ERGENEKON VE BOZKURT * İKİYÜZLÜ İNSANLAR

ERGENEKON VE BOZKURT


Siyasetçi/ bilge, eski bakan değerli Rıfat Serdaroğlu aşağıdaki yazısında milli maçta futbolcu Merih Demiral’ın yapmış olduğu BOZKURT İŞARETİNİ irdelemiş. Ben de bu konudaki görüşlerimi paylaşmak istedim.
BOZKURT İŞARETİ üzerinden MİLLİYETÇİLİĞİ her nasıl ve nedense hatırlayanlar günlerdir basın/ televizyon ve sosyal medyada “cihat” hareketine giriştiler. Gönül isterdi ki MİLLİYETÇİLİK/ ULUSALCILIK bir futbol maçında yapılmış olan BOZKURT İŞARETİ ile değil, ülkemizin varlığını ve bekasını ilgilendiren hayati konularda hatırlansın. Değerli Serdaroğlu bu konudaki hatırlatmaları satırbaşları ile yapmış.
Soracaklarım var;
TÜRK’LERİN DOĞUŞ DESTANI olan ERGENEKON ve BOZKURT’a toz kondurmayanlar bu işareti bir futbol maçında yapan sporcuya sahip çıkanlar ERGENEKON adının verildiği Türk Silahlı Kuvvetlerinin en pırıltılı, aydın, Kemalist komutanlarını, ülke aydınlarını tasfiye eden, yalanlarla, sahteciliklerle, yalancı şahitlerle oluşturulmuş bu davaya Türk’lerin var oluşu ERGENEKON DESTANIN adı verildiğinde nerede idiniz? Bu dava ile hem ERGENEKON hem de BOZKURT kirletilmeye çalışıldı!!!
TÜRKLERİN var oluş destanın adını neden böylesi bir davaya vererek kirletiyorsunuz diye neden sormadınız? Şimdi maçta yapılmış olan SİYASİ İŞARETİ savunarak yüksek perdeden yazanlar SİZ/LER hepiniz köşelerinizde suskundunuz!!!
Bir milleti yok etmek için önce ORDUSU yok edilmelidir ki güçsüz kalsın ve millete diz çöktürülsün!!! İşte BOZKURT’un çıktığı Ergenekon’un adı bu kumpaslarla kirletildi. Üzülerek yazıyorum ki cephelerde, savaşlarda teslim alınamayan TSK emperyal projelerle ve tarikatlarla siyasallaştırılarak gücü ve hiyerarşisi kırıldı. Sizler yine sessizdiniz?
Bir futbol maçında onurlandırılması gereken O Milli takımın tümünü temsil eden ULUSAL AİDİYET SİMGESİDİR. Türk Milletini/ Devletini temsil eden bu simge AY VE YILDIZDIR. Sözde “Milliyetçi” olan, ABD’de Amerikalılar tarafından Türkiye’de GLADYO/ Derin devleti kurmak üzere eğitilen bir emekli albayın kurmuş olduğu ve bu çizgide devam eden SAĞCI partinin simgesi olan BOZKURT İŞARETİnin yapılması değildir.  Futbolcunun bu işareti yapmış olması suç değildir. Hiç bir şekilde bir ceza gerektirmez. Bu işaret AŞIRI BUYURGAN, eylemleriyle faşizme kaymakta olan radikal sağ bir siyasi partinin her gün kullanmakta olduğu SİYASİ bir simge işarettir. Bu işaret, yapanların siyasi amaçları nedeniyle MİLLİ değildir. Toplumun bütününü kapsamaz.
İleri yaşıma rağmen bugünlere kadar Bozkurt işaretinin ERGENEKON’U/ TÜRK’LÜĞÜ anmak ve yüceltmek için yapıldığını GÖRMEDİM. Yapan olduysa da bir elin parmakları kadardır. Biliyorum ki bu işareti Ergenekon destanına bağlamaya çalışanlar da en azından vicdanlarında bunun böyle olmadığını biliyorlar. Hatta şunu da söyleyebilirim ki okumayan, değil tarihini, günlük olaylardan bile habersiz/ bilgisiz olan ve toplumun büyük kısmını oluşturan insanlarımız Ergenekon destanından habersizdir.
Dileğim odur ki gündem değiştirme operasyonlarına TOPLUM YENİK DÜŞMESİN… CAMBAZA BAKARKEN halı ayaklarınızın altından çekiliyor. Portekiz ve ispanya’da Diktatör Salazar ve Franco döneminde toplumu uyuşturmak için kullanılmış olan 3F (FADO, FİESTA, FUTBOL) tuzağına düşmeyelim.
Naci Kaptan – 07.07.2024

İKİYÜZLÜ İNSANLAR

Rifat Serdaroğlu – 07 Temmuz 2024

Bir harfine bile katılmadığım, hatta ülkem için çok tehlikeli bulduğum fikirlere samimi olarak inanmış kişiler, benim için asla tehlike oluşturmazlar.
Onun inandığı fikri, doğru ve çağdaş fikirlerle nasıl çürüteceğimi, onu nasıl iyiye-doğruya inandırabileceğimi, ikna olmuyor ve suç işliyorsa, yasal yolları nasıl kullanacağımı iyi bilirim. Zaten “Sorumlu Birey” olarak bu benim görevimdir.
Fakat hiçbir fikre inanmayıp ot gibi rüzgarın estiği yöne eğilenlerden ve bugün ak dediğine yarın kara diyebilen ikiyüzlülerden hem tiksinir hem de çekinirim. Bu tipleri eğitemezsiniz, değiştiremezsiniz! Bunlar, emperyalist devletlerin ve onların istihbarat elemanlarının “Kullanışlı Elemanlarıdır.”
En iyisi, bunları her fırsat ve ortamda teşhir etmek ve yalnızlaştırmaktır… Milli futbolcumuz Merih Demiral’ın “Türklüğün Simgesi Kurt İşareti” yapması, Erdoğan ve Bahçeli’yi coşturdu! İkisi de anında Türk Milliyetçisi kesildiler?
Biri “Tez hazır edin tüm uçaklarımı! Ben de maça gideceğim” dedi, diğeri “Madem öyle, Çıkmayın o maça” dedi. Tam uyumlu bir ortaklık! Peki Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Türk Milletini yöneten bu “Hasta İkili” sizce Türklükleri ile gurur duyuyorlar mı? Veya, Türklüğü yüceltecek eylemlerde bulunuyorlar mı?
Kendi açık beyanlarına birlikte bakalım, kararı sizler verin;
1)Tarih 11 Ağustos 2004; “Ben de Gürcü’yüm. Ailemiz Batum’dan Rize’ye göç etmiş bir GÜRCÜ ailesidir.”

2) Tarih; 17 Şubat 2013 ”Biz her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına almış bir iktidarız. Kimse bana Türklükle gelmesin!”

3) Tarih; 17 Nisan 2016 “Bir gün babama sordum; Biz Laz mıyız, Türk müyüz, diye. Babam dedi ki; Oğlum, büyük dedem Molla imiş, ona sordum, Dede biz Laz mıyız, Türk müyüz, diye! Dedi ki; Elhamdülillah Müslüman’ım de geç!”

4) Türk Bayrağı yakılırken, gönderden indirilirken, Peşmergeler Türkiye’nin sınırlarının içinden geçerken, Barzani’nin piçlerinin sinirleri bozulmasın diye Tarikat Valileri tarafından emirle Türk Bayrakları indirilirken, bu ikiliden bir itiraz duyanınız oldu mu?

5) Siz Ülkücü Bahçeli, Milli Andımızın kaldırılmasını protesto ettiniz mi?

6) “Ne Mutlu Türküm Diyene” yazan levhaları “Görüntü Kirliliği” yapıyor diye kaldırılırken, Diyarbakır Dağkapı Meydanına Şeyh Sait Meydanı adı verilirken, Seyit Rıza’nın heykeli Tunceli’ye dikilirken, siz ikiniz neredeydiniz?
En acısı nedir biliyor musunuz Aziz Türk Milleti?
“Kurtuluş Savaşını keşke Yunan kazansaydı” diyen, “Türk Devletini kuran ÖNDERİMİZİN muhterem annesine, Genelevde çalıştı” diye iftira atmaya cüret eden bir pisliği, Cumhurbaşkanlığı sofrasında yani “Türk Devletinin Sofrasında” ağırlayan bir Cumhurbaşkanımızın olması!
Üstelik yanında, İktidar ortağı olan Türk Milliyetçilerinin sözde lideri Bahçeli ve diğer ortağı HÜDA-PAR denen, katil sürüsü Hizbullah’ın siyasi kolu var!
Bunlar mı Türk Milliyetçisi, bunlar mı Türk Milletinin dostu?
Hala gerçekleri görmüyorsanız, sana kurulmakta olan tuzakların farkında olmuyorsanız, aşağıdaki söz boşa söylenmemiş demektir! “Her toplum, müstahak olduğu yönetimler tarafından idare edilir…”

Not 1; UEFA’nın Merih Demiral’a “Bozkurt” işareti yaptığı için 2 maç ceza vermesi neye benzer biliyor musunuz?; Cübbeli Hoca’nın, Hıristiyan bir futbolcunun maça çıkarken istavroz çıkartmasını, “Bu futbolcu, Haçlı Seferlerinde Müslümanların katledilmesini kastederek, ayrımcılık yapıyor” demesine…

Not 2; Türkiye’nin UEFA’daki Temsilcisi Servet Yardımcı!
Siz ne işe yararsınız? Niçin hala oradasınız?

Sağlık ve başarı dileklerimle – 07 Temmuz 2024
Rifat Serdaroğlu / DOĞRU Parti Kurucu Genel Başkanı
This entry was posted in FAŞİZM, Politika ve Gundem. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *