SAHTE MÜSLÜMAN MUSEVİLER * MOSSAD’IN TEL AVİV İSLAM ÜNİVERSİTESİ * Ana şart, Yahudi kökenli olmak..Ve de tabii ki bizzat MOSSAD’ın kontrolünde olmak..Bildiğimiz İslami dersler işleniyor üniversitede..Kur’an, Hadîs, Akâid, Fıkıh, Arapça gibi..

Birçoğunuzun bilmediği, yeni öğreneceği bir üniversite…
Evet İsrail’in başkenti Tel Aviv’de 1956 yılında kurulmuş olan
”Tel Aviv İslam Üniversitesi”’nden bahsediyorum.
”Yaklaşık 65 yıldır eğitim vermeye aralıksız devam etmektedir.”
Evet evet, yanlış duymadınız..
Tel Aviv İslam Üniversitesi..!
Bir yanda “Tel Aviv”..
Diğer yanda “İslam Üniversitesi”..!
“Ne alaka?” diyeceksinizdir, muhtemelen..
E, böyle bir üniversite olduğuna göre..
Alakası da vardır, demek ki..
Evet, Tel Aviv’de..
Yani terör “devlet”i sözde israil’in başkentinde..
“İslam Üniversitesi” adlı bir üniversite var..
Ve bu, basbayağı bir üniversite..
Yanlış anlaşılmasın..Tel Aviv Üniversitesi’nin “İslami İlimler Fakültesi” ilan değil..Müstakil bir üniversite.. Ve yeni de değil..Tam 65 senedir mevcut..Evet, tam altmış beş sene..
Yani terör “devlet”inin kuruluş ilânından sadece 8 yıl sonra..1956 senesinde MOSSAD tarafından kurulmuş..Farkı da tam burada zaten..Kuruculuğunu yaptığı gibi, idaresini de bizzat MOSSAD üstlenmiş..
Benzerlerinden en önemli farkı da “kapalı” bir üniversite oluşu..”Kapalı” üniversite..Yani herkese açık olmayan.. Yani gizli üniversite..
E, gizli istihbarat şebekesi MOSSAD’ın kurup yöneteceği üniversite de herhalde kendi gibi “gizli” olacaktır..Tüm öğrencilerini bizzat MOSSAD seçiyor.. Müfredatını da kendisi belirliyor, hocalarını da..
Ana şart, Yahudi kökenli olmak..Ve de tabii ki bizzat MOSSAD’ın kontrolünde olmak..Bildiğimiz İslami dersler işleniyor üniversitede..Kur’an, Hadîs, Akâid, Fıkıh, Arapça gibi..
Tek fark şu ki, dersler siyonist bakış açısıyla veriliyor..Tabii “özel” dersler de mevcut..Müslümanlar arasında nasıl yaşanır.. Nasıl ilişki kurulur..Nelere dikkat edilir..İslami topluma nasıl sızılıp dolaplar çevrilir vs..
Bu çerçevedeki özel derslere ayrılan vakit, salt İslami ilimlere ayrılan vakitten daha çok. E, o kadar da olacak yani..Bu arada “sağlam” bir ajanın yetişmesi için gerekli olan tüm dersler de titizlikle işleniyor..
Alanında uzman psikologlar, tarihçiler, sosyologlar, iletişimciler..Siyaset bilimciler, askerî bilimciler, uluslararası ilişkiler vesaire..Yani bildiğiniz MOSSAD ajanının “İslami ilimler uzmanı”..
Aslında, dilim varmıyor ama, “İslam alimi” kılıflı MOSSAD elemanı yetiştiriyorlar..
Peki, bu Tel Aviv İslam Üniversitesi’nden yetişenler..Alınlarının akıyla derslerini geçip mezun olanlar nasıl istihdam ediliyorlar?! Vazifelerini görmek için nerelere yerleştiriliyorlar?!
Hayattalarsa, ilk mezunları, Aman Allah’ım, 80 ve üstü yaşlarda..
Ve de en az 60 yıldır ne gibi hizmetler ifa ettiler?!
Sahi..Bu son “Kudüs Kılıcı” savaşı münasebetiyle..
Müslüman toplumlar olarak..
“İçimizdeki Filistin”in, gayet geniş, köklü ve de Allah’ın izniyle, sarsılmaz olduğunu, hamdolsun, tekrar görmüş olduk da..
Ama diğer taraftan..”İçimizdeki siyonizm”in de.. Hiç yabana atılmayacak derecede bir kitleye hitap ettiğini de bizzat yaşamadık mı?!
Allah aşkına..!
Kim bu “din alimi” kılıklı siyonist ajanlar?
Ve şimdi nerelerdeler?
Bu üniversitede, Kur’an, hadis, siyer, kelam, akaid, arapça, psikoloji, sosyoloji, tarih, coğrafya, gibi birçok alanda dersler okutulmaktadır. Öğrencileri Yahudi çocuklar arasından seçerler.
Seçtikleri bu çocukları “Müslüman din adamı” olarak yetiştirip, mezun olabilmeleri için özel çaba harcamaktadırlar. Daha sonra mezun olan öğrenciler, Müslümanların arasına girip onlarla beraber İslami faaliyetlere girerek Müslümanlarla iletişim kurarlar.
Şunu da belirtmekte fayda var. Öğrenciler; yetişip mezun olunca, onlara bundan sonraki hayatında kullanacağı isimler verilir. Örneğin; çocuğun ismi Ariel iken, mezuniyeti sonrası “Ebu Bekir el-Bağdadi” gibi bir isimle karşınızda bulursunuz.
Ve bu çocuklar; inanıp iman ettiğiniz dininizi, sizden iyi bilen, âlim bir şahsiyet olarak fetva aldığınız, arkasında namaza durduğunuz birileri olurlar. Hatta, cemaat, tarikat kurup müslümanlara önderlik ettikleri olmuştur.
Çünkü bu üniversitede yetişen çocuklar, dünyanın her tarafındaki, nüfusu yoğun Müslüman ülkelere gönderilerek, buralarda faaliyet göstermelerine her türlü olanak sağlanmaktadır.
Arkalarında maddi güç sağlayıcıları vardır.
Eveeet…
Şimdi gelelim bu işleri organize eden, her türlü faaliyetleri yöneten, koruyup kollayan, gözeten, dünyanın her tarafına, dini, siyasi, ekonomik alanlarda adamlarını yerleştiren, Siyonizmin hakimiyetini sağlamlaştıran günümüzdeki istihbarat oluşumu MOSSAD gerçeğine…
Mossad’ın Tel Aviv İslam Üniversitesi’ni kurmasındaki amaç, senin gibi olan; ama senden olmayanları yetiştirip senin içine yerleştirmek ve bu sayede her geçen gün hakimiyetini sağlamlaştırmak.
Başarıyorlar mı peki ?
Gün geçtikçe gücü artıyorsa demek ki başarıyorlar.
Peki buna karşı müslümanlar ne yapıyor?
Mossad’ın yetiştirmiş hocaların peşinde İsrail’e lanet mitingleri düzenlenip;
Kahrolsun İsrail!
Kahrolsun Siyonizm!
Diyerek bir kaç dua ederek, ölenler için gıyabi cenaze namazı kılıp, gazı alınmış olarak eve vicdanı rahatlamış şekilde gitmenizi sağlıyorlar.
Yok öyle değil diyen varsa eğer; açsın haritayı koysun önüne son 40-50 yılda İsrail’in nereden nereye gelmiş olduğunu görür.
Mossad,
yeni Lawrence’ler yetiştirip en can alıcı noktalarda önümüze imam diye yerleştirirken. Müslümanlar slogandan öteye gidemiyor maalesef…
Acı gerçeğimiz budur.
O yüzden
Eğitim!
Eğitim!
Adam akıllı eğitim..!

Yavuz Yıldızbaş
Araştırmacı-Yazar-Eleştirmen
16.10.2021
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *