SİZİ DUYDUK VE GÖRDÜK BAY BAŞKAN! * -BOP’u planlayıp 22 İslam ülkesinin sınırlarını değiştirmek için milyonlarca Müslüman’ın kanına girenler, Müslüman kadınlara tecavüz edenler Atatürk ve Türklük hakkında ne düşündülerse, siz de aynısını düşünüyormuşsunuz!

Rıfat Serdaroğlu
19.11.2018

SİZİ DUYDUK VE GÖRDÜK BAY BAŞKAN!

15 Kasım 2018’de “Sizi Dinliyoruz Bay Başkan” başlıklı yazımda “Atatürk” hakkında ne düşündüğünüzü açık-kesin-net olarak söylemenizi istemiştik. Bizi kırmadınız, yanıtınızı aldık! Hem görüntülü hem sesinizden hem de partinizin sözcüsünden olmak üzere tam üç kez aldık!

Türk Milleti olarak bir daha anladık ki, siz hiç değişmemişsiniz;

-Humeyni’nin Türkiye ajanı Mehdipur’un yanındaki Milli Selamet Partisi İl Gençlik Kolu Başkanı, Atatürk hakkında ne düşünmüşse, Başkan olarak siz de aynısını düşünüyormuşsunuz!

-Konya’daki “Kudüs Mitingi” öncesinde İstiklal Marşımız okunurken yere çöken MSP İl Gençlik Kolu Başkanı, Atatürk ve İstiklal Marşımız hakkında ne düşünmüşse, Başkan olarak siz de aynısını düşünüyormuşsunuz!

-İnançlı Müslümanları kandırıp “Bosna’ya yardım” diye paraları iç edenler Atatürk hakkında ne düşünmüşlerse, Başkan olarak siz de aynısını düşünüyormuşsunuz!

-Almanya Deniz Feneri e.V adıyla Avrupa’da “Yüzyılın Yardım Dolandırıcılığını” yapanlar ve paraları Kanal 7 sahibine “emaneten” gönderenler Atatürk hakkında ne düşündülerse, siz de aynısını düşünüyormuşsunuz!

-El-Kaide liderlerinden Gülbettin Hikmetyar ve onun dizinin dibine çöken
RP İl Başkanı Atatürk hakkında ne düşündüyse, Başkan olarak sizde aynısını düşünüyormuşsunuz!

-FETÖ’ne Yüksek Yargıyı teslim edenler, FETÖ’ne “Gel artık, gel de bitsin bu hasret” diye yalvaranlar, FETÖ için “Gök ne vermiş de yer kabul etmemiş” diye örgüt liderini göklere çıkaranlar, Atatürk ve Türklük hakkında ne düşünmüşlerse, Başkan olarak siz de aynısını düşünmüşsünüz!

-PKK’nın Avrupa Baronlarının karşısına Türk Devletini oturtarak, teröristleri Oslo’da İmralı’da Kandil’de muhatap alanlar, Atatürk ve Türklük için ne düşündülerse, Başkan olarak siz de aynısını düşünüyormuşsunuz!

-BOP’u planlayıp 22 İslam ülkesinin sınırlarını değiştirmek için milyonlarca Müslüman’ın kanına girenler, Müslüman kadınlara tecavüz edenler Atatürk ve Türklük hakkında ne düşündülerse, siz de aynısını düşünüyormuşsunuz!

Yukarıdakiler gibi düşündüğünüzü bizzat siz ispatladınız Bay Başkan! Nasıl mı?

-Atatürk ve Türk Devleti düşmanı Fesli Şarlatanı, Türk Milletinin paralarıyla kurulan “Devlet Sofrasının Başköşesinde” konuk ederek,

-Bu sapkın kişiyi, hastanede ziyaret ederek,

-Cübbeli Hocanın elini sıkan, “Atatürk Düşmanı” Nuri Pakdil’i evinde ziyaret eden Akar ve Fidan’ı hala yerlerinde tutarak,

-“Kurtuluş Savaşını Türkler kazanacağına keşke Yunan kazansaydı” diyen şerefsizi ziyaret eden Diyanet İşleri Başkanını, İstanbul’daki Millet Bahçesi açılış konuşmanızdan sonra yanınıza alıp birlikte poz vererek,

-Şeyh Said’in heykelinin Diyarbakır’a dikilmesine, Ne Mutlu Türküm Diyene yazılarının kaldırılmasına- ülkede 10 adet PKK şehitliği (!) açılmasına, Öcalan’ın mektubunu Diyarbakır Meydanında okutulmasına, FETÖ-CIA elemanlarının Kozmik Odaya girmesine, Fethullah Gülen’e- İsmail Kahraman’a- Derviş Memed’in torunu Bülent Arınç’a, Rıza Zarrab’a destek vererek, arka çıkarak siz ispatladınız Bay Başkan! Başkaları değil…

Sayın Bay Başkan;
Biz, sizi çok iyi tanıyan bilen bir siyasetçiyiz. Biz sizi bildiğimiz için yıllardır sizinle ve sizin düşüncelerinizle, demokratik yoldan mücadele ediyoruz.

Önemli olan, 2018 yılının Kasım ayında Türk Milletinin sizi iyi tanıyıp tanıyamadığıdır. Sizin sahibi olduğunuz, Türklük Atatürk ve Türk Devleti hakkındaki gerçek fikirlerinizi tanıyan Türk Milletinin çocukları size değil oy, selam bile vermez, veremez.

Bugüne kadar, sizin gerçek düşünceleriniz Türk Milletine anlatılmadı, anlatılamadı. Ne muhalefet partileri ne sivil toplum örgütleri ne de basın bu görevi yapamadı…

Yüce Türk Milleti;
Sizlere gerçekleri anlatmak, herkesin yüzüne ayna tutmak için “ÇOBAN ATEŞLERİNİ” ülkenin her yerinde yakıyoruz. 24 Kasım Cumartesi günü de Çanakkale’de yakacağız.Bizler bu yola yüreğimizi, varlığımızı, ömrümüzü koyduk. Ülkenin her yerine gideceğiz, her insanına ulaşacağız. Kimse bizi engelleyemeyecek…

Yüce Türk Milleti;
Cumhuriyet-Demokrasi- Türk Devleti-Atatürk-Hukuk Devleti-çağdaşlık düşmanları kafanız silah dayadıklarında, önünüzde iki yol vardır ;

Ya silahı tutan eli öpüp, tebaa olmayı seçeceksiniz.Ya de o eli kırıp, özgür Türkiye Cumhuriyeti vatandaş olmayı seçeceksiniz. Üçüncü bir yol yok…

Bize inanan, Türk Devletinin Türk Milletinin Türk Demokrasisi ve Cumhuriyetin ve Kurucu liderinin savunucusu olan herkesi yanımıza çağırıyoruz.

Tek şartımız ise;
Türk Vatanı ve Anayasamızın ilk altı maddesini kafasına ve gönlüne yerleştirmek. Kandiliniz mübarek olsun…

Sağlık ve başarılar dilerim 19 Kasım 2018
Rifat Serdaroğlu

SİZİ DUYDUK VE GÖRDÜK BAY BAŞKAN!

 

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *