İmam hatip Müdürü’nden laikliğe küfür: “Ne kadar hırsız, p… varsa laiktir” Yazıya bu cahil yobazın LAİKLİK ve LAİKLER HAKKINDA yazdığı küfürleri aynen iade ederek başlıyorum. Laikliğin toplum barışının ve huzurunun temeli olduğunu bilmeyen bu cahil tarih ve sosyoloji de bilmiyor. Din ve inançların emperyalizm tarafından kullanılarak kardeşi kardeşe düşman ettiğini de bilmiyor,cehaletin kayığında toplum düşmanlığına kürek çekiyor.Hırsız ve tecavüzcülerin kimler olduğunu da hatırlatmak gerektir ; Kombassan – Yimpaş – Asrın yolsuzluğu Deniz feneri – 17/25 aralıkta ayakkabı kutularındaki dolarları ve sıfırlanamayanları ve ,kuran kurslarında yüzlerce çocuğa kimlerin tecavüz ettiğini sormak isterim.

cumhuriyet.com.tr | 2017-01-04

İmam hatip Müdürü’nden laikliğe küfür:
Ne kadar hırsız, p… varsa laiktir

Nevşehir Eğitim-Bir Sen Şube Başkan Yardımcısı ve Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İskender Çınar, Facebook hesabından “İlk laik şeytandır. Dünyada ne kadar hırsız, p… varsa laiktir” ifadelerinin yer aldığı paylaşımlar ortaya çıktı.

Laikliğe küfreden müdür ayrıca, 2024’te hilafetin geri geleceğini belirterek “Nasıl dinsizleştirildik” başlığı altında Cumhuriyet’in kuruluş dönemindeki devrimleri hedef aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’li milletvekillerini ve gazetemizi de hedef göstermekten çekinmeyen Çınar, İstanbul saldırısının yaşandığı yılbaşı gecesinde “İlk laik Şeytan’dır. Allah var kabul ederim ama koyduğu kanunları kabul etmem demektir laiklik. Kafirliktir laiklik. Dünyada ne kadar hırsız, p… varsa laiktir” ifadelerinin yer aldığı görselleri paylaştı.

Hilafet çağrısı
Çınar’ın ayrıca hesabından hilafet çağrıları da yapması dikkat çekti. “Nasıl dinsizleştirildik” başlığı altında medreselerin kapatılması, hilafetin kaldırılması, Arapçanın yasaklanması, ezanın Türkçeleştirilmesi ve laiklik ilkesinin anayasaya girdiği yılları paylaşan Çınar, “2024 de hilafet geri gelecek. Diğerlerini söylemeye gerek bile yok” yorumunda bulundu.

This entry was posted in DEVRİM VE KARŞI DEVRİMLER, İrtica, ŞERİAT - İRTİCA - KARANLIĞIN AYAK SESLERİ, YOBAZLIK - GERİCİLİK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *