Değerli Yurtsever büyüğümüz Prof.Dr.Coşkun Özdemir’den Hükümet sözcüsüne mektup * AKP VE DEMOKRASİ

Prof.Dr.Coşkun Özdemir

AKP VE DEMOKRASİ

Sayın Ömer Çelik

TV programını tıpkı Erdoğan gibi , kesip saatlerce konuşuyorsunuz; 2 Nisan akşamı Sizi dinlerken bu yazıya başladım. Muhaliflere asla bu hakkı tanımıyorsunuz.Çünkü siz de reisiniz gibi demokrasiye inanmıyorsunuz.

“Hakimiyet Allah yolu ile bize aittir” diyorsunuz. Reis açıkça söylüyor.Demokrasi tramvaydır ben istediğim yerde biner, istediğim yerde inerim diyor. Bence siz de böyle dürüst davranıp, “egemenlik bizimdir” demelisiniz..

Binlerce insan haksız hukuksuz hapis yatıyor, İşsizlik 4 milyona çıkmış. Devlet üniversitelerini yıkıyorsunuz. Yargı bağımsızlığını yok ettiniz; Orduyu Fetöcülerle suç işbirliği içinde darmadağın ettiniz. Erdoğan’ın saraya davet edip, hastalığında ziyaret ettiği fesli sözde tarihçi ”keşke Anadolu savaşını Yunan kazansaydı” diyor. Reisin hiçbir itirazı yok Sizin bu konuda bir diyeceğiniz var mı ? söylemiyorsunuz? Bu tarihçiye katılıyor musunuz?

10 Kasımlarda millet anıt kabire değil kenefe mi gitsin.?Siz nereye girmeyi tercih ediyorsunuz 10 kasımlarda.Siz halkın hangi kesiminden oy aldığınızı merak etmez misiniz? Sizi temin ederim Türkiyenin beyninden % 5 oy almıyorsunuz.Türkiye yurtseverleri 3 büyük şehri kaybettiğiniz için sevinç gözyaşları döktü Seçmen profili nedir sizin için bir önemi var mı ?

Neden en çok eğitim yoksunu insanlardan oy alıyorsunuz?. Şu yandaşlarınıza bakın; Urfalıyım ben, Urfa AKP milletvekili bize oy verirseniz öteki dünyada size sorgu sual yok diyor. Bu nasıl bir aymazlık nasıl bir cehalet ve istismardır. Bunlara ve benzerlerine, bu utanmazlığa bir diyeceğiniz yok mu?.

Demokrasi eşitlik bağımsız yargı, aydınlanma, çağdaşlık akıl bilim istediğiniz şeyler değil Ben 90 yaşında bir yurtseverim Akranlarımla sizden nasıl kurtulabiliriz diye düşünüyoruz.Bizi tarifsiz mutsuz ettiniz.Öğrencilerim “hocam maşallah çok iyisiniz’ diyorlar.”AKP ve Erdoğan gidinceye kadar dayanıp yaşayacağım” diyorum.O öğrenciler “hocam çok yaşayacaksın” diyorlar.

Ömer Çelik ben görürüm ya da görmem bu milletin sizden kurtulması lazım. Bu gecikirse tahribat maddi manevi çok büyük olacak.

Ömer Çelik.Türkiye’yi çok iyi anlatan yazarlar var Okuyun onları Allahaşkına. Sınırlarınızı aşın düşünerek yaşayın..Gerçeklere ulaşmaya çalışın.

Bir uyanış gerçekleştirin.

This entry was posted in FAŞİZM, Politika ve Gundem, YOBAZLIK - GERİCİLİK, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *