* Okul arkadaşından Erdoğan’a fotoğraflı yalanlama * AKP’li cumhurbaşkanı adayı Erdoğan neden sürekli yalan yanlış konuşuyor ? Üstelik 1962 yılında iktidarda CHP değil DP var… İşgal ettiği makamlar bu nedenle güvenilmez oluyor

Piyalepaşa İlkokulu 3 D sınıfı – 1962

cumhuriyet.com.tr
08 Haziran 2018 Cuma

Okul arkadaşından Erdoğan’a fotoğraflı yalanlama

Erdoğan, muhtarlara yaptığı konuşmada “CHP’nin iktidar olduğu tek parti döneminde 75 kişilik sınıflarda okuduğunu” söyledi. Erdoğan ile aynı okulda okuduğunu söyleyen Mustafa Paçal ise Erdoğan’ın iddiasını yalanladı.

Erdoğan: Tek parti döneminde 75 kişilik sınıflarda okudum

Erdoğan ile aynı okulda okuduğunu söyleyen Mustafa Paçal “Piyalepaşa İlkokulunda ayrı sınıflarda birlikte okuduk. Ben 75 öğrencili sınıf görmedim” dedi.

1954 doğumlu olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhtarlara yaptığı konuşmada ” CHP ‘nin iktidar olduğu tek parti döneminde 75 kişilik sınıflarda okuduğunu” söyledi. Erdoğan ile aynı okulda okuduğunu söyleyen Mustafa Paçal ise Erdoğan’ın iddiasını yalanladı.

“Piyalepaşa İlkokulu’nda ayrı sınıflarda birlikte okuduk. Ben 75 öğrencili sınıf görmedim.” diyen Paçal sınıfından bir fotoğraf paylaşarak “Burası Piyalepaşa ilkokulu 3/D sınıfı bizim sınıf burası yıl 1962/3 Erdoğan’la aynı okuldayız. 5’şerli 3 sıra var her sırada 3 öğrenci olsa 45 yapar ki sıraların hepsi dolu değil bizim sınıfta mesela 36 öğrenci vardık.” dedi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/991958/Okul_arkadasindan_Erdogan_a_fotografli_yalanlama.html
This entry was posted in EĞİTİM, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *