PERDE ARKASI * CIA İslamberg adı verilen askeri kampta terörist yetiştiriyor * DEAŞ’I biz kurduk. DEAŞ bizim eserimiz, onları biz kurduk ve hala onları yönetiyoruz. Bu olaylarda asıl amaç paradır. Afganistan’da olmamızın sebebi de bu… Amaç bütün dünyada ekonomiyi kontrol etmek * CIA’nın ASKERLERİ * The terrorist camps in U.S. * The main headquarters of this Islamic terror group, this report says, is located in Islamberg, Delaware County, New York,

CIA’nın askerleri

ABD’de teröristbaşının dünya için büyük tehdit oluşturduğunu keşfeden eski FBI ajanı Paul Williams, aHaber ekranlarında yayınlanan Yaz-Boz programına yaptığı çarpıcı açıklamalarda CIA ve FETÖ’nün sırlarını ifşa etti. Williams, şunları söyledi:

New York’ta İslamberg olarak adlandırılan bir askeri kamp var. Yer altı sığınakları bulunuyor. Eğitimlerini otomatik silahlarla yapıyorlar. ABD içinde 35 tane daha yerleşkeleri var. Eğitimleri tamamlandığında, Pakistan’a gidiyorlar. Oradan Afganistan’a geçip Amerikan birlikleriyle savaşıyorlar. Bu yüzden oraya en az beş kere gittim. Aslında oranın içine giden tek kişiydim. Daha sonra buranın finansal desteğini keşfettim. Bu, benim gerçeklerle ilgili ilk keşfimdi. CIA, Islamberg’e finansman sağlıyordu.

BURASI NEW YORK
FBI ajanı Paul Williams, CIA’nın New York’taki bir kampta Afganistan ve DEAŞ’a gönderilmek üzere terörist yetiştirdiğini keşfetti. 

İkinci bulduğum şey, Fetullah Gülen isimli adam oldu. Gülen’in Saylorsburg’da bir yerleşkesi var. Oraya da gittim. İslamberg’dekine çok benzer şeyler dönüyordu. Türkiye’den Washington’a CIA ile taşındı. Bunu keşfettim. Onun kampına da CIA tarafından arka çıkılıyordu.

Gülen yeşil kart için başvurduğunda mahkeme komite oturumlari sırasında olduğunu izledim. Eski ABD büyükelçisi olan Martin Abramowitz, CIA’da çok etkili olan Graham Fuller, bu adamın dünyadaki en önemli eğitim figürlerinden biri olduğunu, onun dini bir figür olduğunu, onun dinler arasi diyaloğu getirebileceğini, Papa ile yeni bir barış çağını başlatabileceğini gündeme getirdi. Oysa o tek bir kitap bile yazamayacak kadar eğitimsiz biriydi.

ABD’nin Gülen’e Orta Asya boyunca radikal okullar kurmak için ihtiyacı var. Hazar Denizi’ni çevrelediler. Bu bölge petrol, doğal gaz ve uranyum açısından harika kaynaklara sahip. Bu kaynakların Rusya ya da Çin tarafından kullanılmasına izin veremezdik. Bunun için Gülen’i kullandılar.

DEAŞ’I biz kurduk. DEAŞ bizim eserimiz, onları biz kurduk ve hala onları yönetiyoruz. Bu olaylarda asıl amaç paradır. Afganistan’da olmamızın sebebi de bu… Amaç bütün dünyada ekonomiyi kontrol etmek… *1*

http://cokizlenen.xyz/cia-nin-askerleri

https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_cia31.htm

The main headquarters of this Islamic terror group, this report says, is located in Islamberg, Delaware County, New York, and is headed by the feared Pakistani Muslim cleric Mubarak Ali Gilani who, in 1979, the CIA allowed into the United States to train African American Muslims in guerilla warfare.

So “repugnant/vile” is the CIA’s Mubarak Ali Gilani and his Muslims of America organization, this report notes, among the teachings his gives his devout followers about America, and the American people, include: “They worship Satan. They have Satan as their god.” “They are the Illuminati.” “They are involved in sexual perversion and other activities.” “All these things are being done by the Jewish world order.

http://www.whatdoesitmean.com/index2118.htm

 

This entry was posted in ABD - AB - EMPERYALIZM, FAŞİZM, İSTİHBARAT KURUMLARI, ORTADOĞU ÜLKELERİ. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *