ŞEYTANIN GÖR DEDİĞİ! * AKP, kendi hırsızlarını korur mu? İktidarın 4 Bakanı ve veletleri suçüstü yakalandılar. İktidar, bunları yargıya teslim etmek yerine, seçim otobüsünün üzerine çıkartıp alkışlattı!

ŞEYTANIN GÖR DEDİĞİ!

Rifat Serdaroglu / 18 Haziran 2019


AKP, Türk Milletinin kazıklanmasına parasının çalınmasına çanak tutar mı?
Köprüleri-otoyolları-geçitleri emsallerinin 10 katına yaptırır, yandaş müteahhitleri zengin ederken, halkı fakirleştirir. Bunu Türk Milletine düşman oldukları için mi yoksa rüşvet almak için mi yapar orasını henüz bilmiyoruz.

AKP, Türk Milletinin taşınmazlarını, başka bir devletin çalmasına göz yumar mı? Burnumuzun dibindeki adalar gitti, Sayın Ümit Yalım dünyayı ayağa kaldırdı, iktidardan tık yok!

AKP, kendi hırsızlarını korur mu?
İktidarın 4 Bakanı ve veletleri suçüstü yakalandılar. İktidar, bunları yargıya teslim etmek yerine, seçim otobüsünün üzerine çıkartıp alkışlattı!

AKP, silahlı terör örgütleriyle işbirliği yapar mı? Oslo’da PKK’nın Avrupa Baronlarıyla, Kandil’de PKK’nın elebaşlarıyla, Habur’da PKK’nın katilleriyle iş tutar ve Barzani’ye alkış tutar…

Şimdi size bir adet altın soru;
Tüm bu kötülükleri-hırsızlıkları-ihanetleri yapan AKP, seçimde halkın oylarını çalar mı? Sadece Oy mu çalar? İktidar, fırsatını bulsa Allah’ın yanından Peygamberi bile çalar…

Peki, iktidarın “Oy Çalma” niyetini nasıl anlıyoruz?

-Dıştan müdahale edilmeye en açık olan ve hür dünyanın çoktan terk ettiği Seçsis sistemini, ısrarla kullanmasından!

-Mükerrer oy kullanmayı önleyecek olan, parmakların çıkmaz boya ile boyanmasından vazgeçmesinden!

-Seçime doğrudan etki edebilecek olan İçişleri-Adalet-Ulaştırma Bakanlarının, seçim için yerlerini bağımsızlara bırakması uygulamasını kaldırmasından!

-Sandık sonuçlarını TV’lere anında bildirecek tüm haber ajanslarını kapattırması ve adına Anadolu Ajansı denen devlet kurumu eliyle istediği gibi yönetmesinden…

İktidar 23 Haziran’da nasıl oy çalar?
Oy kullanma ve sayım sırasında çalamaz. Çünkü sandık görevlileri ve İmamoğlu müşahitleri-gönüllüleri-avukatları buna izin vermeyecektir. Hırsızlık, oy kullanmadan önce yapılabilir!

31 Mart’ta oy kullanmayan 1 Milyon 700 Bin kişi var. İktidar, bu kişilerin bulundukları yeri, parti teşkilatları-muhtarlar-telefon operatörleri sayesinde belirleyebilir. İçişleri Bakanlığına bağlı Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü tarafından, oy kullanmaya gelemeyecek veya il dışında olanlar için birer gerçek görünümlü “SAHTE KİMLİK” çıkarır.

İktidar militanları-25 belediye çalışanları, ellerinde yeni kimlik ile sandığa gider ve o kişi imiş gibi oyunu kullanır! 200 Bin kişi yerine oy kullanacak 50 bin kişilik sahtekârlar ordusu zaten hazırdır…

Hırsızlığı önlemek için ne yapabiliriz?

-İmamoğlu’nu destekleyenler olarak, çevremizdeki 23 Haziran’da
“OY KULLANMAYACAK” veya İstanbul dışında olacak kişileri şimdiden, sandık kurulu listelerindeki yerleri dahil olmak üzere belirlemeliyiz. Bu bilgileri sandıktaki müşahitlerimizle paylaşmalıyız. Sahte kimlikli kişi oy kullanmaya geldiğinde, müşahit tarafından oy kullanırken resmi çekilmelidir. Görevli Avukatlar ise, yerine oy kullanılan gerçek kişiyi bulup, oy kullanmadığı yönündeki beyanını noter huzurunda almalıdır. Bu kişiler hakkında derhal suç duyurusunda bulunulmalı ve takibi yapılmalıdır.

-Sahte kimliklerin veriliş tarihlerine çok dikkat edilmelidir. Bu sahte kimlikler mümkün olduğu kadar yeni tarihli olacak ve kimlik kaybedildiği için yenilendiği ibaresi olacaktır. Bu kişiler sandık görevlileri tarafından “Biz bu kişiyi tanıyoruz, sen başka birisin” diye sıkıştırıldıkları anda kaçacaklardır.

-Sandık güvenliğini sağlayacak olan Polis-Jandarma güçlerini şimdiden uyarıyorum. AKP, seçimi kaybedeceğini anladığı anda özellikle Suriyeliler başta olmak üzere, Sadat-Sedat militanları ile kavga çıkarıp, ölümlü olaylara sebebiyet verebilirler. Bunu seçimi iptal gerekçesi olarak gösterebilirler. Bu yüzden sandık başlarında aşırı yığılmalara izin verilmemelidir.

Değerli Okurlar;
Özellikle gençler, “Ne o Serdaroğlu, seçime mi savaşa mı gidiyoruz” diyeceklerdir! Ülke yönetimi, dikta heveslilerinin eline geçmişse, demokratik mücadele yoluyla savaşmadan bizlere zafer yoktur. Bu da böyle biline…

Sağlık ve başarı dileklerimle
Rifat Serdaroğlu

https://wp.me/p3DAx3-wE

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları, SEÇİM - SEÇSİS, YOLSUZLUKLAR, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *