CAHİLİYE DEVRİNİN 21. YÜZYILA SARKAN ARTIKLARI * Hem de Prof. Dr. sıfatı var !

Sünnetsiz kadınları fahişe olarak damgalayan bu yobazın kendi yakınları sünnetli midir ? Bu yüzyılda sadece ilkel kabilelerde görülen bu sünnet olayını gündeme taşıyan bu kişinin amacı nedir ?

Haberin doğruluğunu araştırdım ;

29 Eylül 2018, 14:57

‘Sünnetsiz kadın fahişe olur’

“Bir süre önce ‘Fethullah Gülen öldü ve Yahudi mezarlığına gömüldü’ sözleriyle gündeme gelen İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, bu kez de kadınlara yönelik açıklamalarıyla olay oldu

İSLAM’A göre kadınlarında sünnet olması gerektiğini iddia eden ve bunu hadislere dayandıran Akşit, şu skandal sözleri dillendirdi: ” Kadınlarda sünnet olur. Ama hocam biz Türkiye’de görmedik Türkiye’de bu tür bir sünnet olmuyor diyorlar. Biz tabii hadisten bahsediyoruz ve bazı şeyleri çok açık anlatamıyoruz. Medine’de sünnetçi kadın varmış. Ümmü Atiyye. Cariyeleri, kadınları sünnet edermiş Medine’de.

Kadınların bazıları biliyorsunuz ne yaparsanız yapın erkekleri baştan çıkarıyorlar. Her toplulukta var bunlar. Sizler onlara fahişe diyorsunuz. Sanat ediniyor bunu. Sonrada ağlıyor o kadınlar karşılaştığınızda. İstemiyorum ama mecburum vs diyor. Bunun nedenlerinden biri ne olabilir işte bu olabilir. Bize öyle söylenenler var ki ama tabii bunlar bizimle mezara gidecek tıpkı doktor hasta ilişkisinde olduğu gibi. Öyle yaşadıklarımız var ki bu hadisleri doğruluyor.

Bir de bazı kadınlar namuslu ama duramıyor. Erkekler çok uyanık olmalı, karısına çok dikkat etmeli. Bu bazen kadının yaradılışdan olabiliyor bazen kadının üreme organından oluyor. İşte o fazla kısmı kestiriyor ki Peygamberimiz kadınlar kötü yola düşmesin diye. Hatta sünnetçiye sünnet ette tam keseceğin yerin dibinden kesme. Kocasını da düşün diyor.”

https://www.yenialanya.com/guncel/sunnetsiz-kadin-fahise-olur-h339352.html

***

Bu kişiyi tanıtayım ;

İnternette jinekolojiye soyunmuş ! İnanç üzerinden kadınların hamile kalmasını sağlayacağı iddia edilen bir otun satışına aracı oluyor . Haber şöyle ;

PROF. DR. M. CEVAT AKŞİT HOCA’NIN ÇOCUĞU OLMAYANLARA “BUNU ALIN” DEDİĞİ; KUTSAL TOPRAKLARDAN GETİRİLEN GERÇEK, PAKETLİ ve BANDROLLÜ MERYEM OTU’NU TÜRKİYE’DE SANALPAZAR, GİTTİGİDİYOR ve SAHİBİNDEN.COM SİTELERİ ÜZERİNDEN 29.99 TL’ye GÜVENLE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

http://meryemotu.blogspot.com/2015/07/prof-dr-m-cevat-aksit-hoca-ve-meryem-otu.html

Otun tavsiye edildiği konuşma ; http://vimeo.com/106704006 

Birisi Nalın-ı şerif diye sırattan geçirecek nalın ve cehennemde yanmayın diye ateşe dayanıklı olduğunu söylediği kefeni satar , diğeri çocuğu olmayan kadınların umutlarını sömürür , kutsal topraklardan getirildiği iddia edilen kuru ot satar.

Bunların tek nedeni Müslüman olduğunu söyleyen halkımızın kuranı TÜRKÇE okumadığı ve İslam dinini bilmediğindendir. Dini pazarlayarak bundan çıkar sağlayan sözde din adamları, işte bunun için toplumun Kuranı Türkçe okumalarını ve anlamalarını önlemek isterler. Özetle cahiliye döneminden buyana fazla bir değişiklik yoktur .

Naci Kaptan 02.02.2019

This entry was posted in İrtica, ŞERİAT - İRTİCA - KARANLIĞIN AYAK SESLERİ, YOBAZLIK - GERİCİLİK, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *