UMRECİLER ve COVİD 19 HASTALARI “DİNCİ SİYASETİN” KURBANI OLDU, BU İŞİN VEBALİ SALGINA RAĞMEN UMREYE İZİN VEREN AKP GENEL BAŞKANI ERDOĞAN VE D.İ.B ALİ ERBAŞIN ÜSTÜNDEDİR! * * TRAJİK BİR UMRE OLAYI

KONYA’DAN VAHİM BİR OLAY…


27 Şubat günü yurtdışındaki kutsal ziyaretten uçakla dönen 33 yaşındaki genç iş adamı Konya’da yakınları tarafından karşılanır. İlk karşılayanlar arasında 59 yaşındaki babası ve 56 yaşındaki amcası vardır.

Hemen araçlara binilip önce Büsan’daki işyerine giden genç adam burada çalışanlarınca büyük bir sevinçle onlarca kişilik bir kalabalıkla karşılanır gülsuyu ve hurma ikramını takiben umreci dinlenmek için evine gider.

Babası ve amcası da oğullarının evine yollanması sonrası yakın bir ilçedeki evlerine giderler.Ertesi gün arabasıyla iki çocuğu ve hanımını da yanına alarak 55 km mesafedeki babaevine yola koyulurlar…

Annesini birkaç yıl önce kaybeden bu genç adam ailesi ile birlikte daha önce hacca gitmiş olsa da umre yapmayı da sosyal bir gereklilik ve bir zorunluluk olarak addetmiştir. İlçeye geldiklerinde büyük bir kalabalıkla karşılanırlar.

Elini sıktığı ve kucaklaştığı insan sayısı iki yüzün üzerindedir. İnanç ve sosyal görgüsü gereği karısı dışında hiçbir kadın ve kız çocuğu ile ne tokalaşmış ne de sarılmıştır. Sadece en büyük ablası zorla sarılmıştır.

Bir kaç gün sonra öksürmeye başlar. Hava değişikliğine bağlı bir soğuk algınlığı der çevresindekiler. Babası ve amcası da aynı şekilde kuru ve uzun hiç bitmeyecek şekilde öksürük nöbetleri yaşamaya başlarlar ateş de çok fazladır…

Karısının zoruyla 2 Mart günü evlerinin yakınındaki Başkent Hastanesi’ne gider…Genç adamın babası amcası iki dayısı işyerinden üç çalışanı geçtiğimiz beş gün içinde öldü. Virüs bulaştırdığı kişi sayısının 340 civarında kişi olduğu düşünülüyor.

Bu kişinin bulaştırdığı virüs dolayısıyla çeşitli hastanelerde 68 kişi yoğun bakımda…

İŞTE BİZ BU YÜZDEN KONTROLSÜZ UMRECİLER YAYDI DİYORUZ BU VİRÜSÜ... VBNÖ
This entry was posted in DİN-İNANÇ, İrtica, YOBAZLIK - GERİCİLİK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *