Bahçeli İle Perinçek’i Yol Arkadaşı Ve Saray’a Fedai Yapan Büyük Sır

İşte Bahçeli İle Perinçek’i Yol Arkadaşı
Ve Saray’a Fedai Yapan Büyük Sır

Rahmi Ofluoğlu / 16 Kasım 2019 Cumartesi


Sabahattin Önkibar Youtube video kanalından yayın yapmaktadır. Önkibar, bu yayınlarında çoğu kez çok iddialı ve önemli açıklamalarda bulunmaktadır.

“Derin ve Gizli Devlet Gazetecisi Olarak İtiraflarım” ve “ Yazılamayanlar” kitabında da bu tür önemli iddialar öne sürmektedir. Ancak, gördüğümüz kadarı ile Önkibar’ın derin devlet konusunda çelişkileri vardır.

Bir yerde, Türkiye’de milli bir derin devlet yoktur derken, diğer tarafta Bahçeli ve Perinçek’in yurtsever olduğunu söylemekte, arkasından da emekli Korgeneral, Genel Kurmay İstihbarat Daire başkanı İsmail Hakkı Pekin’e dayanarak Bahçeli ve Perinçek devletle beraber çalışmaktadır demektedir. Burada sözü edilen devlet görünen devletse; Önkibar’ın açıklamalarının bir sır tarafı yoktur, Önkibar, açıklamasını büyük bir sırrı açıklıyorum şeklinde yapınca ister istemez akla “derin devlet” gelecektir.

Perinçek, Cumhur İttifakı ile birlikteliğini vatan savaşı olarak açıklamaktadır. Burada sözü Sabahattin Önkibar’a bırakalım. Önkibar, özetle; son videosunda şöyle demektedir:

Perinçek, Gladyonun iki numarası dediği Erdoğan’la beraber oluyor

Vatan savaşıymış!

Hangi vatan?

Bir kere bunların üçünün de vatan kavramı farklı:

Tayyip ümmetçi, Bahçeli Türk Milliyetçisi, Perinçek, bağımsızlıkçı, antiemperyalist, laik bir kimlik. Hiç kimse beni, Tayyip Erdoğan’ın anti Amerikancı, antiemperyalist olduğuna ikna edemez

Hangi vatan savaşı? Geçiniz bunları…

Ethem sancak birkaç gün önce Ulusal Kanalı ziyaret etmiş, bunun açıklamasını bekliyorum sizden… Ethem Sancak ile daha önce görüşme olduğunu biliyorum, belgeleri ile açıklarım

Ethem Sancak kim?

Tank Palet Fabrikasını ihalesiz bedava alan iş adamı…

Bu ziyaret bunun ile mi ilgili?

Yoksa Ethem Sancak Ulusal Kanalın uydu alıcısının parasını mı ödüyor?

Ethem Sancak Tayyip Erdoğan’a aşık bir isim, Doğu Bey sizin Ethem Sancak ile ne işiniz var?

İsmail Hakkı Pekin söyledi bana. İsmail Hakkı Pekin önemli bir adam, Genel Kurmay İstihbarat Daire başkanlığından emekli bir korgeneral. İsmail Hakkı Pekin ” Perinçek ile Bahçeli devlet ile beraber çalışıyorlar” dedi bana.

Daha fazlası videoda…

https://www.adaletbiz.com/politika/iste-bahceli-ile-perincek-i-yol-arkadasi-ve-saray-a-fedai-yapan-buyuk-sir-h245287.html
This entry was posted in PERDE ARKASI, Politika ve Gundem, YANDAŞ - ÇIKARCI - YAĞCILAR, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *