zikir çektiklerini belirtti. Bilgisayarında çıkan görüntülerin kendisine ait olmadığını belirten Işık görüntülerin oğluna ait olduğunu ileri sürdü.
Duruşmaya katılan bir mağdur da şikayetinden vazgeçtiğini belirtti. Duruşma tanıklar dinlendikten sonra ertelendi.
https://www.aydinlik.com.tr/seriatta-haram-olan-tarikatta-helaldir-diyerek-istismar-etmis-turkiye-temmuz-2018-2
This entry was posted in DİN-İNANÇ, İrtica, YOBAZLIK - GERİCİLİK, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *