ANTALYA ADD * MUSTAFA KEMALLER ÖLMEZ!

MUSTAFA KEMALLER ÖLMEZ!


Türkiye Cumhuriyeti bir yol ayırımındadır. Çözüm diye diye Vatanımızın
bütünlüğü ve Milletimizin birliği parçalanmanın eşiğine getirilmiştir.

2004’den beri parçalanmayı gerçekleştirmek için bölünme anayasası gündemden hiç düşmemiş ve tehlike Türk Ulusundan hep gizlenmiştir. Emperyalizm ve yedi düvel; yüzyıla yakın bir zamandır emellerinden vazgeçmemiş, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ten yediği tokadı unutmamıştır. İşte bu nedenledir ki kurduğu Cumhuriyete saldırılar devam etmektedir.

Ancak Milletimiz bu tehlikeyi görmeye başlamıştır. Daha zor günleri el birliği ile aştık yine aşacağız, hiç kimsenin şüphesi olmasın! Yılgınlığa yer yok. Türk İstiklal ve Cumhuriyetini kurtarmak için gerekli olan her şey Türk Milletinde mevcuttur. Bu nedenle Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aramızdan ayrıldığı 10 Kasım daha da önem arz etmektedir. 10 Kasım tarihini sıradanlaştırmak, unutturmak çabaları da açıkça görülmektedir. Ancak Türk Milleti, Ata’sına olan saygı ve sevgisini tüm yurt genelinde gösterecektir.

10 Kasım 2021 Çarşamba saat 09.05’te tüm Türkiye’de olduğu gibi Antalya halkı da Cumhuriyet Meydanını doldurarak dosta düşmana gereken cevabı verecektir. Tüm kurumlarımızı çelenkleri ile birlikte Ata’mızın huzurunda olmaya davet ediyoruz.


08.11.2021
İBRAHİM DAŞ
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ
ANTALYA ŞUBE BAŞKANI


ÇELENK SUNMA TÖRENİ
Tarih: 10 Kasım 2021 Çarşamba
Saat : 09.05
Yer : Cumhuriyet Meydanı

This entry was posted in ATATURK, TARİHE - AYDINLANMAYA - CUMHURİYETE NOT DÜŞENLER. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *