ÇOCUK İSTİSMARI DOSYASI : ARADAN 5 SENE GEÇTİ, UNUTMADIK !!! BU O….. ÇOCUKLARINI İFŞAYA DEVAM EDİYORUZ /// İŞTE SAPIKLAR

Ulan bir de „Bela okuma GÜNAH“ „Küfür etme AYIP“ demezler mi!
Bela okumanın günahi ile sövmenin ayıbı şu aşağıdaki pislikten puştluktan rezalet daha mı günah, daha mı ayıp daha mı rezil…Bunlara edilen beddua da küfür de sevaptır sevap!!

Aydogan Kekevi

Serendip Altındal
serendipaltindal@gmail.com
7 Ekim 2018 Pazar

ÇOCUK İSTİSMARI DOSYASI : ARADAN 5 SENE GEÇTİ,
UNUTMADIK !!! BU O….. ÇOCUKLARINI
İFŞAYA DEVAM EDİYORUZ /// İŞTE SAPIKLAR

Her meslekten, her yaştan, az önce hepsi başı bağlı, şişman bir kadına bir miktar para ödediler ve kadın onlara tembih etti:

“Kız 13 yaşında, bekâretini henüz kaybetmedi, kaybetmesi bizim başımızı belaya sok ar, ona göre muamele edin.” Her meslekten, her yaştan erkek kalabalığı bu sözler üstüne başını sallıyor.Onlar ne yapacaklarını bilirler. Onlar erkek! Teker teker, birbirlerinin sırasını gözeterek odaya giriyorlar. Ve odaya giren erkekler tekek teker küçük kız çocuğuna, bekâreti zarar görmesin diye…

Bu korku filminin, çok gerçek erkek elemanları kimlerdir, ne iş yaparlar, kızın hikâyesini çok sonraları öğrenen bir yazar, merak ediyor: İşte yazarın elindeki vicdansızların, ırz düşmanlarının listesi:

· Recep Sakız (Kızıltepe Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü),
· Ersun Erdemir (Ordudan irtica nedeniyle ihraç edilen Yüzbaşı),
· Selman Aydın (Devlet Memuru),
· Enver Adanç (Zabıta Memuru),
· Şeyhdavut Dora (Zabıta Memuru),
· Şeyhdavut Oruç (Belediye Memuru),
· Cuma Uras (Mardin Vakıflar Şube Müdürü),
· Mahmut Temelli (Ziraat Odası Başkanı),
· Azat Aydın (Astsubay),
· Ümit Ergin (İlköğretim okulu UTANMAZ Müdür Yardımcısı),
· Mehmet Seyitoğlu (Veznedar),
· Teyyar Salman (Orman İşletme Müdürlüğü Şefi),
· Hamit Aydın (Veznedar),
· Hamit Abdulsametoğlu (İşyeri Sahibi),
· Ali Aksoy (Serbest Meslek),
· Ahmet Günay (TEDAŞ İşçisi),
· Osman Çakır (Üniversite Öğrencisi),
· Harun Uras (Muhtar),
· Selahattin Kuray (Serbest Meslek)

ve meslek belirtmeyen

· Şemsettin Aslan,
· Burhan Ertaş,
· Şeyhmus Cansin,
· Şeydavut Anuk,
· Nizam Denli,
· Sabri Ajak,
· Rıdvan Bayraktar,
· Rıdvan Abdulsemetoğlu,
· Süleyman Gök…

… Doktorlar daha sonraları küçük kız oturabilsin diye tam dört ameliyat yapmak zorunda kalıyorlar.Mardin li küçük kızın hikâyesini daha sonraları öğrenen yazar, en çok bir ifadede donup kalıyor: Yukarıdaki adları ve meslekleri belli erkeklerden biri, bir işyeri sahibi, işini bitirdikten sonra kıza şöyle sesleniyor:

“Kızım, kusura bakma şeytana uydum; benim de senin kadar bir kızım var. Ramazanda bana gel de karnını doyurayım.”

Bu çok erkek beyefendiler, işin kolayını da bulmuşlar, işte asıl korku filmi burada başlıyor: Ramazanda bir kap yemek, cuma namazında bir rekat namaz ve işi şeytana havale ederek, pür-pak evlerine, işyerlerine ve kahvelerine dönecekler! Öyle ki memurların haklarında işlem yapılmayacak, şube müdürleri, oda başkanları, zabıta memurları Mardin’in sokaklarında başları dik dolaşacaklar! Çünkü bu ülke fazlasıyla erkek.

Mardin 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nin, 13 yaşında 26 erkeğe satılan küçük kızın, bu kişilerle “kendi rızasıyla” birlikte olduğu yorumu, anlı şanlı Yargıtay’ın 14. Ceza Dairesinde onay gördü. (Kararı veren Yargıtay 14. Ceza Dairesi’nin 11 üyesinden 8’ini AKP’li yeni HSYK atamıştı.)

Ey ağır ceza mahkemesi hâkimleri, Yargıtay üyeleri, bu verdiğiniz kararla siz de bu korku filminin ana kahramanlarının yanında yer aldınız. “Kanunlar böyle” diye kestirip atmayın,küçücük bir kız çocuğunu savunamayan hukuk ve sizlerin bunun arkasına sığınmanız, bu korku filminin en utanç verici bölümü.

KENDİ KIZINIZ, KARDEŞİNİZ, YEĞENİNİZ VAR MI?
VAR İSE ONUN BAŞINA BÖYLE BİR ŞEY GELSE NE YAPARSINIZ?

Hukuk, yazılı kanunların, insan haklarına uygun uygulanmasından başka nedir ki? Hukuk fakültelerinin birinci dersinde bu öğretilir…

NOT:

BU İLETİNİN İBRETİ ALEM İÇİN BÜTÜN TÜRKİYE’DE DOLAŞMASI GEREKİR. BU TÜR SAPIKLARIN DERHAL İDAM EDİLMELERİ VE TOPLUM İÇİNE KESİNLİKLE BİR DAHA SALINMAMALARI GEREKİR. BUNLARIN TOPLUM İÇİNDE DOLAŞMASI YENİ VAKALARIN POTANSİYEL OLARAK VAR OLMASI DEMEKTİR.

MAIL :
ozel-buro@isnet.net.tr

This entry was posted in VANDALLIK, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *