YOLSUZLUKLAR ÜLKESİ

YOLSUZLUKLAR ÜLKESİ


Ne olduğu saklanan, yok olan 128 milyar dolardan sonra, kamuoyu daha dün bu memleket pasaportunun suça alet edildiğini öğrendi. Bizzat kamu kurumları eliyle!
Daha dün bir sanal para kurumunun sahibinin 2 milyar dolarla yurt dışına kaçtığı ortaya çıktı.
Daha dün İBB’den alınmış 100 atın kaybolduğunu öğrendi. Yine bir kamu kurumu bulaştırılarak! Daha dün bir bakanın kendi şirketinden kendi bakanlığına mal sattığı ortaya çıktı.
Daha dün bir AKP’linin 17 şirkette yönetici olduğu öğrenildi. Daha dün yine çok maaşlı AKP’lilerin listesi yayımlandı. Daha dün yine bir AKP’linin oğlu bilmem ne kurumunun başına atandı…
Günde 350 kişi salgında hayatını kaybederken, Türkiye dünya sıralamalarına girmişken, “Türkiye’nin salgınla mücadele başarısı” diye broşür dağıtılırsa böyle olur..
23 Nisan 2021
This entry was posted in YOLSUZLUKLAR, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

One Response to YOLSUZLUKLAR ÜLKESİ

  1. Emin says:

    Hazine yıllardan beri soyulmaktadır…..şimdi boşaldı….sıra halkta….bir dostum vardı bar ve pavyonlarda müzisyenliği yapardı….ona sordum ? her gece müşteri varmı cevap olurmuş ! Şaşırdım …tıka basa olurmuş hayret ettim…….niçin şaşırdığımı sorunca şu cevabı verdiii insanlar(Yonca hayvanlar için önemli bir bitkidir) yonca gibidir.Sabah ek Akşam biç.kerizi bol bir ülkeyiz…maalesef…sayğılar…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *