HÜKÜMET İSTİFA * Tepki büyüyor: Beşiktaş tribünleri de hükümeti istifaya çağırdı

Tepki büyüyor: Beşiktaş tribünleri de hükümeti istifaya çağırdı

Fenerbahçeli taraftarların ardından Beşiktaş taraftarı da tribünlerde hükümeti istifaya çağırdı. Tribünler maç öncesi ve karşılaşma başladıktan sonra “Hükümet istifa” sloganı attı. Taraftarlar, depremde zarar gören çocuklar için de sahaya oyuncak gönderdi.

Deprem felaketinin ardından AKP iktidarına karşı büyüyen toplumsal tepki stadyumlara yansıyor.
Dün Fenerbahçeli taraftarların istifa çağırısının ardından bugün Beşiktaş taraftarı da benzer bir eylemde bulundu. Takımlarının Antalyaspor ile oynayacağı maç için Vodafone Park tribünlerini dolduran siyah-beyazlı taraftarlar “Hükümet istifa” sloganı attı.

CHP Milletvekili Muharrem Erkek, bu anları Twitter hesabından paylaştı. Beşiktaş taraftarı maç başladıktan sonra da yüksek sesli hükümetin istifa etmesi çağrısında bulundu. Öte yandan taraftarlar, depremde zarar gören çocuklar için de sahaya oyuncak attı.

BİRGÜN – 26.02.2023 – https://www.birgun.net/haber/tepki-buyuyor-besiktas-tribunleri-de-hukumeti-istifaya-cagirdi-422845
This entry was posted in DOĞAL FELAKETLER, Politika ve Gundem, YOLSUZLUKLAR, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *