KUZEY KÜRDİSTANA HOŞ GELDİNİZ

Rifat Serdaroğlu
19 Kasım 2013

KUZEY KÜRDİSTANA HOŞ GELDİNİZ

İhanetin telafisi, kahpeliğin bahanesi olmaz. Adamın ruhunda kahpelik varsa, kırk sene beslesen yine de sana ihanet eder.

PKK’nın bir daha aday olmasını yasakladığı Diyarbakır B. Şehir Belediye Başkanı Osman Baydemir namlı hain, Barzani’yi Belediye Binasında;

“Değerli Başkan, Kuzey Kürdistan’a hoş geldiniz. Bugün Güney Kürdistan’ın Başkanı, memleketi olan Amed’dedir. Kürtler ittifak olursa, inşallah Ortadoğu barışa ulaşacaktır. Ortadoğu barışa ulaşırsa Araplar-Kürtler ve Farslar da demokrasiye ulaşır” sözleriyle karşıladı.

İmam yellenirse, cemaat ne yapmaz ki!

Kendisine İstanbul İmamı diyen Başbakan Erdoğan “Kürdistan” kelimesini telaffuz etti. Üstelik bu kelimeyi, düşünerek-bilerek kullandı. Beşir Atalay; “Daha önce uzun-uzun tartıştık. Sonunda Başbakan’ın ‘Kürdistan’ demesine karar verdik” diyerek bu kararlarını açıkladı.

TC Başbakanı “Kürdistan” derse, “Hain Osman” vatan toprağı olan Güneydoğu Anadolu Bölgemize “Kuzey Kürdistan” , Şanlı Diyarbakır’a “Amed” der ve Belediye binasına da Kürdistan Bayrağını diker!

(Cumhuriyetin Değerli-Aziz-Kıymetli-Mübarek Savcıları, size saygılar sunarım)

Başbakan Erdoğan ve AKP, ateşle oynamaya devam ediyor.

ABD-İsrail ortak yapımı olan Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanı Erdoğan, küresel çetenin dediklerini bir-bir yerine getiriyor. Üstelik “Çözüm Süreci” dediği “Çözülme-İhanet” sürecinin kartopu gibi büyüyeceğini söylüyor.

Böylelikle, Türkiye bölünür ve Kürdistan diye bir devlet kurulursa, onu tanıyacağını da peşinen kabul ediyor.
Dün de söylediğimiz gibi ne Başbakan Erdoğan’ın, ne “Kak-Abi” dediği Barzani’nin, ne İmralı Canisi Öcalan’ın, ne de bunların hepsinin patronu Amerika’nın gücü, Kürdistan diye bir yapılanma kurulmasına yetmez.

Başbakan Erdoğan, aklını başına alıp bir daha düşünmelidir.

Aksi takdirde Türk Milleti daha fazla sabredemeyip, meseleye kendisi el atacaktır. O zaman, kimin gücü kime yetecek, kim sokağa çıkabilecek, kim korkudan ülkeden kaçacak beraberce göreceğiz.

Eline silah alıp, Türk Milletinin askerini-polisini- insanlarını katledenler, Türkler ve Türkiye’ye gönülden bağlı Kürt kökenli TC Vatandaşları değildir.

Bu katil sürüsünün büyük bir kısmı önderleri gibi bölücü-ermeni tohumudur.

54 bin insanımızın öldürülmesinden sorumlu olan bu katiller, Başbakan Erdoğan istiyor diye, vatan topraklarında ellerini kollarını sallayarak gezmeleri için af’ mı edilecekler?

(Türk Ordusunun Muzaffer Komutanı Özel Paşa, sizi uzun-uzun öperim)

Hukuk Devletinde her suçun karşılığı olarak verilecek cezalar bellidir.

Devlet, ite-uğursuza-eşkıyaya boyun eğmez, suç işleyeni görmezden gelemez. Bunu yapanlar suç işlemiş ve ihanet etmiş olurlar.

Türk Milletinin kabul etmeyeceği bir affı kimse gündeme getiremez.

Düşman kör nişancıdır, sizi nerenizden vuracağını iyi bilemez. Dost diye bildikleriniz ise sizi nereden ve nasıl vuracaklarını iyi bilir.

Türk Milleti artık düşmanını çok iyi biliyor. Kendisine “Dost” olarak yanaşan ve iradesini hileli bilgisayar programı yoluyla gasp edenleri de artık tanımaya başladı. Hesap günü yakındır.

Kim ki Türk Milletine ihanet eder, hesabı mutlaka sorulur. Böyle biline…

Sağlık ve başarı dileklerimle
19 Kasım 2013

http://rifatserdaroglu.com/2013/11/19/kuzey-kurdistana-hos-geldiniz/

This entry was posted in Bölücü KÜRTÇÜLÜK, ORTADOĞU ÜLKELERİ, PKK TERÖRÜ, Politika ve Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *