BUNLARI BİLİR / TANIR MISINIZ? * “Onun gerçek hedefi Müslümanı Kiliseye sokmaktır. İmam cübbesi altında, Zünnar (Papazların bellerine doladıkları kuşak) kuşananlardandır!”

04 Mart 2016
Rifat Serdaroğlu

BUNLARI BİLİR / TANIR MISINIZ?

Bunları bilir misiniz?

Anayasa rafa kalkmıştır, artık sistem fiili olarak değişmiştir, diyen sizsiniz! Anayasayı ihlal suçunu defalarca ve bilerek işleyen, sizsiniz! Üzerine yemin ettiğiniz Anayasayı çiğneyen, sizsiniz! Anayasa Mahkemesinin kararını tanımıyorum, uymuyorum ve saygı duymuyorum diyen, sizsiniz!

Anayasa Mahkemesinin kararlarının, Anayasa maddesi hükmünde olduğunu da bilirsiniz! Anayasaya ihanetin, “Vatana İhanetle” eşdeğer olduğunu da bilirsiniz!

İçki içmediğinize, hap kullanmadığınıza göre tüm bunları aklınız başınızda iken, bilerek söylediniz. Hukuk Devletinde, işlenen her suçun yargı kararıyla cezasının verileceğini de bilirsiniz!

Bunları tanır mısınız?
Bülent Arınç; AKP’nin dört kurucusundan biri, Başbakan Yardımcısı. Sizin ağabeyiniz. Anayasa konusunda sizin gibi düşünmüyor. Bakın ne diyor; “Sen bu Anayasa üzerine yemin ettin, tanımıyorum diyemezsin.”

Abdullah Gül; AKP’nin dört kurucusundan biri, Cumhurbaşkanı. Sizin biraderiniz.Sizinle üç saat görüştükten sonra şunu dedi; “Fişini çektim, çıktım!”

A. Şener; AKP’nin dört kurucusundan biri, Başbakan Yardımcısı. Sizin kardeşiniz. Sizin için neler demiyor ki? “Bilerek söylüyorum. Onun İsviçre Bankalarında tam 8 adet gizli hesabı var. Dikkat edin, bir iki demiyorum, tam 8 tane var diyorum.”

“Onun gerçek hedefi Müslümanı Kiliseye sokmaktır. İmam cübbesi altında, Zünnar (Papazların bellerine doladıkları kuşak) kuşananlardandır!”

Sayın Cumhurbaşkanı; Bir ülkenin Cumhurbaşkanı, üzerine yemin ettiği kendi ülkesinin Anayasasını nasıl olur da tanımaz?

-Zahide Uçar kardeşimin dediği gibi, bir ülkenin Anayasasını ancak ve ancak o ülkeyi işgal eden ordunun komutanı tanımaz.
-Veya başka ülkelerin hesabına çalışan ve büyük bir projenin (mesela BOP) adamı olarak, atanmış birileri tanımaz.
-Türk Emniyet Teşkilatının en hassas birimlerini,
-Türk Silahlı Kuvvetlerinin kozmik odasını,
-Türk topraklarının bir kısmını,
FETÖ Terör Örgütü- CIA işbirliğinin adamlarına ve PKK Terör örgütüne teslim edenler de tanımaz!

Eyy Sayın Cumhurbaşkanı;
Size birinci bölümde “Bilir misiniz”, ikinci bölümde, “Tanır mısınız”, üçüncü bölümde ise, “Kimler kendi Anayasasını tanımaz” diye üç bölüm sorular yöneltildi.

Kader birliği yaptığınız, Türkiye’yi yıllarca beraber yönettiğiniz kardeşleriniz sizi çok açık bir şekilde, hırsızlıkla, vatana ihanetle suçluyorlar!

Ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Haysiyetli, namuslu her insan gibi hakkınızı yargı yoluyla arayacak mısınız? Yoksa yine gündem değiştirip, tüm suçu eski ortağınız Paralelcilere mi yıkacaksınız?

Siz neyi ve kimi tanıyacağınızı veya tanımayacağınızı, hakkınızdaki suçlamalara nasıl cevap vereceğinizi veya vermeyeceğinizi kendiniz bilirsiniz!

Fakat şunu, hiç ama hiç unutmayın!
Türk Milleti olarak bizler, sizleri öyle iyi tanıdık ki! Sizleri sizlerden bile iyi tanıyoruz…

Not;
Türkiye Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği, vatanına milletine gönülden bağlı Cumhuriyet Savcıları, Barolar, Hukuk profesörleri sizlerin yapacağınız bir şeyler yok mu? Ülkenin batmasını mı bekliyorsunuz?

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2016/03/04/bunlari-bilir-tanir-misiniz/

This entry was posted in FAŞİZM, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *