ADAM MI BUNLAR?

07 Kasım 2015
Rifat Serdaroğlu


ADAM MI BUNLAR?

“Küçük” bir adam, Havuz Medyasının televizyonlarının birine çıkmış, herkesi tehdit ediyor! Söyledikleri şu; “Seçimi biz kazandık! Herkes hesap verecek! Aydın Doğan önce şu üç gazeteciyi kovsun, samimi olduğunu göstersin! Sonrasına bakarız. Şimdilik Nevşin Mengü-Ahmet Hakan- Şirin Payzın kalabilir. Onlar daha sonra. Önce Aydın Doğan biat edecek…”

Küçük adamın söylediklerini duyunca kulaklarıma inanamadım. Ertesi gün, tekrar tekrar izledim. Demokrasi ile yönetilen bir rejimde, bir hukuk devletinde bir “iktidar tetikçisi” televizyon canlı yayınında bunları nasıl söyler?

Ne hakla, hangi yetkiyle, kime güvenerek bu hukuksuzluğu yapabilir?

“Küçük” bir adam hasbelkader Trabzonspor gibi güzide bir spor kulübümüzün başkanı olur. Gençliğinde “tahsilatçılık” yapan bu adam, televizyon canlı yayınından, yasaları-anayasayı-insanlığı-açıkça çiğner ve tüm kadınlara hakaret eder. Devleti temsil eden Vali, İl Emniyet Müdürü, Cumhuriyet Savcıları bu çirkin olayı sadece seyrederler. Gece 03,00 te bu küçük adam biri tarafından aranır ve kamu görevi yapan dört Hakem, hiçbir yasal gerekçe olmadan zorla alıkonuldukları yerden salınırlar!

Bu adam ne hakla, hangi yetkiyle, kime güvenerek 4 Kamu görevlisini rehin almıştır?

Ömrünün çoğu hapishanelerde geçmiş suç örgütü yöneticisi “Küçük” bir adam, Türk Milliyetçiliği adına miting düzenleyebilmiştir. Daha sonra bu kişiye, devletin Valisi koruma aracı ve yakın koruma vermiştir! Bu adam ne hakla, hangi yetkiyle, kime güvenerek bu hukuksuzlukları yapabilmektedir?

Değerli Okurlar;
Bu üç adamın tek ortak noktası maalesef Cumhur’un Başı Erdoğan’dır. Erdoğan, bunlarla konuşmakta, gecenin üçünde telefonla arayabilmekte, bunlarla ilişki kurabilmektedir.

Cumhurbaşkanı, TC Devletinin başıdır. O kimsenin ayağına gitmez, gitmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde herkes onun ayağına gider.Cumhurbaşkanı, istediği kadar “Ben değişik bir Cumhurbaşkanı olacağım” desin, Türk Devletini temsil ettiğini asla unutmamalıdır.  Eğer bir Cumhurbaşkanı, bir kabadayının ayağına giderse, Türk Devletini o adamın ayağına götürmüş olur!

Eğer yabancı bir ülkenin Cumhurbaşkanı Türkiye’ye geldiğinde,Türk Cumhurbaşkanı onun oteline koşarak giderse, Türk Devletini o adamın ayakları altına sermiş olur!

İleri Demokrasi-Yeni Türkiye dedikleri bu ise, olmaz olsun böyle yenilik!

Cumhur’un Başı Erdoğan Muhtarlarla yaptığı konuşmada; “15-16 Kasım’da Antalya’da G-20 toplantısı var. Dünyanın en zengin 20 ülkesinin Başkanları gelecek. Bu toplantıyı kardeşiniz yönetecek” dedi! Çok memnun olduk, gurur duyduk. Ama sakın ola ki yukarıdaki arkadaşları, Cumhur’un Başı’na “Reis bizi de Antalya’ya götür” demesinler!

Bunları gören 19 Başkan anında ülkemizden kaçarlar. Demedi demeyin!

13 senedir TC Devletinin bozulmadık yeri bırakılmadı. Türk Devletine-Türk Milletine ne kadar düşman imişler ki, her dokunduklarını perişan ettiler.En büyük kötülüğü ise hem kendilerine, hem de gelecek nesillere yaptıklarının farkında bile değiller. Emperyalist devletlerin projelerine destek olanların artık kendilerine gelip, doğru yolu bulmaları gerekir.

Bunlar artık bu kuş beyinleriyle ancak kuş cennetinde yaşamalıdırlar.
TC Devleti kimsenin oyuncağı ve deneme tahtası değildir, buna izin vermeyeceğiz…

Sağlık ve başarı dileklerimle

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *