GÖNDER SURİYELİLERİ YA ENSAR!

GÖNDER SURİYELİLERİ YA ENSAR!

Rıfat Serdaroğlu – 10 Ağustos 2021


Milyonlarcasını başımıza bela, ekmeğimize ortak ettiniz! Kimseye
sormadınız! Bana sormadan, benim evime hangi hakla misafir alırsınız?

Hangi hakla bizim çocuklarımızın sağlık-eğitim harcamalarını bu eşkıyalara dağıtırsınız?

Suriyelileri- Afganları çok sevdiyseniz, AKP’ye oy veren taraftarlarınızın evlerine alsaydınız?  Görün bakın kaç AKP’li evini sığınmacılara açacaktı? Seçim kazanmak size Türk Milletinin Vatanını, Suriyelilere-Afganlılara- Afrikalılara açmak hakkını vermez ki?

Suç işlediniz, hala işlemeye devam ediyorsunuz…

Ya Ensar;
Esad yeniden seçildi ve Suriye dışındaki vatandaşlarının hepsini geri çağırdı.
Bu çağrıyı dünyanın gözü önünde yaptı. Üç ay içinde dönmeyenlerin mallarına el koyacağını da ilan etti…

Sığınmacıları geri göndermenin tam zamanıdır. Bayramda nasıl vatanlarına gittilerse, şimdi de temelli gitsinler, bundan sonra biraz da biz onlara misafir olalım.

Esad ile konuşmam diyorsun Ya Ensar!
Neden diye sorunca da, “O Esed var ya, o katildir, teröristtir diyorsun!” Tamam da, Afganistan için Taliban’la konuşur anlaşırım, dedin! İhvan ile anlaştın, ne kadar dünya çapında terörist varsa İstanbul’a topladın! El-Nusra ile anlaşmadın mı? Ya El-Kaide ile?

Madem, İslam’ı rezil eden, kafa kesicilerle anlaşıyorsun, Esad ile de anlaş, arkadaş! Anlaş ve gönder ülkelerine bu zavallıları. İnan bana çok hayır dua alırsın…

Şu sözümü de unutma ve kulağına küpe yap;
Ensar-Muhacir muhabbetini fazla kullanma artık. Hz. Muhammed, Mekke’den Medine’ye hicret ettiğinde, 45 Muhacirle, 45 Ensar’ı barıştırıp kardeş yapmıştı. Hepsi o kadar, 90 kişi!

Sen 90 Suriyeliyi, 90 da Afgan’ı bırak, razıyız. Onları her gün kuşsütü ile beslemezsek, bize istediğini söyle ya Ensar! Eğer bu dediklerimi yapmazsan, işte o zaman bu dünyada ve öteki dünyada yanarsın!

Bizim DOĞRU Parti İktidarında yapacağımız şudur. Türk Milletine sözümüz olsun!
Ülkede ne kadar sığınmacı kaldıysa ve yine dönmek istemezlerse AKP’de 20 yılda görev yapmış ne kadar Bakan-Milletvekili-Belediye Başkanı-İl Başkanı, yönetimleri-İlçe Başkanı, yönetimleri-Belediye Meclis üyeleri-İl Genel Meclis üyelerine, ülkedeki sığınmacıları zimmetleyip, yanlarına yerleştireceğiz.

AKP’liler, Reis’lerinin emanetleri olan 7-8 milyoncuk sığınmacıya mı bakamayacaklar? Biz baktık, biraz da onlar baksınlar! Hem maşallah hepsi de çok zengin oldular, şimdi de sevaba girsin Bademler…

Hadi kal sağlıcakla! Kendi vatanında kiracı durumuna düşürdüğün
Türk Milletinin bir ferdi…

Sağlık ve başarı dileklerimle 1

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *