AKP, ABD ve FETO işbirliğinde ALDATAN-ALDATILAN VAR MI

Tuncay Erciyes
18.01.2017

AKP, ABD ve FETO işbirliğinde ALDATAN-ALDATILAN VAR MI?

Bu soruya,AKP-FETO-ABD üçlüsü, “ORTAKLIK/ŞİRKET” mi KURMUŞTU?

yoksa “KONSORSİYUM” MU?

sorusunun cevabı verilmeden yanıt verilemez.TAYYİP ERDOĞAN, Mart 2013’de İstanbul Suriçi Grubu Derneği’nin Topkapı’da bir otelde düzenlediği etkinlikteki konuşan İstanbul İl Bşk. Aziz BABUŞÇU’nun ağzından HEDEFİNİN ne olduğunu şöyle anlatmıştı;

10 yıllık iktidar dönemimizde bizimle şu ya da bu şekilde BİZİMLE PAYDAŞ OLANLAR GELECEK 10 YILDA BİZİMLE PAYDAŞ OLMAYACAKLAR. Çünkü geçtiğimiz 10 yıl içinde, bir TASFİYE SÜRECİ ve bir tanımlama özgürlük, hukuk, adalet SÖYLEMİ etrafında YAPTIKLARIMIZA PAYDAŞ, destek olanlar VARDI. Onlar da şu ya da bu şekilde her ne kadar BİZİ HAZMEDEMESELER de; diyelim ki LİBERAL(demek istiyor ki AKP gibi kapitalizmi savunan ama radikal dinci olmayıp, kişisel özgürlük ve çağdaş yaşamı da savunan) KESİMLER, şu ya da bu şekilde BU SÜREÇTE bir şekilde PAYDAŞ OLDULAR.

ANCAK GELECEK İNŞA DÖNEMİDİR.

İNŞA DÖNEMİ ONLARIN (radikal dinci olmayıp, kişisel özgürlük ve çağdaş yasamdan yana olanların) ARZU ETTİĞİ GİBİ OLMAYACAK. Dolayısıyla o paydaşlar bizimle beraber olmayacaklar. Dün bizimle beraber şu ya da bu şekilde yürüyenler, yarın bizim karşımızda olan güçlerle bu sefer paydaş olacaklar. Çünkü İNŞA EDİLECEK TÜRKİYE ve ihya edilecek gelecek ONLARIN KABULLENECEĞİ BİR GELECEK ve bir dönem OLMAYACAK. Onun için İŞİMİZ ÇOK DAHA ZOR”

Demek ki LİBOŞLAR farkında olmasa da AKP, sürekli değil GEÇİCİ BERABERLİK içinde olduğunu bilmektedir.

Bir de Eski Polis Müdürü FETOCU Ali Fuat YILMAZER’in işbirliği konusunda ne dediğine bakalım ; “HER ŞEYİ ERDOĞAN’IN TALİMATIYLA YAPTIM. Bugün ‘kumpas’ denen ERGENEKON, BALYOZ soruşturmaları için EMİR VEREN bizzat dönemin başbakanı Recep Tayyip ERDOĞAN’DIR” Bu ifadeden de anlaşılacağı üzere kumpaslar kurulurken ABD’nin adamı FETO ile ERDOĞAN ve AKP İŞBİRLİĞİ YAPMIŞTIR.Yani, “BİLİNÇLİ BİRLİKTELİK” durumu VARDIR.

– ABD’NİN amacı BOP Projesini gerçekleştirmektir.

– FETO’NUN amacı Türkiye’nin yönetimini ele geçirmek ve ŞERİAT DEVLETİ kurmaktır.

– ERDOĞAN’IN amacı, BOP Eşbaşkanlığını da kullanarak Suriye’yi bölmek ve eyaletlerden oluşan OSMANLI İMPARATORLUĞUNU tekrar kurmak, kendisi de HALİFE-PADİŞAH OLMAKTIR.

Şimdi de Erdoğancı Abdurrahman DİLİPAK’ın ERDOĞAN’IN HEDEFİ hakkında ne söylediğini okuyalım,

“HİLAFET KALDIRILMADI. Hilafet şu anda TBMM’ye intikal etmiştir. Bu anlamda HÜKÜMET tarafından gereği yerine getirilmektedir. Tayyip ERDOĞAN BAŞKANLIK SİSTEMİNE geçerse, kendisi bu anlamda bütün İSLAM BELDELERİNDE, HİLAFETE BAĞLI bölgelerde, muhtemelen kendisine MÜŞAVİRLER tayin edecek ve İSLAM BİRLİĞİ’NİN Beştepe’de TEMSİLCİLİKLERİNİ AÇACAK

Dilipak’ın bu sözleri ; ERDOĞAN’IN BAŞKAN SEÇİLMESİ sonrasında “HALİFE” olacağının ve AK SARAY’DAKİ odaların “HİLAFET TEMSİLCİLİKLERİ” olacağının DEŞİFRESİDİR. Demek ki, NİHAİ HEDEFLERİ birbirinden FARKLI olan bu üçlü, BİRBİRLERİNİ ALDATMAMIŞ baş düşmanları ATATÜRKÇÜ SUBAYLARI ve SİVİL MUHALEFETİ yok etmek için KONSORSİYUM kurmuşlardır.

Bu nedenle sorulacak doğru sorular,

KİM ALDATILDI?

veya

KİM KİMİ KULLANDI? soruları değil,

“KONSORSİYUMUN KARLI ÇIKANI KİM?” sorusudur.

KARLI çıkan hiç kuşku yok ki ERDOĞAN’DIR.

20 Temmuz’dan beri OHAL KHK’LERİ ile PADİŞAH YETKİLERİ kullanmakta olup, ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ Referandumu ve BAŞKANLIK seçimleri ile tıpkı HİTLER gibi demokrasiyi kullanarak adım adım DİKTATÖRLÜK kurmak istemektedir. Bu gerçeğin hepimiz bilincinde olmalı ve

#AyağaKalkarak var gücümüzle #HAYIR DEMELİYİZ.

Sevgi ve saygılarımla.

Tuncay Erciyes
18 ocak 2016

Not: KONSORSİYUM: İki veya daha fazla işletmenin ORTAK bir AMACI GERÇEKLEŞTİRMEK için GEÇİCİ olarak İŞBİRLİĞİ yapmasıdır. PROJENİN gerçekleşmesinden SONRA elde edilen kar, işletmeler arasında bölüşülür ve KONSORSİYUM DAĞILIR.

This entry was posted in ABD - AB - EMPERYALIZM, AKIL FİKİR YAZILARI, Fetullah Gülen, VATANDAŞIN KÖŞESİ. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *