GERÇEK OLMAYAN DİPLOMA MESELESİ!!!

Hasanoğlan KÖY ENSTİTÜSÜ, 1957 yılı mezunu, emekli lise öğretmeni sayın Timur EREN, senelerdir partili cumhurbaşkanı Erdoğan’ın DİPLOMASININ OLMADIĞI yazarak tüm milletvekillerine, Yüksek yargıya, kamu yöneticilerine, Askeri kurumlara göndermektedir.
Fakat yüksek yargı ve YSK dahil tüm kurumlar ve siyasi partiler bu konuyu GÖRMEZDEN, DUYMAZDAN gelmektedir.  ilginç olan; iddialarına karşı sayın Eren hakkında bir kamu davası da açılmamaktadır. Bu durumda VAR OLAN İDİALARA GÖRE; Türkiye, 2014 yılında cumhurbaşkanı seçilen ve yasalara göre cumhurbaşkanı olarak seçilme hakkı/ temsil hakkı olmayan Erdoğan tarafından sahte diploma ile ve  YASAL olmayan şekilde yönetilmektedir.
Timur Eren <mustafakemal.selanik1881@gmail.com> tarafından
15 Mayıs 2024 tarihinde paylaşılmış olan iletisi aşağıdadır.
Naci Kaptan

AKP’ lilerin kendisine REİS dedikleri Recep Tayyip ERDOĞAN isimli şahsın, gerçek EYÜP LİSESİ D İ P L O M A S I ile, gerçek YÜKSEK ÖĞRENİM D İ P L O M A L A R I kesinlikle yoktur.

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı ve üyeleri – Muhalefet yaptıklarını iddia eden SİYASAL PARTİ YÖNETİCİLERİ – YARGITAY Cumhuriyet Başsavcısı ve yardımcıları ile birlikte, ANAYASA MAHKEMESİ BAŞKANI ve ÜYELERİ’ nin; asli görevlerini ciddiyetle yapmamalarından dolayı; 2014 yılı’ ndan bu yana, AKP genel başkanı olan Recep Tayyip ERDOĞAN; CUMHURBAŞKANLIĞI YÜCE MAKAMI’ nda GAYRİMEŞRU YÖNTEMLERLE İŞGALCİ OLARAK OTURTULMAKTADIR.

Saygılarımla.

Timur EREN

Ankara – Hasanoğlan KÖY ENSTİTÜSÜ,
1957 yılı mezunu, emekli lise öğretmeni

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *