EYVAH EYVAH-4

Kemal Kılıçdaroğlu Hakkında Bilinmesi Gereken 25 Bilgi

EYVAH EYVAH-4


Başrollerini Demet Akbağ ve Ata Demirer’in oynadıkları,
Geyikli’de yaşayan klarnetçi Hüseyin’in yaşam öyküsünü anlatan film!

Hüseyin her şaşırdığında “Ne yapıyo bu be ya, eyvah eyvah” diye bağırması, filmin ismi olmuş. Eyvah eyvah’ın 1-2-3’ncü bölümleri çekilmişti. Dün tüm vatanseverlere, demokratlara, Cumhuriyetçilere “Eyvah-Eyvah” dedirten 4’ncü serinin fragmanını izledik!
Günlerdir, “Tek Adam” denen ucube sistemi başımıza bela eden 2017 referandumu sırasında yapılan “Oy Hırsızlığını” belgeleriyle anlatıyoruz, çözüm yolunu gösteriyoruz ve uyarımızın algılanıp algılanmadığına bakıyoruz!
Derken dün sabah Halk TV’nin yeni prensi İ. Küçükkaya’nın programına çıkan Kılıçdaroğlu;
“Evet, bazı hatalarımız oldu. 10 BİN sandıkta gözlemci bulunduramadık”dedi! Eyvah, eyvah, diye bağırmışım!
Peki, sonra ne yaptınız Sayın Kılıçdaroğlu? Sandıklar neden boş bırakılmış? Araştırdınız mı? 10 BİN sandık dediğiniz, portakal sandığı mı? Onların içinde en az 3,5 Milyon oy olduğunu size söylemediler mi? Eyvah- Eyvah…
Dün saat 21.00 de Kemal Bey “Çok önemli bir açıklama yapacağım, Erdoğan bile şaşıracak” diye hepimizi TV başına davet etti! Saat 21.00 oldu, Kemal Bey konuşmaya başladı; “Bu yarayı sonsuza kadar kapatacağım. Yarın, başörtüsünü siyasetçilerin iki dudağının arasından çıkaracak, kanun teklifini veriyoruz, helalleşip barışacağız” deyince, bende bir feryat daha; Eyvah-Eyvah…
Demek, başörtüsünün kamuya girmesi, sıkmabaşlı Yargıç-Asker-Polis olmasının, yasal dayanağı yokmuş?
Türk Milletinin tüm problemleri çözüldü, hepimizin keyfi gıcır, hiçbir sıkıntımız yok, geriye bir başörtüsü kaldı, öyle mi Kemal Bey?
Eliniz ermişken, kara çarşafı hatta burka’yı da özgür bırakın! Anayasamızın 174’cü maddesini ve “Devrim Yasalarını” da çöp sepetine atıverin! Eyvah- Eyvah…
Bize sürekli olarak, demokrasi-laiklik dersi veren gazetecilere ve saçları bembeyaz olmuş “Siyasetçi Eskilerine” bakıyorum, kahroluyorum!
Ey Büyük Atatürk; Görüyor musun? Kurdurduğun parti, nasıl adım-adım, yavaş-yavaş cemaate dönüştürülüyor!
Önce Ekmelettin, sonra MV dokunulmazlığının kaldırılmasını kolaylaştırmak, sonra Diyanet Akademisinin kurulmasına oy vermek, şimdi de türban! Eyvah- Eyvah…
Siyasetin değişmez bir kuralını hatırlatıp, yazıyı bağlayalım. Çünkü sinirlerim daha fazlasını yazmama imkan vermiyor. “Esası varken, kimse taklidine oy verecek kadar salak değildir. Böyle düşünen cahil-beceriksiz siyasetçiler var ya! İşte esas salak onlardır!”
Şşşşttt, susun bakayım! Muhalefete muhalefet yapmaya utanmıyor musunuz?
Sağlık, başarı ve aklın kullanıldığı günler dileğiyle
04 Ekim 2022 – Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı
This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

One Response to EYVAH EYVAH-4

  1. Emin says:

    Eyvah ki Eyvah…yazınız ibret verici bir yazı…teşekkürler.SN.Serdaroğlu….ne yazıkki ülkemiz sizinde işaret ettiğiniz gibi yanlışlıklar CHP de bütün hızıyla devam ediyor.Baykal ın demokrasi denilen …(CHP ilk bölenlerdendir) sözde anayasayı değiştirerek siyasi yasaklı kişiyi iktidara getiren adamdır.Türk ordusunun parçalanmasıyla devam eden Ergenekon sonuçları ve genel kurmay bşk.yaptığı gaflet le beraber …kozmik odanın açılması…CHP nin genelbaşk.savaşları…dokunulmazlık ların kaldırılması,Referandum sonuçlarındaki hiyanetler , Bahçeli’nin cumhuriyet başk.lığı seçimindeki aldatılması.vb..şimdide bu…başörtü meselesi yoktur. .Türban bir siyasi simgedir bu bilinmelidir. .elinize sağlık.sayğılarla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *