YAZIŞMALAR * ATATÜRK’ÜN HEYKELİNİ ORMANA, RESMİNİ ÇÖPE ATANLAR, FESLİ KADİR’İN YUNAN TOHUMU OLAN HAİNLERDİR * Özellikle Atatürk’e düşmanlık yapanlar bilmeli ki; Atatürk’ün zaferleri ve devlet adamlığı olmasa idi; Üzerinde yaşadığımız vatan toprakları, bağımsız devletimiz , Türk ulusu, Dalgalanan şanlı bayrağımız, camiler, ibadet özgürlüğü olmayacaktı. 

Kuzenim BEKİR COŞKUN’un 18.10.2008’de kaleme aldığı
“Yine bir sonbahar…” başlıklı yazısına Kemalden yanıt:
Siyasal islamcıların rehin aldığı vatanda tüm mevsimler dönüştü sonbahara,
Kasvet, hüzün, korku sardı dört bir yanımızı, yüreğimizde açıldı yara.
Önümüz kış, daha da karanlık, acılı günler bekliyor bizi,
Örgütlü cehalet ortaçağ karanlığına sürüklerken ülkemizi.
Kemal Rastgeldi – 30.09.2023
——————————————————————-
ANTALYA’da ORMANA ATILMIŞ OLARAK BULUNAN ATATÜRK HEYKELİ
“Necip milletimiz” yüce kurtarıcımız Atamıza karşı nasıl bu denli hain ve nankör olabiliyor? Düşünmesini, utanmasını bilenler için yanıt hiç de zor değildir: İnsanların aklını başından alan, onlara her türlü çılgınlığı yaptırabilen en büyük, en korkunç güç kör inançtır. Kemal Rastgeldi – 29.09.2023
———————————————————————
Nevzat Çömlek: İŞTE saygısızların İKİ AYYAŞ DEDİĞİ, TÜRKİYEMİZİ DÜŞMANLARDAN TEMİZLEYEN DAHA SONRA VATANIMIZIN GEREK SOSYAL YÖNDEN, GEREKSE ENDÜSTRİYEL YÖNDEN HATTA POLİTİK YÖNDEN DÜNYA SIRALAMASINA GETİRMEYE ÇALIŞAN İKİ KAHRAMAN.. ŞİMDİ ONLARIN TÜRKİYEYE KAZANDIRDIKLARINI BİR BİR YOK ETMEYE ÇALIŞAN zamane siyasileri KENDİLERİNİ KAHRAMANA BENZETMEYE ÇALIŞIYOR. KAZANIMLARI, hazırları SATMAKLA, HATTA VATANIMIZI PARSEL PARSEL, FABRİKA, TESİS NE VARSA pazarlamakla KAHRAMANLIK OLMAZ.. BU vatan hainlerine TÜRKİYEM ELBETTE PEK YAKINDA artık yeter DİYECEKTİR.. BU VATAN ASLA SAHİPSİZ DEĞİLDİR..
————————————————————–
Kemal Rastgeldi: “BU VATAN ASLA SAHİPSİZ DEĞİLDİR” belki, fakat “yüce” denilen dinimizi kurnazca, şeytanca kullananlar, halkı Allahla kandıranlar yüzünden, 1950’den beri ülke yavaş yavaş siyasal islamcıların eline geçmiştir ve onlar artık her şeye sahiptir. Sahipsiz kalanlar ise en çok bizler, yani Kemalist yurtseverlerdir. CHP öncülüğünde örgütlenip toparlanamadık, hep savunmada kaldık, yobazlara karşı (barışçı, akılcı yöntemlerle) karşı taarruza geçemedik. Bu yüzden “Yoktan var edilen bir ülkenin vardan yok edilmesini” kahrolarak, dövünerek, utanarak hep birlikte izlemekteyiz!! 29.09.2023

Atatürk ile ilgili rahatsızlık duyanlar, hakaret edenler, saygısızlık yapanlar, fotoğraflarını yırtan, çöpe atan, heykellerine saldıranların tamamı biliniz ki emperyalizme, işgalci hristiyan dedelerine hizmet etmektedir.
Bunların tamamı Yunan, İngiliz, Fransız artıklarıdır. Türkiye’de mevcut tarikat ve cemaatlerin tamamına yakının yabancı istihbarat servislerinin kontrolünde olduğu biliniyor.1918’den 1923’e kadar Türkiye’yi işgal eden devletlerin istihbarat örgütleri, şimdi tarikatlar ve kontrol ettikleri siyasiler ile Türkiye’ye karşı savaşıyor. Yüce kahraman, büyük devlet adamı Atatürk işgal ordularını mağlup etmese idi Osmanlı’nın imzaladığı SEVR ANLAŞMASI yürürlüğe girecek, Türk’ler Orta Anadolu’ya toplanacak ve sonra da Asya’ya sürülerek TÜRK MİLLETİ tarih içinde eriyerek yok olacaktı.
Özellikle Atatürk’e düşmanlık yapanlar bilmeli ki; Atatürk’ün zaferleri ve devlet adamlığı olmasa idi; Üzerinde yaşadığımız vatan toprakları, bağımsız devletimiz , Türk ulusu, Dalgalanan şanlı bayrağımız, camiler, ibadet özgürlüğü olmayacaktı.  (Naci kaptan)
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *