SIRTIMIZDA DÖRT BIÇAK!

SIRTIMIZDA DÖRT BIÇAK!

Rıfat Serdaroğlu: 07 Kasım 2022

Barış Süreci/ Dinler Arası Diyalog/Medeniyetler Arası İttifak/SIĞINMACILAR

Dört bıçağı da sırtımıza Atatürk Cumhuriyeti yerine Siyasal İslam’ı, FETÖ’yu, El Nusra’yı ve İhvan Terör Örgütünü dost olarak tercih eden AKP sapladı!

Sizler bu acıları unutabilirsiniz, günlük ekonomik problemlerinizi öne alabilirsiniz, iktidardan korkabilirsiniz ama yüreğinde bir nebze vatan ve Atatürk sevgisi bulunan Türk evlatları, bu bıçak darbelerini hiç unutmayacaktır. Biz de hem Türk Tarihine not düşmek hem de AKP güdümündeki satılık basının saptırmalarına yanıt vermek için, sırtımızdaki dört bıçağı hatırlatalım, dedik…
AKP önderliği ve sözcüleri aniden “Türk Milliyetçisi” olduk dediler ya! Hani o ayaklar altına aldıklarını söyledikleri Türk Milliyetçiliği var ya işte ondan! Kendileri sözüm ona Türk Milliyetçisi oldu, kendilerinden başka herkesi PKK’lı herkesi Terörist, herkesi FETÖ’cu ilan ettiler!
Çözüm Süreci;
-Çözüm Sürecinin ve sonuçlarının tüm sorumlusu AKP’dir.
-Silah bırakmayan, insan öldürmeye devam eden, 54 bin insanımızın hayatını ve
yüz milyarlarca dolar paramızı çalan PKK Narko-Terör örgütü ile pazarlık yapıp ona dünya kamuoyunda güç kazandıran AKP’dir.
– 63’üncü AKP Hükümetine 2 HDP’li BAKAN sokan AKP’dir.
–HDP Kocaeli Milletvekili Ali Haydar Konca’yı Avrupa Birliği Bakanı, HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan’ı Kalkınma Bakanı yapan AKP’dir.
-PKK lideri Öcalan’ın mektubunu Diyarbakır’da okutan, kardeş Öcalan’ı TRT’ye çıkartan AKP’dir.
-Barzani’ye güç verip, Kuzey Irak’ta Kürdistan Devletinin ilk parçasının kurulmasına yol veren AKP’dir.
-Cumhuriyet Bayramı günü Peşmergelerin, PKK Bayraklarıyla ve ağır silahlarıyla ülkemizden geçmelerine izin veren AKP’dir.
-ABD ile sözüm ona stratejik ortaklığa devam edip, Kürdistan Devletinin ikinci parçasının Suriye’de kurulmasının yolunu, ABD ve PYD’ye açan AKP’dir.
-Türk Askerini, Polisini öldüren PKK’lı katilleri Habur’da davul-zurna ile karşılayan AKP’dir.

Dinler Arası Diyalog;
-Papa İkinci Paul 1991 yılında “Redemptoris Mission” (Kurtarıcı Misyon) isimli genelgesinde; “Dinlerarası diyalog, Kilise’nin bütün insanları Kilise’ye döndürme amaçlı misyonunun bir parçasıdır. Bu misyon aslında Mesih’i ve İncil’i bilmeyenlere ve diğer dinlere mensup olanlara yöneliktir” diyordu.
Bu proje, Vatikan’ın 1950’li yıllarda hazırladığı bir projedir. Türkiye’de bu projeye en büyük desteği Fethullah Gülen vermiştir. Hatta, bugün üzerinde yalan yere fırtınalar kopartılan Ezan’dan “Hz. Muhammed’in” adının çıkarılmasını öneren ve kendi ibadetlerinde kullananlar da FETÖ’culardır.
AKP önderliği, “Dinler Arası Diyalog” saçmalığını FETÖ ile beraberce hayata geçirmiştir.
AKP’nin ve FETÖ’nun (A. İmran Suresi 19. Ayet’i) bilmemeleri mümkün müdür?
“A. İmran.19” der ki; “Allah indinde hak din sadece İslam’dır.”
Bunları yapan bir parti Müslümanlığa en büyük darbeyi vurmuştur…

Medeniyetler Arası İttifak;
Eski İspanya Başbakanı Zapatero ile dönemin Başbakanı Erdoğan’ın başlattıkları bir projedir. Hangi medeniyetle ittifak yapacağız?
-Irak’a-Suriye’ye demokrasi getireceğiz diye, milyonlarca Müslümanı yurdundan eden, 1,5 Müslümanı katleden, yüz binlerce Müslüman kadına tecavüz eden, Kur’an’ı nişangah yapan, ülkelerin zenginliklerini çalan ABD ile mi? Milyonlarca Kızılderili’yi çiçek mikrobuyla öldüren ABD ile mi?
Cezayir’de yüz binlerce Müslümanı katleden Fransa ile mi?
-Avrupa’yı kana bulayıp 6 milyon insanı fırınlarda yakan Almanya ile mi?
-Yahudileri toplu olarak katleden İspanya ile mi?
-Filistinlileri katledip, Kudüs’ü Başkent ilan eden İsrail ile mi?
-Çok haklı olduğumuz bir davada bizi “Soykırım” yapan bir millet olarak suçlayanlarla mı?
AKP önderliğinin sığ bilgisiyle Türkiye’ye kaybettirmemesi mümkün mü? Gelişmiş toplumların “Ortak Değeri-Medeniyet İttifakı” olmaz. Çünkü bunlar yutmak, yok etmek üzere programlanmış emperyalist devletlerdir. Milletlerin demokratik-insani ve ahlaki değerleri olur.
İttifak yapılacak değerler;
Eşitlik, geçmişe saygı, adalet, özgürlük, tam bağımsızlık, dürüstlük gibi evrensel değerlerdir. Sadece bu değerler için her devlet ile ittifak yapılabilir.
Sığınmacılar/Demografik Bomba
Bölgede 2’nci İsrail olarak görev yapacak Kürt Devletinin 2’nci parçasını rahatça kurmak için yaklaşık 10 milyon sığınmacıyı Türkiye’nin içine, 3 milyon kişiyi de sınırımızın hemen kenarına sürüp, ülkemize demografik bombanın konulmasını sağlayan AKP ve onun Genel Başkanı Erdoğan, Davutoğlu ve Babacan’dır. Bu problemle önümüzdeki on yıllar boyu uğraşacağız.
Değerli Okurlar;
Tabii ki dünyaya açık olacağız! Tabii ki devletler arası dostluklar, ittifaklar kuracağız. Ama bir şartla; Devletler Arası karşılıklılık esasına göre!
Türk Milletinin sırtına bu bıçakları bilerek saplayan AKP ve ortağı MHP hangi yüzle Türk Milletinden oy isteyecek? Bunlara oy verenlerin sorumluluğunu dağlar bile taşıyamaz…

Sağlık ve başarı dileklerimle
This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *